AnnaOst• 17 мая 2024

Життя бентежне і непередбачуване

Фейсбук нагадав що 6 років тому я відвідувала Німеччину як турист, зупинялася на ніч у красивому німецькому селі і зробила пост з підписом щось типу "коли заздриш коровам і хочеш бути на їх місці". Бійтесь своїх бажань називається( Якби хтось тоді сказав, не повірила б.
Так я знаю що тоді вже йшла війна. Але виявилося що війна така штука, що поки на своїй шкурі не відчуєш, не зрозумієш
marydgayne• 17 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Це ліпше не пригадувати. Я знищила всі фото з минулого життя, навіть з малим. І всі фото малого уже починаються з Харкова з його 4 років.
Как это уничтожили? А я наоборот, по крупицам, восстанавливаю каждое фото из прошлого.
Но в тоже время, вчера чуть не взорвалась на сына, когда он начал с восторгом вспоминать наши мариупольские маршрутки, кондукторов, свое детство, друзей... Я с трудом выдержала это слушать, хотелось просто попросить его замолчать.

TAM-rico• 17 мая 2024
Як ви влучно, Автор!
Я також робила карту бажань. Там був Амстердам, велосипедні доріжки, ще щось таке.
Як результат , живу у Нідерландах. При тому, що ніколи раніше не була в Європі.
Правду кажуть: ’бійтеся своїх мрій, вони здатні здійснюватися’
Без_паніки• 17 мая 2024
Тепер ви на їх місці?)
автор AnnaOst • 17 мая 2024
Ответ дляmarydgayne
Ви не шукали якого психолога, групову терапію? Воно нам всім треба але маріупольцям мені здається найбільше. Я знаю що у нас тут були групи саме для маріупольців з російськомовними психотерапевтами. Я просто не уявляю як самому з таким впоратися
автор AnnaOst • 17 мая 2024
Ответ дляБез_паніки
Тепер ви на їх місці?)
Не зовсім)
TAM-rico• 17 мая 2024
Ответ дляmarydgayne
І я дуже ціную старі сімейні фото. В мене є фото моєї бабусі у дитинстві за 1910+ роки. Це така реліквія, яку ,втративши, вже не повернеш ні за які кошти
Чаюри• 17 мая 2024
Ответ дляmarydgayne
Та от, важко, це наш садок, а це двір, коротше, винищила, Ви розумієте, бо не буде його і ліпше не згадувати.

marydgayne• 17 мая 2024
Ответ дляAnnaOst
У нас тоже есть такие группы. но мне не зашло. была лишь один раз сразу после приезда в Европу. Пошла на встречу украинцев и там психологи устроили какие то игры типа знакомства и прочего... для меня это был, как другой мир. Все улыбаются, бросают эту игрушку и называют свое имя. потом еще какие-то психологические игры. это был треш для меня.
marydgayne• 17 мая 2024
Ответ дляЧаюри
ой-ей(( Обнимаю вас. Каждый по разному, видимо, переживает свою боль.
Я наоборот.... собираю по разным знакомым не только свои фото, но и из инета и фото Мариуполя ДО и ПОСЛЕ. И надеюсь домой попасть и забрать весь фото архив.
Вот только когда ФБ или Гугл кидают эти фотоколлажи в воспоминания, то больно. Но.. в тоже время понимаешь ,что жаловаться нам - грех! Ведь живы, целы! А это главное.
Чаюри• 17 мая 2024
Ответ дляmarydgayne
Правильно. Я уже збирала фотки з 2014 року, виїхали тупо куди були квитки, до Запоріжжя, три місяці жили і гарно приймали люди, малий взагалі полюбив його) Давно це було, але для мене це місто супер.
Маня_53• 18 мая 2024
Як у нас
gdsN• 18 мая 2024
Ответ дляAnnaOst
Саме так. Таке вибачте гівно оце от все! Досі не можу переварити
а повернутися в Україну чи в іншу країну?
про Німеччину - о да не для всіх
Поля Дяченко• 18 мая 2024
Ответ дляStrawberrySunset
А у меня сегодня годовщина свадьбы, 10 лет, а я и забыла, муж аж вечером вспомнил.. Как можно было забыть дату 10 лет, до сих пор с себя в шоке)
Я постоянно забываю. Муж-помнит))
StrawberrySunset• 18 мая 2024
Ответ дляПоля Дяченко
Я постоянно забываю. Муж-помнит))
Вот я раньше тоже забывала, но как-то дала себе слово, вот не забыть бы круглую дату. Таки забыла))
Сын мне сильно морочит голову)) затуркал
Поля Дяченко• 18 мая 2024
Ответ дляStrawberrySunset
У нас уже была круглая дата.
Семицветка• 18 мая 2024
Ответ дляStrawberrySunset
Мы постоянно забываем о дате свадьбы. В этом году я заранее поставила напоминалку, чтобы не забыть.
Семицветка• 18 мая 2024
Мне мою прошлую жизнь постоянно напоминает облако гугла. Очень дорожу этими фотографиями. В инсте нашла группу нашего города, в которой его фото разных лет. С учётом того, что он частично уничтожен, эти фото бесценны. Часто их пересматриваю.
Фраза ’бойтесь своих желаний, ведь они могут сбыться’ пришла мне на ум ещё 2 года назад.
OL@• 18 мая 2024
Життя бентежне...звідки ця фраза? Я не можу згадати
автор AnnaOst • 18 мая 2024
Ответ дляOL@
Не знаю. З інтернетів)

marydgayne• 18 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Держитесь.