Трактор Віка• 18 мая 2024

Знайомились тоді, коли була не дуже гарна)

От не знаю як це працює, але працює. Зі мною в основному знайомились тоді, коли я не саме краще виглядала. Перші два курси от точно. Тоді я майже не фарбувалась, лише підводила брівки олівцем ейвонським і те він був для мене чорний якийсь, ще й брови тонкими робила, губи фарбувала мамою помадою з бльостками(*вибачте за суржик*), зуби були проблемні, не було верхніх двійок, ще й з брекетами все студентство відходила(бо лікар попався такий), одяг в мене був одноманітний чорні штани в обтяг і кофтина. Шкіра в чорних цятках, вічно жирна, прищі, пори забиті, волосся як солома з посіченими кінчиками. І зі мною знайомились тоді хлопці, підходили на вулиці, в транспорті, брали номер телефону , звонили, писали. Але я соромилась ходити на побачення, бо боялась, що мої зуби відлякувати будуть, і всіх відшивала. А зараз що? Останні роки три я стала краще виглядати на мою думку, і на думку подруг, знайомих. Зробили мені класну посмішку, купую собі одяг красивий, жіночніший, і не раз у пів року, а стараюсь частіше купувати. Доглядаю, макіяж роблю, волосся привела до ладу, шкіру. Правда набрала 15 кг, але худнути починаю. І взагалі ніхто не підходить, не знайомиться, на сз писали, але в мене там фотка гарна була просто. Коли не проти б і сходити на побачення, ніхто не кличе)
оксюморон• 18 мая 2024
Лишний вес играет роль

Губка Боб• 18 мая 2024
Теперь Вы такая красотка) первое что приходит в голову: Я такую не потяну. Да и всё равно она мне не даст(
Люблю порядок• 18 мая 2024
Внимание фигура привлекала сразу.
Акукарача• 18 мая 2024
Зі мною взагалі ніхто ніколи не знайомився. Але я завжди страшна
Виправлялочка• 18 мая 2024
Раніше у вас, мабуть, була гарна фігура, а зараз ні.
Пишна молодиця• 18 мая 2024
а скільки років пройшло зі студенських років?
Ужгород• 18 мая 2024
Ответ дляАкукарача
І заміжня третій раз?
Vitamina1407• 18 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Знаете,это такое бредовое самоуспокоение.
Знаете сколько смелых,активных,да психопатов конце концов которые без проблем знакомятся на улице той же. Но почему-то к ней никто не подходит знакомиться .Почему?
Губка Боб• 18 мая 2024
Ответ дляVitamina1407
Я мужчина. Просто написал свои мысли, когда вижу красивых девушек.
В Вашем понимание моё самоуспокоение бредовое, а в моём я действительно вижу, кого потяну по деньгам, а кого нет.

Копирайторша• 18 мая 2024
Я вечно как не накрашусь, одену то, что выпало из шкафа - кто-то знакомится.
Как хорошо одета и накрашена - все смотрят, но подойти боятся )
Боятся отказа
Як_наготую...• 18 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Первое, что приходит в голову - ее не прокормить.
Ну куда +15кг и прекрасно выглядеть стала?
Губка Боб• 18 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Спасибо, что поделись своими мыслями. Понимаю Вас.
Я поделился своими. Мне полненькие нравятся.
ЖивунаБагамах• 18 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Не пробовали знакомиться на СЗ?
автор Трактор Віка • 18 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Років 5
Акукарача• 18 мая 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Не пробовали знакомиться на СЗ?
Пробовала, але в мене там фото і обличчя майже не видно. Максимум одна зустріч і зливаються
Викупана• 18 мая 2024
Я якось питала знайомого, чому довго не знайомився...сказав, що у мене вигляд такий, що ’не знає, на якій козі під´їхати’. Типу справляю враження дуже суворої...а розкриваюсь тільки в компанії...ну що вже зробиш, як я без приводу не зможу сама така по вулиці з виразом ’я вся такая льогкая, вєсєлая, давайтє знакоміться’ 🤷
Акукарача• 18 мая 2024
Ответ дляУжгород
І заміжня третій раз?
Ніколи не була. С чого такий висновок?
Поміркована думка• 19 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
я лучше чтала с 45 до 60.в 45 я была набором костей
Поміркована думка• 19 мая 2024
Ответ дляТрактор Віка
Років 5
флер молодости..с 18 до 21-девушка выбирает, она для мужчин самая привлекательная -юная девушка
любая

Як_наготую...• 19 мая 2024
Ответ дляПоміркована думка
Я не была набором, стройная, молодость и легкость, как и все девушки в возрасте до 30. Сейчас да, я не хочу худеть, уже тренды не те, и мои 56-59 меня устраивают и грудь больше и попа.
Но мы не знаем исходников автора, если она была 60, а стала почти 80, это тоже уже другие формы
автор Трактор Віка • 19 мая 2024
Ответ дляПоміркована думка
любая
Ой, я би не сказала. Це все індивідуально. Звичайно, якщо в такому віці дівчина має гроші на одяг, косметику нормальну, струнку фігуру то так. А не в моєму випадку) грошей не було, бо навчалась на очному, цілими днями в універі сиділа..косметику саму дешеву купувала, догляд або дешевий або взагалі 0.
Поміркована думка• 19 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
173 45 ..это даже не про здоровье.
60 все та же легкость без костей
Поміркована думка• 19 мая 2024
Ответ дляТрактор Віка
ничего этого не было, из простой семьи голодная студентка киевского вуза.
выбрала из правильных дядечек, которые под универом как тараканы
квартиру он мне купил в 19,да и окончанию вуза можно было не работать.
отделилась от него в 24
Як_наготую...• 19 мая 2024
Ответ дляТрактор Віка
Это только в ваших фантазиях. Вы очень сильно забиты комплексами и в ваших мечтах все по формуле - косметика+одяг=может посмотреть
Влюбляются в человека, в его личность, иначе все , кто с деньгами и косметикой, все красавицы модели были бы замужем.
А нет.
Не выходят люди замуж за первого попавшегося, кто предложит
Коли мовчу- приємна жінка• 19 мая 2024
Автор, какой рост/вес был и стал? +15 кг - это довольно много. Мужчины часто по-другому оценивают. Для моего мужа, например, важна общая опрятность и отсутствие лишнего веса. Вот не привлекают его полные. А на красивый макияж, модную одежду - пофиг, не считывает он это. Есть несколько знакомых мужчин, у которых +- такое же восприятие.
автор Трактор Віка • 19 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Був 69 кг при, зріст 172. Тепер 84 кг, ще й фігура яблуко з пузом, без грудей, точніше 1,5 розмір
Коли мовчу- приємна жінка• 19 мая 2024
Ответ дляТрактор Віка
Тогда ответ на Ваш вопрос очевиден. К сожалению, яблоко с небольшой грудью - не самая удачная фигура.