Мальовнича даль• 18 мая 2024

Что планируете делать с ноткоинами? Notcoin

Вывели или застейкали?
Сусановна• 18 мая 2024
Застейкала, жду.

ФруктЕщеТот• 18 мая 2024
Солить
Атиква• 18 мая 2024
Решила забить на них хрен
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 мая 2024
Вывели на биржу
Пригощаю кашею• 18 мая 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вывели на биржу
Не натіпала 10 млн, тому спостерігаю збоку хто і що робить
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 мая 2024
Автор сколько у вас получилось нот?
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Эх...в последним дни можно было легко натапать

Пригощаю кашею• 18 мая 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я в останній день пів дня сиділа, не вистачило зовсім трохи :(
Бюст Березуцкого• 18 мая 2024
Теж застейкала. Точніше тримала в ваучерах, а після спроби обміняти ваучери вони самі пішли в стейкінг. Я вирішила що це доля, нехай лежать :)
Мама Чели• 18 мая 2024
Дівчата, підкажіть будь ласка, де цьому навчитись, щоб мати розуміння куди вкладати і який механізм . В моєму оточенні людей, щоб підказали в цьому питанні жодного..
Задираю носа• 18 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Так можна і менше 10 млн. У сина 9 млн. було, вивела на біржу без проблем.
Оле Лукойе• 18 мая 2024
Я оформила вывод на бинанс , до сих пор не пришли 🙁
Задираю носа• 18 мая 2024
Ответ дляОле Лукойе
Бинанс тем, кому не начислил токены, вернул их обратно.
Пригощаю кашею• 18 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Дійсно? Піду подивлюсь. У мене кнопки «вивод» не було, а тоді взагалі щось заглючило, і я більше не заходила, щоб фомо не ловити
Задираю носа• 18 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Та 100%, перевіряйте. Там був деякий час глюк, тому кнопка виводу була неактивна і ще напряму на біржу після листингу не можна було відправити, тільки через гаманець.
Соседушка• 18 мая 2024
Мне вывели 6500грн где-то получилось за 26700, у мамы 13500 - 3500, приблизительно. Мне прям очень сейчас нужны были деньги, так вовремя. Я рада. Сейчас хомяка табаю
Задираю носа• 18 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Спочатку читати, вивчати, слідкувати (телеграм канали, ютуб) і лише потім думати про ’вкладати’. Починати добре з так званих токенсейлів, де можна купити токени від 100$ і примножити іх в рази (але ризик втратити також є). І дотримуватися завжди правила, що вкладати можна лише ту суму, яку не шкода втратити. Або приймати участь у таких як ось цей ноткоін. Вкладень нуль, тому ризиків також нуль.
Задираю носа• 18 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Ось вище про хом´яка написали. Можете спробувати. Це схожа на ноткоїн тапалка в телеграм. Чи дадуть щось за це невідомо, але ж і ризиків нуль. Тільки трохи часу.
Сусановна• 19 мая 2024
Ответ дляСоседушка
А что за хомяк?

Задираю носа• 19 мая 2024
Ответ дляСусановна
А что за хомяк?
Не помню, можно ли тут ссылки кидать, Hamster Combat наберите в поиске телеграмма.
Пригощаю кашею• 19 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Дійсно щось можу зробити. Можу застейкати або вивести на тон-гаманець. Кнопки виводу на біржу немає, буду далі шукати інформацію. Дякую за підказку
Сусановна• 19 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Благодарю!
ПолБатона• 19 мая 2024
Я застейкала, мужу вывела на биржу, но не продали. Муж сидит торговать учится, частично продает, покупает, учится лимитки выставлять. Еще раньше, сминтила ему ваучер, забрала и прикрепила к майнингу Poketfi, пока не конвертирую.
Продавать не буду, жлу роста и вообще очень интересно, что там дальше😁
Задираю носа• 19 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Ті, що з бінанса повернулись, я вивела на mytonwallet (йшли добу правда), а далі на біржу. Але там для комісії ton ще потрібен. Як з іншими гаманцями не знаю.
ПолБатона• 19 мая 2024
Ответ дляАтиква
Решила забить на них хрен
Почему?
ПолБатона• 19 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Сегодня заработали кнопки в боте.
Мужу Байбит вообще компенсацию 30мнт дали, за то, что биржа просто зависла от наплыва. Чуть больше 9к нот было.
Соседушка• 19 мая 2024
Ответ дляСусановна
А что за хомяк?
Ось
Сусановна• 19 мая 2024
Ответ дляСоседушка
Ось
Спасибо! Уже нашла.
автор Мальовнича даль • 19 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Удалено администрацией...
автор Мальовнича даль • 19 мая 2024
Ответ дляСусановна
А что за хомяк?
Удалено администрацией...