Почемучка• 18 мая 2024

Є-відновлення... ситуація..

Був прильот, винесло вікна. Зареєстрували все в Є-відновлення, потім фірма з Чехії почала встановлення вікон, комісія Є-відновлення до кого прийшла до встановлення нарахували допомогу, а до кого після то нічого...
Не зрозуміла ситуація, бо встановили вікна абсолютно всім..
Ранковий базар• 18 мая 2024
Вам вікна встановили? І ще зверху треба грошей дати, чи як?
Снегурочко• 18 мая 2024
Ну так вам чешская фирма видновыла.
Тех, кому начислили, заставят вернуть.
Наши ничего никому не дарят, это ж не чехи лохи.
автор Почемучка • 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
Так людям виплатили по 60тис, а іншим нічого бо прийшла комісія пізніше на день!!! А все інше за що робити, я пенсіонер, пенсія 4000
автор Почемучка • 18 мая 2024
Ответ дляСнегурочко
Ну так вам чешская фирма видновыла.
Тех, кому начислили, заставят вернуть.
Нічого ніхто не поверне, що ви вигадуєте
Снегурочко• 18 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Сами вы выгадуете.
Пенсионер😆
автор Почемучка • 18 мая 2024
Ответ дляСнегурочко
Сами вы выгадуете.
Пенсионер😆
Не розумію, що веселого??? Я не можу бути пенсіонером?
Снегурочко• 18 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Веселое вранье.🤥
Замрійлива• 18 мая 2024
А в середині все ціле? У мене у батька в домі вилетіли вікна, але у багатьох і стіни змістилися + міжкфмнатні двері.є пенсіонери 80+. Є зовсім зруйновані квартири. То нарахували теж деяким, не всім. Ще квартира повинна бути в електронному реєстрі, щоб нарахували допомогу.
автор Почемучка • 18 мая 2024
Ответ дляЗамрійлива
Стіна репнула, багато чого побитого
Ранковий базар• 18 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Так вам відновили. За що ще вам грошей дати? Що за дикі претензії? Ото наші люди хитросракі, вибачте. З такими як ви ми ніколи не будемо жити краще. Вам не соромно?
Пенсія у вас така, яку ви собі заробили.
автор Почемучка • 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
Щоб вам була така пенсія як у мене, після купи років на цементному заводі!
Де хитпосракість, якщо купу треба зробити..ви читати вмієте???
А вот недавно• 18 мая 2024
Ответ дляСнегурочко
Ну так вам чешская фирма видновыла.
Тех, кому начислили, заставят вернуть.
Нічого не заставлять

Мені дах міняв БФ Рокада
І в є відновлення отримала 100 тисяч на новий дах , а реально триста тисяч на ремонт пішло

Держава як не обдурить , то не виживуть казнокради
А вот недавно• 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
@ашистів запитайте
Може їм соромно було @рати в моїй ванні і стріляти стіни в домі
Вилами по воде• 18 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Стіна репнула, багато чого побитого
Що саме побите?
ША! я прийшла!• 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
Реально хитросракі? Людям квартиры разнесло, а они ишь что себе позволяют
Снегурочко• 18 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Нічого не заставлять

Мені дах міняв БФ Рокада

А зачем им деньги, если лохи им восстановили?
Придется вернуть.
Летала_НаМетле• 18 мая 2024
Ответ дляСнегурочко
Веселое вранье.🤥
если (когда) у вас что то в доме рэпнет и никто не даст на восстановление, позвольте тоже веселиться
Снегурочко• 18 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
У меня еще в 2022-м репнуло.
Не репетуйте.
А то и у вас репнет, как и у автора пенсионера.
Губи з філером• 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
Хорошо пи@ть сидя в спокойном месте
Рятівник Малібу• 18 мая 2024
Автор, у вас що пошкоджено у квартирі? Можете описати?
Вам замінили тільки вікна чехи?
Ви подавали заяву на відшкодування?
БезПаспортаНеПродаю• 18 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Вам прийшла відмова чи просто ще не нарахували?
Ранковий базар• 18 мая 2024
Я вмію читати. І сама з Харкова, і в нас районі прильоти були з руйнуванням квартир. Ми людям, житло яких постраждало дуже сильно, збирали допомогу по-сусідськи, потім її ділили. Але гроші не ділили на тих, в кого тільки двері та вікна вибили, поділи тільки на тих,хто житла лишився. Так потім в однієї такої ж бідної-нещасної як у вас були претензії ’я в Німеччині сиджу, а там вікна мої вдома повибивало, чого гроші поділили не на всіх, виділіть мені з зібраних хоч на вікна’.
А про пенсію свої побажання у свою хитру дупу засуньте, я вам вашу пенсію не заробляла, і не начислювала. Якщо вважаєте ви більше заробили, то звертайтесь до пенсійного фонду.
Рятівник Малібу• 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
Не кажіть гоп поки не перестрибнули, війна ще триває. Чи ви не в Україні?
Рятівник Малібу• 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
Це яке має відношення до теми?
Ранковий базар• 18 мая 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Да, хитросракі. Такі на початку війни гуманітарку поперед всіх по 10 пакетів тягнули, а потім на смітник через 2 місяці викидали. Щоб недайбоже і сусіду дісталося.
Їм все відновлюють. Але того ж замало. Я з Харкова, а до того з окупованого міста на Луганщині, так що не треба мені про війну і руйнування.
Ранковий базар• 18 мая 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Це яке має відношення до теми?
Пряме. Людині зруйноване замінили/відновили. Все справедливо наче. Але того замало. Дайте просто грошей ще зверху.
ША! я прийшла!• 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
Капец, как вас за гуманитарку колбаскит
Ранковий базар• 18 мая 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
автор Почемучка • 18 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Була комісія, не нарахували, бо до мене прийшли пізніше всіх
автор Почемучка • 18 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
Так тоді не пишіть що я сама винна, що така пенсія мала...тіпа не заробила ..
А я вважаю це не нормально що комусь 60тис, а на день пізніше то нічого!
Ви реально трохи неадекватна