СамавиховуюКота• 19 мая 2024
Як підтягнути нижню частину обличчя після видалення 8к?
Видалила 8ки, тепер провисає нижня частина обличчя.
Як боротись? Я робила вправи. Підтягнулась верхня частина обличчя, а нижня все одно провисає.
Ще вчора бачила пост, де дівчина просила визначити вік за шиєю. Мені теж цікаво, на скільки років виглядає шия.
Оскільки я роблю вправи на поставу і шию, також скребком гуаша роблю зони обличчя.
Хочу знати, чи є сенс це робити?
Моська-слон• 19 мая 2024
Я нічого критичного у вас не бачу. Сенкс робити хоч щось, ніж нічого. Мені здається, що ви драматизуєте. Навіть Вікі Бекхем виглядає гарно, але +- на свій вік ( вся натягнута- перетягнута-наколота), а тут прям заклюють якщо тобі більше 18 років)
Колупалочка• 19 мая 2024
От удаления восьмерок лицо только лучше становится, скулы более выражены. Провиснуть от этого точно не может
Mrs.Sexuality• 19 мая 2024
Для об´єктивної оцінки треба зробити фото в звичайному стані, ви занадто витягли і напружили шию і підняли голову.
Квітка Миру• 19 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Не виглядає Вікі на свій вік , не драматизуйте
Цікавий писочок• 19 мая 2024
Ответ дляКвітка Миру
точно, выглядит как вечно недовольная озлобленная карга
СамавиховуюКота
• 19 мая 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую за коментар!
Квітка Миру• 19 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Не думаю что она несчастна ) но выглядит она шикарно
Моська-слон• 19 мая 2024
Ответ дляКвітка Миру
Я бачила її вживу в Лондоні недавно в театрі. Така запухша була і наколота. Фігура і одяг класні. Але я була дуже розчарована побаченим. В інеті купа фотошопу по ходу та вдалий ракурс. В житті якось зовсім по-іншому вона виглядає навіть з її міліонами
Квітка Миру• 19 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Дякую
Бува і таке• 19 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Дякую за коментар!
Хорошо шея выглядит, вроде ничего не провисает, Я б 28 сказала по шее
Mrs.Sexuality• 19 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Дякую за коментар!
У вас все ок з нижньою частиною і з шиєю. Схоже ви придумали проблему) щодо віку - я б сказала вам років 30 +/- пару років.
Цікавий писочок• 19 мая 2024
Ответ дляКвітка Миру
Как злобная анорексичка она выглядит
Цікавий писочок• 21 мая 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ефросинина тоже из трусов выпрыгивает, изображая картинку ’ успешного успеха и счастливой семейной жизни’. В итоге в 45 - у разбитого корыта.
Бекхемша вечно с таким фейсом, как будто г понюхала только что, особенно когда муженёк рядом. И эти анорексичные обтянутые кожей кости и ’ выглядит шикарно’ - как небо и земля.
Кстати, слышала разбор гороскопа её муженька проф. астрологом, так вот у них вместо брака - коммерческий проект, а за любовью он регулярно ходит налево от этого ’шикарно выглядящего’ скелета с недовольной мордой лица
Квітка Миру• 21 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ну если вы верите астрологам , то вопросов нет 😆
Цікавий писочок• 21 мая 2024
Ответ дляКвітка Миру
Я верю её постоянно перекошеному от злости фейсу. Даже выше её последнюю фотосессию выложила, для наглядности. Не выглядит ТАК счастливая женщина. И, кстати, их с мужем вживую можно было лицезреть на свадьбе Гарика и Мэган, без всяких фотошопов. Выглядели как кошка с собакой рядом, казалось, еще секунда - и она на него зашипит-зарычит и вцепится когтями, настолько ей неприятно и некомфортно находиться с ним рядом. Кривилась и отворачивалась, но ’положение обязывает’. Плохо сыграла, не вышло счастливой картинки.
Ну и насчёт ’верить астрологам’, несколько общеизвестных пруфов:
А скольких он на самом деле перетягал ’моделек’ на пьяных вечеринках - знает только он сам. Но конечно же никогда не признается.