Та прям багіня• 18 мая 2024

Утеплити балкон ззовні, знімають стару перилу?

У мене балкон засклений уже, але ще хочу ззовні утеплити. Перила ще стоїть від забудовника металічна. Щоб утеплити балкон її треба знімати? Чи поверха утепляють?
Хома з пастою• 18 мая 2024
Перила не мають однини. Це вони. А не вона.

НашлаПерепискуМужа• 18 мая 2024
Ответ дляХома з пастою
очень информативный ответ)) на советчице вообще что не увидишь, и перилы и тп))
НашлаПерепискуМужа• 18 мая 2024
по теме, автор. конечно снимают. а как работать-то??
Хома з пастою• 18 мая 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А зачем отвечать на бредовый вопрос в принципе??
Какое отношение перила имеют к утеплению? Или мы знаем какая там у них конструкция, чтоб дать ответ? Мешают они или нет?
И на какой их вообще срезать?
Люди головой думать не хотят, при чем даже над тем, чтоб нормально задать вопрос, а им тут ответы по теме пиши. С какого?
Эт вернячОк• 18 мая 2024
Що за перила?
Люблю порядок• 18 мая 2024
Ответ дляХома з пастою
И на какой их вообще срезать?
Бо грамотність актуальна завжди...
Нагайна• 18 мая 2024
Ответ дляХома з пастою
небінарні перила?
Хома з пастою• 18 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Що за перила?
Стара перила.
Звучить, як лайка. ’Ах, ти ж стара перила!’...
ХтоЯкщоНеЯ• 18 мая 2024
Нема перил, є поручні))).

Як можна тут чітко відповісти, тільки аби ляпнуть от а в мене))). Так от, в мене будинок серії бпс з кривими балконами і поручні дебільні по боках додатково були, то ми вирівнювали і майстри зрізали все зайве, а потім доварювали де треба, з одного боку чи то 50 чи 70 см додали. Це для них нормальна робота.

Зробіть картинку свого балкону ззовні і відправте будь-якій фірмі або майстру який цим займається і в них питайте)))

Як міряти?• 18 мая 2024
Ответ дляХома з пастою
Стара перила.
Так Перилла - це старовинне чи то римське чи то кельтське жіноче ім´я)))