Любовь Калистратовна• 18 мая 2024
В чем сейчас ходят на свадьбы? И сколько денег давать норм?
Я в последний раз 10 лет тому назад ходила.
Ворую вкусняшки• 18 мая 2024
вчера была на свадьбе, молодежь почти вся в брючных костюмах, пары в парных костюмах, очень классно. только мамы и тети в платьях.
Знаю бакси• 18 мая 2024
Ответ дляЗ родзинкою
По мне так лучше хоть в день свадьбы немного забыть о войне, конечно, скрутят, надо тикать
Тикайте
Я_канеша_извиняюсь• 18 мая 2024
Там тільки з кольором не помилитися, іти не в кольорі сукні нареченої! А так світла сукня або світлий костюм, нічого складного.
Любовь Калистратовна
• 18 мая 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У меня малиновое платье есть
Я_канеша_извиняюсь• 18 мая 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У меня малиновое платье есть
Надевайте,если оно вам к лицу! И можно букет пионов в руки
Я не чарівниця вам• 18 мая 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Так ви просто історію країни в якій живете не знаєте.
От я й дивуюся, що ніхто, з вами включно, не знає історію своєї країни: з´явитися на людях в самій сорочці без плахти - то значить вийти на люди в спідній білизні! То сором, а не мода! Так само трактується у жінок вінок поверх неприбраного під хустку волосся - так могли ходити тільки маленькі дівчатка або дорослі повії. Раніше за це закидали б камінням. Біда в тому, що ніхто не хоче вчити народознавство. Тож перш, ніж повчати мене, ознайомтеся з історією нашою самі
Знаю бакси• 19 мая 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Нічого не ясно але дуже цікаво
Ви жіночко, йдіть дітей своїх привчайте.
Щоб потім не писали таких бздурів як маман
Я не чарівниця вам• 19 мая 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Нічого не ясно але дуже цікаво
Тобто, що саме не ясно? Не ходили в школу і на знаєте рідної мови настільки, щоб зрозуміти зміст написаного?
Чи просто не чули, що жінкам не личить ходити без спідниці і з розпущеними патлами, і тепер намагаєтеся красіво викрутитися?
Знаю бакси• 19 мая 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вам не личить, то не ходіть)). Хоча думаю вас видає зовсім не це
А, і якщо ходили в школу то таки б мали навчитися читати рідною мовою.
Я не чарівниця вам• 19 мая 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ааа... Так ви просто чоловік! Надивилися Євробачення?
Знаю бакси• 19 мая 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Удалено администрацией...