Ручки-Крючки• 18 мая 2024
Чи випустять закордон якщо є відстрочка?
Можливо хтось щось чув чи знає, чи випустять зараз закордон, якщо є офіційна відстрочка на 6 місяців ? Чи нікого не випускають як зимою?
Ручки-Крючки
• 18 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Если обновили данные, есть военный билет, прошли комиссию, получили отсрочку, которая дает право выезда - выпускают
дякую Вам)
Просто болталка• 18 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
А хто буде Україну боронити, Кошовий?
С таким-то рылом? Живая мишень.
Хряка вспомнила из фильма ДМБ 🤣🤣🤣
ЦібаФу• 18 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
С таким-то рылом? Живая мишень.
Хряка вспомнила из фильма ДМБ 🤣🤣🤣
Из него вышел бы хороший штурмовик. И из Юзика тоже
Бокс-орун• 18 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
читала
але цікавлять практичний досвід станом на зараз.
бо серед знайомих зимою були випадки; коли всі документи є, а людину все одно не пустили.
Когда интересует практический опыт, четко пишут основание для отсрочки, а не размыто отвечают на вопросы
Просто звязда• 18 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
С таким-то рылом? Живая мишень.
Хряка вспомнила из фильма ДМБ 🤣🤣🤣
Да какая мишень, он этим рылом троих военных прикрыть может. Он щит, а не мишень))
Бадабум• 18 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дякую
відмітка є
але люди навколо почали залякувати що не можна
наскільки я знаю, то і ті, що служать, на період відпустки, наприклад, можуть виїхати.
у нас родич-військовослужбовець планує у відпустці поїхати з дитиною на море закордон
відмітка є
Військові можуть, але за певних умов. Не всіх випускають і не всім дають дозвіл
Ми з чоловіком військовим щойно повернулись
Просто звязда• 18 мая 2024
Ответ дляБадабум
Чисто теоретически, если не вернуться что будет?
Есть случаи что военные не возвращаются?
Бадабум• 18 мая 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
З тими, хто служить, складніше. Вони можуть виїхати, але там окрім військового квитка ще купа дозволів.
Там потрібно одне - клопотання в погран службу від керівництва і щоб погран служба внесла в базу. Нічого іншого не перевіряють
Просто звязда• 18 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
Кстати, где Юзик пропал? Он не на фронте, случайно?
Врядли, скорее сидит где то и не отсвечивает
Просто болталка• 18 мая 2024
Ответ дляПросто звязда
Два в одном
Реально интересно, ему на себя в зеркало не противно смотреть? А жене с таким хряком спать? Или бабло рулит?
Карусель-весель• 18 мая 2024
Не можна. Треба ще бути волонтером, чи ще якісь причини.
В нас хлопці їздили, є бронь, але на них ще готували окремі документи. Їздили за обладнанням.
Просто так, вас ніхто не выпустить.
Просто болталка• 18 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
Ага, на фронте.
Гастрономическом.
С Кошевым
Гастрономическом.
С Кошевым
Бадабум• 18 мая 2024
Ответ дляПросто звязда
Так є
Тому потрібно щоб поручився хтось з керівництва. Якщо не повернеться - всі шишки дістануться поручителю, а сам військовий буде в розшуку, як дезертир. Це кримінальна відповідальність
Ворую вкусняшки• 18 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
у мене 2 людини, одна військова, інша ні
Військовий може . А іншому просто відстрочка права не дає .
Карусель-весель• 18 мая 2024
Документы готували від підприємства, через міністерство і Службу Безпеки України.
Мій не такий• 18 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дякую
відмітка є
То в родича є дозвіл на виїзд.А відстрочка ні,не беруть,але й не випускають.
Мій не такий• 18 мая 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Так,по військовим там купа дозволів,племіннику давали,там дозвіл держприкордонслужби і ще багато.
Не стесняюсь• 18 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дякую
відмітка є
так на це мабуть треба дозвіл від військомату. Якісь підстави для виїзду.
Мій не такий• 18 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Зависит от причины отсрочки. Если многодетный, отец-одиночка, опекун - выпускают
Ну то це ж не відстрочка на 6 міс.Це відстрочка до змін в законодавстві.А на 6 міс це по хворобі.
Не стесняюсь• 18 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
а такі як доведуть що повернуться?
так для них передбачена кримінальна відповідальність за неповернення. Тому так, можуть залишитись за кордоном, але з іншими наслідками.
А ви запитуєте про відстрочку людини, яка ще не мобілізували. Тому мабуть тільки через особливі підстави, інакше всі б, у яких закінчувалась бронь, могли б їхати за кордон,
Марафетчица• 18 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дякую
відмітка є
Гугл вам підкаже телефон прикордонної служби, телефонуєте і всі питання задаєте, заодно потім і нам розкажете.
рукиЖимолости• 18 мая 2024
Ответ дляМій не такий
Відстрочку кожні пів року треба оновлювати всім категорям.
З вишневого садка• 18 мая 2024
Не можна виїжджати тим, у кого відстрочка по навчанню, вчителям, тимчасово непридатним і заброньованим. Інші категорії можуть виїжджати, перед цим оформивши все в ТЦК і вклеївши ВІН код