Оксана-28de• 18 мая 2024

Мокрий керамограніт

Доброго вечора! Привезли мокрий керамограніт, мокрі упакування! Що хто знає стосовно цього? Чи небезпечний такий керамограніт для вкладання? Дякую!!!
Prervana• 18 мая 2024
Ну и что? Это ж не обои)
автор Оксана-28de • 18 мая 2024
Ответ дляPrervana
Ну и что? Это ж не обои)
Так і каже представник, що «краще перевіряйте чи не битий, а мокрий не страшно для керамограніту»!
автор Оксана-28de • 18 мая 2024
Ответ дляPrervana
Ну и что? Это ж не обои)
Дякую Вам за відповідь!
чаревна• 18 мая 2024
Я зимой покупала плитку, были мокрые, но норм по состоянию. Коробки промокли под дождём пока выгружали под магазин, потом я их с магазина домой перевозила
25Lida• 18 мая 2024
Ответ дляОксана-28de
Все правильно каже.
bespe4na_mavpa• 18 мая 2024
Проверьте только внутри, мы так хотели с рук остатки купить, я вскрыла просто наобум коробку, а внутри все плитки с такими отпечатками ржавчины, они хранились на улице, и тоже видно промокли и отпечатались узоры с изнанки верхней плитки
автор Оксана-28de • 18 мая 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
,Так, є і ржавчина, але відтирається
bespe4na_mavpa• 18 мая 2024
Ответ дляОксана-28de
,Так, є і ржавчина, але відтирається
Я тогда пробовала, то не стиралась ничем((
автор Оксана-28de • 18 мая 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ми її тільки оглянули і ще не забрали, вона лишилася на делівері! Ми не знаємо, що робити, бо внесли передплату 20% (це 5500 грн), і тепер не знаємо як правильно відмовитися, щоб повернути собі кошти!
І де її замовляти, щоб не було такого?🤦‍♀️
автор Оксана-28de • 19 мая 2024
Дівчатка, клей для керамограніту 120*60 підкажіть який надійний,( тепла підлога)?
25Lida• 19 мая 2024
Ответ дляОксана-28de
Так вам і потрібен клец для широкоформату спеціальний для теплої підлоги. Він найдорощій в лінійці. Але виробників багато. Найкраще щоб ви це питання задали майстру, який буде класти плитку. Є такі, котрі роблять тільки з певною маркою.