Люблю кетчуп• Изменено 15 ноября в 15:48
Порекомендуйте стиліста. Я виглядаю як бідося
Я не хочу дивитись інстаграм або ютуб та надихатися тенденціями, бо з цього виходить якийсь цирк. Я хочу по-людськи. Приїхати на консультацію, сплатити гроші, щоб зі мною декілька днів поспілкувалися, подивилися на мою поставу, жестикуляцію, ходу, міміку та враховуючи всі ці фактори підібрали мені стиль одягу та загальний образ, макіяж, зачіску. Хто надає такі послуги? Буду вдячна за контакти.
Київ та область
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 15:48
Ответ дляСмурфик
В любе місто поїдете?)
Луцьк
Забула дописати, Київ. Зараз виправлю, дякую
Смурфик• 15 ноября в 15:49
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я й не сумнівалась. То прикол такий вже
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 15:53
Ответ дляВільнаНазавжди
На яку вартість за годину розраховуєте?
Я не знаю, хотілося б побачити портфоліо та загальний прайс
Пописанная парта• 15 ноября в 15:54
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так не будет. Нужно найти именно своего стилиста. Кто вам близок по стилю и фигуре. Ищите в инста. Для меня большинство треш и ужас. Но нескольких нашла, подписалась. Опять же, за полным образом не пошла бы к ним.
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 15:57
Ответ дляПописанная парта
Власно кажучи мені все одно, як вони виглядають. Мене цікавить, як можу виглядати в їхніх руках я. Або інші клієнти. Я поки тільки одну дівчину знайшла, яка чітко показує до/після. Але мене не влаштовує, що більшість образів створені не на повсякденність, а на нібито урочисті події. Люди в такому по вулицях за хлібом не ходять
Скорая помощь• 15 ноября в 16:07
В мене є така знайома.
Сама виглядає супер в свої 55.
Але вона бере 500 баксів за консультацію і мінімум 1000 на шопінг, щоб скласти вам базові образи.
Як на мене, воно того не варте.
Знову таки вона сама хs і в мене є сумніви, що вона вміє обіграти фігуру М хоча б.
Я скажу непопулярну річ, але починати треба з ваги, косметолога, зубів.
Без цього лялечку все одно не зліпити.
Знаю дружину одного олігарха.
Щоб вона не ліпила у дорогих стилістів/перукарів, все одно виглядає як стомлена тьотя 45+
Сама виглядає супер в свої 55.
Як на мене, воно того не варте.
Без цього лялечку все одно не зліпити.
Знаю дружину одного олігарха.
Обижулька• 15 ноября в 16:02
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так а вы не думаете, что если вам не нравится их образ, то и ваш не понравится?
Викликаю на дебати• 15 ноября в 16:06
автор, если вы не научитесь одеваться самостоятельно - уже на следующем шоппинге вы понакупаете не тех шмоток и оч быстро откатитесь назад в ту же бидосю
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 16:12
Ответ дляСкорая помощь
В мене є така знайома.
Сама виглядає супер в свої 55.
Як на мене, воно того не варте.
Без цього лялечку все одно не зліпити.
Знаю дружину одного олігарха.
Сама виглядає супер в свої 55.
Як на мене, воно того не варте.
Без цього лялечку все одно не зліпити.
Знаю дружину одного олігарха.
Ото і я так виглядаю. Зуби зроблені, великих проблем зі шкірою немає, але загальний вигляд дуже сумний
Бла бла бла• 15 ноября в 16:13
Сколько не смотрю на стилистов в инсте, они себя одевают классно, а других людей - в лучшем случае просто нормально, а часто нелепо это выглядит
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 16:14
Ответ дляВикликаю на дебати
Тож треба щоб хтось навчив. Бо перед дзеркалом у примірочній все гарно, а коли на відео себе бачиш, там де не знаєш, шо знімали - це триндець. І зачіска, і речі, і постава.
Леди_на_драндулете• 15 ноября в 16:15
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я дивлюсь на ютубі Олену Галант, вона як раз пропонує одяг на кожний день, базові речі. З посиланнями, де придбати.
