Кусман Сиру• Изменено 19 мая 2024
Нервують чоловіки
Мій чоловік працює 4 дні на тиждень, весь інший час просто лежить на дивані, грає до ночі ігри або просто сидить у телефоні. Я цього тижня працювала 6 днів, останні дні по 12 годин, ще й сьогодні працюю вдома, до того ж готую обід, мій чоловік так само нічого не робить. Мої нерви вже не витримали, сказала чоловікові, що мені це не подобається, а він як зазвичай винною зробив мене. У вас таке буває?
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Да без разницы кто. Упорно доказывают про творожок йогурт и яблочко.. только работая по 12 часов я уверена что этого будет недостаточно
Даже неработающей женщине этого будет недостаточно
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
Мені не подобається, що він сам, хоча б за собою не поприбирає.
так пусть все валяется,вам оно мешает?
Шкварочка• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Как это ему не хочется есть? Любому человеку как минимум 3 раза в день хочется есть. И не все готовы заказывать пиццу, роллы или домашние голубцы
Ну кто не готов, тот идет и готовит. Опять же, логично
Шкварочка• 19 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
То есть автор готовит все же для себя, а не для мужа, который не 12 часов и не 6 дней в неделю?
Топтунша• 19 мая 2024
Ответ дляПротру пилюку
Зрозуміло, бо я вагаюся чоловік каже залиш роботу бо втомилася, але багато хотілок, які закриваю своїми доходами, він не зможе мені їх забезпечити
Мабуть, не варто, якщо так.
Я просто взагалі не падка на процедури краси, косметологіі, манікюр і тд.
Це вче не для мене. Стрижка раз на 2 місяці і домашній догляд. Чоловік ніколи не питає скільки я трачу на себе. Але там витрати скромні, може, тому й так
AmazingLady• 19 мая 2024
Ответ дляШкварочка
Спросите у нее для кого. Она же проблема делает
AmazingLady• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Та вы шо, а как мне доказывали что этого достаточно. Утром кофе, потом творог и на ужин не пойми чт о
Брехухи
Обращеница• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
У мами будинок, я ще на власне житло не назбирала, мені 26.
Скільки років ви одружені? Сподіваюсь, ви розумієте , що діти зараз не потрібні?
Розглядайте цей шлюб як варіант проживання з можливістю відкладати на власне
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Почему бы не помочь жене по хозяйству?
что значит помочь,два взрослых человека должны все делать поровну
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
А де про це я говорила? Чому, маючи поспіль три вихідні не можна хоча б сміття винести або посуд помити?
посуду кто пачкает и кто мусор делает,вы своей едой и уборкой))
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляШкварочка
Ну вот пусть муж автора и готовит (хоть иногда)
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Брехухи
Мало ли что вам доказывал кто-то
Leonka Boo• 19 мая 2024
Та ви що, раптом війна, а він втомлений! Ой, зачекайте.. зараз же війна)
Фігове заміжжя, співчуваю.
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Не обязательно
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Не обязательно
конечно,еще можно помогать мужу
Обращеница• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
Дайте вгадаю. На початку сімейного життя ви всіляко демонстрували, яка ви чудова господиня?
Ну нічого, це досвід. На другий раз не починайте так одразу. Обсудіть одразу розподіл обов´язків
Кусман Сиру
• 19 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
А він хіба її не їсть? Доставка йому не подобається.
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
конечно,еще можно помогать мужу
Муж и жена распределяют домашние обязанности так, как договорятся
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
А что, муж автора не ест и не мусорит?
Млинці зі смайликом• 19 мая 2024
А з чого він нервує?
У нього ж все добре. Мама купила йому квартиру, щоб він міг знайти собі ту, що буде з вдячності за дах над головою і статус ’заміжньої’ пахати і годувати свіженьким.
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
почему он ест вашу еду,за ваши деньги, и пачкает вымытую вами посуду,вы задавали ему этот вопрос?
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
обычно эти договоры гроша ломаного не стоят
Шкварочка• 19 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Мне и спрашивать не нужно, я и так вижу, что автор из породы людей, которая сама заеб..ся и других зае..т.
Не нравится Вам творожок, ну есть гречка с сосиской и огурчиком. Нормальный обед при минимуме трудозатрат. И не нужно этих причитаний ’Ох, как я, страдалица, зае..сь готовить’
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
У кого как
Стрекозей• 19 мая 2024
Ответ длязаварний look
И это даёт ему право лежать на диване, пока автор корячится?
А отдыхать ему не надо, если большая часть финансов на нем?
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
У кого как
у всех,иначе люди не разводились бы и даже не ссорились
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляШкварочка
Не есть же каждый день гречку с сосиской
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Не у всех
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
можно еще яйца и хлеб с маслом
Стрекозей• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
Не заставляє, але гроші чоловіка це його гроші, до того ж ми живемо в квартирі його мами, мені продуктів більше доводиться купувати
В смысле его деньги? И квартира мамы или вы живёте с мамой? Почему расход продуктов больше от вас?