ЛюбимаЯНЬ• 17 мая 2024
Произошла неприятная ситуация. Нужен совет
Подрались мальчики. У одного из них в процессе откололся коренной зуб. Финансовые вопросы по лечению решают родители пострадавшего без участия второй стороны, правильно?
ЛюбимаЯНЬ
• 18 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
Такой налет может появится через пару недель после чистки у доктора.
Вот у сына так и получается
Перекус беру завжди• 18 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Була помічниця, яка приглядала за дітьми. Але на момент бійки вона кудись вийшла. Запрошувала подруга, а не цей хлопець. Камери є. Добиватися нічого не хочу. Сумно від людської байдужості😢
Ви хотіли, щоб вам оплатили лікування?
Перекус беру завжди• 18 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Верхній також трохи постраждав, щось він язиком відчував і бачу скол невеличкий
Автор, ну ви знущаєтеся. Ніхто вашій дитині на ДН зуба не ламав, якщо він і був пошкоджений в той день, в чому я дуже сумніваюся, то точно не від тої возні. Бійкою це взагалі неможна назвати.
Copy-Paste• 18 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В мого старшого подібне пошкодження було. Лікар сказав, що триматися пломба не буде. Робили електрофорез, щоб закрити якісь канали. Вже більше 10 років пройшло, все норм
Ну шо не так?• 18 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А если вы по поводу стоматологов, то ходили к разным. Все говорят, что дисбактериоз. А у гастроэнтеролога всё хорошо, кроме загиба желчного.
Так загиб щелчного и дает такой налет. Используйте пасты с ферментами, возможно будет меньше. К 16 годам проблема должна уйти.
ЛюбимаЯНЬ
• 18 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
Вам його незапломбірували?
ЛюбимаЯНЬ
• 18 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ви хотіли, щоб вам оплатили лікування?
Моє бачення - 50 на 50. Це як би зробила я
ЛюбимаЯНЬ
• 18 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
Спасибо, а что это за паста?
ЛюбимаЯНЬ
• 18 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Тільки шматочок зуба він ковтнув під час бійки. Я описала тільки як зуб відколовся. До цього і удари ногами були і падали вони також
Мамаша в бигудях• 18 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
Передние молочные в 12? Они вообще то перед школой обычно выпадают.
Как называют передние постоянные зубы ? У взрослых все 32 зуба коренные в такой терминологии, по простому
Спасибо, буду знать
Перекус беру завжди• 18 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Прямо ногами по обличчю? У взутті?
ЛюбимаЯНЬ
• 18 мая 2024
Дівчата, зуб полікували, також зробили чистку. Мама хлопчика запропонувала допомогу й оплатила половину вартості пломби