Але ящо Вам треба дивитися ’поставу, жестикуляцію, ходу, міміку’, то може Вам хореограф потрібен? Або тренер, щоб зробити спину рівною (постава).
Все одне, добре, що Ви хочете змінитися на краще. Бажаю успіху.
Але це не разова подія, а праця над собою.
Срочнокпсихологу• 15 ноября в 16:15
Новицкая Кристина
Занимается сейчас с клиентами дистанционно. Делает работу над ошибками, создает образ, который гармонирует с вашим внутренним Я, учит, как правильно подбирать себе вещи. Есть в её инста трансформации до/после .
Важно определить свой типаж (по Кибби или Ларсен), цветотип и архетип.
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 16:16
Ответ дляБла бла бла
Так, бо вони не відчувають людину. Не розуміють, яка вона. Тож і речі підбирають просто по фігурі, кольорах та щоб були трендові. А як клієнт в тому ходитиме в реалі - їх не бентежить. Тому й хочу знайти стиліста, який побачить щось більше, ніж просто розмір одягу, зріст та вагу
Пописанная парта• 15 ноября в 16:17
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Кстати я ее тоже смотрю, хоть она и постарше меня, и часть ее образов для меня бабковаты, но много чего и беру себе. Вообще одеваться стильно не так и сложно, нужно начать покупать базовый гардероб, а это легко, учитывая что сейчас прям есть хорошие бренды с базой. И лишь потом уже хвататься за какие-то аксессуары и миксовать цвета и добавлять принты.
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 16:18
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Чесно кажучи, я не планую в 40+ років починати танцювати бачату. Так, є вади постави, але виправляти їх вже не на часі.
Пописанная парта• 15 ноября в 16:19
Ответ дляЛюблю кетчуп
Пишете вроде вам 80 уже
Викликаю на дебати• 15 ноября в 16:20
Ответ дляЛюблю кетчуп
а ну киньте информативное фото своей фигуры
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 16:26
Ответ дляВикликаю на дебати
Не буду, бо не маю, я сама себе не фоткаю. Але ось така сама постава та пропорції.
Викликаю на дебати• 15 ноября в 16:28
Ответ дляЛюблю кетчуп
а рост-вес? вы занимаетесь какими-то тренировками?
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 16:30
Ответ дляВикликаю на дебати
170 см, вага 53-55. Нічим не займаюсь та не дуже планую займатись. Будь який фітнес або регулярні тренування мене бісять, виснажують та демотивують. З улюблених активностей - десь ходити гуляти пішки, або по справах
Викликаю на дебати• 15 ноября в 16:34
Ответ дляЛюблю кетчуп
это конечно не по теме, но ваш подход в корне неправильный
желаю найти стилиста
Да будет так• 15 ноября в 16:38
Ответ дляЛюблю кетчуп
А навіщо вам образ для походу за хлібом?
Да будет так• 15 ноября в 16:45
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вона кацапка?
Да будет так• 15 ноября в 16:46
Ответ дляЛюблю кетчуп
так тут передусім треба з реабілітологами працювати. Одяг то вторинно
Леди_на_драндулете• 15 ноября в 16:47
Ответ дляЛюблю кетчуп
Непогана фігура у Вас. Треба почати робити вправи для спини та пресу. Не заради краси, а заради здоров´я.
У мене майже такі параметри, як у Вас, але років більше. Іноді так спина болить, що капець. Коли останній раз ’припекло’, походила на ЛФК, замалювала вправи, тепер намагаюсь вдома робити.
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 16:47
Ответ дляДа будет так
Я хочу в звичайному житті виглядати гарно. Не урочисто, але гарно, сучасно. Я бачу іноді жінок таких, просто в магазинах, в лікарнях, в закладах. Нічого такого яскравого, ідеального, навіть без макіяжу. Але вона аж лосниться
Люблю кетчуп
• 15 ноября в 16:48
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я ходила на ЛФК, крім поганого настрою зранку, бо треба було рано на тренування - нічого воно мені не дало