Ку-кусик• 19 мая 2024
Что в таком случае делать?
Кто-то с таким сталкивался? Люди пишут заявления, но я нигде не вижу чем в итоге это заканчивается. Кто может рассказать похожие случаи и реально чем они заканчивались?
Работать надо• 19 мая 2024
Хтось пише, хтось ні. Мої родичі не пишуть, бо ’а що воно дасть?’
А їх син купує ріжки в командира, так. Один видають, а два купи... Пиздець...
ФрекенБок• 19 мая 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
скорей бы эти выходные закончились
Ця історія надовго. Це ж тільки почалось
Замрійлива• 19 мая 2024
А я знаю мам и жен, которые сборы на тепловизор в 200 тыс на своих страницах устраивают, а позже фотки из путешествий с вином и лобстером постят
Христя в тiстi• 19 мая 2024
В прокуратуру.
Там же написано.
А не делают, ну то такое, давно пора уже
осознать, в каком государстве мы живем.
Там же написано.
осознать, в каком государстве мы живем.
Чекаю завтра• 19 мая 2024
Ответ дляЗамрійлива
Хай Бог милує .
А поперек горлянки лобстер не стане таким пані ?
Чупа-чупс• 19 мая 2024
На жаль вже неодноразово чула таку ж інформацію від хлопців які повернулись з того пекла купивши відпустку. Купується і продається все.
Я_и_моя_собака• 19 мая 2024
А ще платять за те, щоб на 0 не відправляли. Та ще багато за що віддають % від зарплатні командирам. У них там на все є свої розцінки, нажаль(
Царевна_несушка• 19 мая 2024
Это правда, продают патроны и оружие, платят за то, чтобы не идти на ноль
Вкуси мене• 19 мая 2024
Якщо мій родич бухав на гражданці, він бухає і на нулі. Як знаходить - невідомо.
Якщо знайомий ігроман - він і там грає. Хто цим не цікавиться - і там не грає, не бухає і т.п.
По обмундируванню - чоловік військовий, брат теж. Моїм видали все. І видають щопівроку нове. Бронік раз на рік. Докупляли лише те, що хотіли вищого класу, або під себе - наприклад розгрузку шили під замовлення.
В підрозділі є все. Допомагаємо або дрібницями - серветки, мівіна, сухий душ, взимку грілки у взуття, бо це розходники і стільки не видають. Або тим, що підрозділам потрібно - Мавіки, авто. Бо їх швидко збивають і того, що привозять від МО вистачає ненадовго. Да і нашого теж.