ЛюбимаЯНЬ• 17 мая 2024

Произошла неприятная ситуация. Нужен совет

Подрались мальчики. У одного из них в процессе откололся коренной зуб. Финансовые вопросы по лечению решают родители пострадавшего без участия второй стороны, правильно?
Самохвалова• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Дорослих з ними не було, кожен з них виправдовує себе
Тоді навряд чи батьки ’кривдника’ погодяться оплатити реставрацію... бо вони впевнені, що потерпілий їх син, а не Ваш.
А так - да, через поліцію, з заявою. Якщо впевнені, що ще самі штраф не заплатите...

Муркошечка• 17 мая 2024
Нет, неправильно.
Анонимарик• 17 мая 2024
Згадалось, як з сином 6 років поїхали на море. Передні постійні зуби тільки вилізли. Ресторан, останній вечір, замовили вечерю і дитина вирішила потанцювати... Крутився, вертівся, сказав, ми йому: ’спокійніше, спокійніше’, ага, трісь об тротуарну плитку передніми зубами і куска одного немає... жесть, як згадаю...
Фоточки нема• 17 мая 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Если зуб изначально был дырявый, то он и так откололся бы.
Ні,це не так. Яке диряве в молодої дитини? В мене подруга в 13-14 років на санчатах відколола шматок,зуби міцні,здорові,це була перша пломба
Перекус беру завжди• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Перший. Не нещасний випадок
Тоді чим він вибив зуб? Кулаком? Палкою?
автор ЛюбимаЯНЬ • 17 мая 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Зуби хороші, ні разу не ліковані. Ніколи не було проблем, окрім нальоту від дисбактеріозу
Леннон_Жив!• 17 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Давайте так: якби той хлопець останні 2 роки донімав вашого, ви сварилися з його батьками, то ні, не допомагали б.
Може й так, та і ситуацій таких в мене не було і вже не буде, тому тут багато факторів для оцінки ситуації, але все ж би допомогу запропонувала

Муркошечка• 17 мая 2024
Ну и надо научить ребёнка не вступать в такие конфликты.
Love_Love_Love_• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так, передній. Не цілий зуб, десь третина. Скільки це коштує?
Дивіться, тут все залежить від того як ви задасте питання. Якби ви написали: мій син побився з іншим хоопцем, в результаті бійки в сина відколовся зуб, хочу щоб батьки компенсували лікування.
Ото б ви тут вислухали про свою наглість і про те що ніхто вам нічого не винен
автор ЛюбимаЯНЬ • 17 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Кулаком
Фоточки нема• 17 мая 2024
Це він з другом бився,чи з постійно конфліктував з цим хлопчиком?
Лика-прилипка• 17 мая 2024
Ответ дляФоточки нема
Подруга в 21 на санчатах каталась з майбутнім чоловіком-мінус верхня одиничка.
По темі-скоріш за все, нічого ні від кого не вимагала -тому що бійка з двох боків, правди не добитися. Не загострювала б увагу.
Перекус беру завжди• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Кулаком
Ну прям Усик якийсь, кулаком вибити. І прям перший конфлікт між хлопцями, щоб з усієї дурі так кулаком по морді. І що, той хлопець не розсік руку об зуб?
Якщо у того хлопця не накладені шви на руку, все звучить нереально.
автор ЛюбимаЯНЬ • 17 мая 2024
Ответ дляФоточки нема
Це було на дні народження. Просто знайомі. Ходили раніше на одну секцію. Діти були окремо в дитячій кімнаті. Завтра ще в других дітей спитаємо, бо батьки нічого не бачили
Фоточки нема• 17 мая 2024
Так а в чому проблема отримати консультацію лікаря,подзвонити батькам і сказати: билися разом,давайте компенсувати лікування,лікар озвучив приблизно таку суму. І послухайте,шо кажуть.І прийміть їх відповідь.
автор ЛюбимаЯНЬ • 17 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Не зуб, а шматочок нижнього зуба, як скол
Перекус беру завжди• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так, я розумію. Просто так кулаком зуб не зламаєш, це ще складніше, аніж вибити.
автор ЛюбимаЯНЬ • 17 мая 2024
Ответ дляФоточки нема
Та вже сказали, що в кого проблема, той і вирішує. В мене просто таких ситуацій ніколи не було. Цікаво, як правильно в даному випадку
Перекус беру завжди• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Раніше лише на весіллях було весело, а тепер навіть на дитячих ДН мордобітіє.

Фоточки нема• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вам треба не виясняти,а вже бути у лікаря,і чистити-закривкти скол,може там нерв поряд,тканини,які можуть інфікуватися і тд. Це треба терміново прикрити пломбою,щоб зберегти зуб від запуску коріозного процесу.
Не про те думаєте. І озвучуєте батькам претензію. Да-да,ні-ні. Може Ви тут написуєте,гризетесь,а батьки Вам спокійно скинуть на карту і все.
дамаАмстердама• 17 мая 2024
Ответ дляФоточки нема
Мабуть мова йде про передній зуб і дорогу художню реставрацію? Це коштує немало....
коренной не может быть передним,
Перекус беру завжди• 17 мая 2024
Ответ длядамаАмстердама
коренной не может быть передним,
Багато хто кажуть корінний замість постійний
Хочу на Балі• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Для мене така відповідь – це свинство
Фоточки нема• 17 мая 2024
Ответ длядамаАмстердама
коренной не может быть передним,
Це як? Корінний значить постійний,з коренями постійними. Є молочні зуби,де корені розсмоктуються
автор ЛюбимаЯНЬ • 17 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я не знаю, як так вийшло, мене там не було. Дитина каже, що спочатку ударив, а потім захватив і придавив голову ліктями і цей шматочок після цього у горлі
Фоточки нема• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Якийсь жах.
Перекус беру завжди• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не батути, випадково?
Зуб міг тріснути раніше, а відколотися при возні.
Просто якщо хлопці не билися до крові чи твердими предметами, то абсолютно неможливо зламати зуб.
автор ЛюбимаЯНЬ • 17 мая 2024
Ответ дляФоточки нема
Завтра зранку побіжим, звісно. Батьки озвучили, що це наші проблеми
Фоточки нема• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну то і хрен з ними. Забудьте і займайтеся дитиною. На суд більше потратите.Слава Богу,зуб не вибитий,нічого не зламано. Інакше розмова була б інша
автор ЛюбимаЯНЬ • 17 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Не батути, випадково?
Не знаю, батутів там наче не було. Маленька ігрова кімната у кафе