Шукаю трусики• 19 мая 2024
Родичи хотят оформиться как ВПО в нашей квартире
Приехали в гости дальние родственники, вспомнили о нашем существовании. Хотят оформиться в нашей квартире как ВПО. Девочки, чем нам это грозит? Ехали вообще как гости на пару дней и тут такое, я в шоке, мы и без них друг у друга на голове живем. Их потом можно самостоятельно снять с регистрации из нашей квартиры? Нам теперь еще и коммуналку с учетом них начнут начислять (по числу проживающих)?
Вся в кредитах• 19 мая 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
В якому сенсі будь яку адресу?
В прямом. Любой. Идете в УСЗН и название рандомный адрес, из Гугл - карты. Он ни на что не влияет абсолютно. Куча народу так делала.
СкрипяСердцем• 19 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
Вы правильно поняли, они решили у нас остаться. Это пока не говорится вслух, но уже понятно. При этом их дети-внуки живут в Испании, но туда они не хотят, там не платят, зачем далеко ехать когда можно о нас вспомнить.
В Испании платят 6 месяцев
ЕлькиПальки• 19 мая 2024
Лучше сразу отказать а то затянется и всё, скажите что поможет подыскать в интернете квартиру для съёма
Что вам не комфортно жить когда много людей, нет возможности из принять
ЕлькиПальки• 19 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
То так і скажіть що такого не планували. І крапка. Якщо все починалось з брехні, тобто вони їхали вже знали що будуть просити, але вам збрехали і сказали, що просто на пару днів.
То так і кажіть. Ви казали що на пару днів. Для нас це було ок і ми вас прийняли. А те що ви зараз пропонуєте, для нас не ок. Ми проти, бо жити разом не плануємо з вами і прописувати теж. Крапка.
Люди, навчіться спілкуватися і казати свою позицію. І буде вам щастя.
Я була в такій ситуації, коли мені чоловік сказав що пропише свою сестру, її чоловіка і вони планували дитину.... Я сказала ок, але на який термін, на кілька місяців, добре, а на невизначений строк, то ні... І да комуналку сплачувати в моєму випадку треба було по повній. Чоловік зам´явся, а я сказала що не буду прописувати якщо не буде чітко визначено на який період.
І тут мені його сестра дзвонить, знаючи що чоловік погодився, але не знаючи мою позицію. Каже, ой, буду в місті приїду до вас пожити, а куди ж ви мене дінете, я ж прописана)) тут аж мій чоловік в шоці став.
А я кажу, доречі, на який строк плануєте прописатися, відповідь - ну не знаю, поки квартиру не купимо... Кажу вибач, але мені таке не підходить. Я повинна могти а лютий час своєю квартирою скористатися, тобто продати якщо буде потрібно. . А якщо ти ще і вагітна і буде дитина, то я цього не зможу зробити до повноліття твоєї дитини, якщо за той час ви так і не купите квартиру.
Образ було повно.... Але я сказала, хай я буду погана зараз і зроблю так як я вважаю правильно, чим пізніше, коли буду роками лох, платити комуналку і просити виписатися з моєї ж квартири. Ні)) після цього ще були нюанси після яких вже чоловік сказав, добре що не прописали...
Так що автор відкривайте рота і кажіть свою позицію.
Это из разряда надо научиться говорить’ Нет’
Не хотим и точка, это наше право и решение,
Почему объяснять не обязательно
ЕлькиПальки• 19 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
Впо це не прописка, нічим не загрожує.В витязі про місце проживання людини видає стару адресу, ту що до впо дома жили
Они не хотят что бы жили с ними
Шукаю трусики
• 19 мая 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
В Испании платят 6 месяцев
Спасибо. Не знала, они сказали не платят. Во всяком случае в Германии точно полностью содержат и лечат, но они никуда не хотят, не заставлю же я их насильно. Мне бы с нашей квартирой решить вопрос, а дальше у них есть куча бесплатных вариантов как устроиться.
Шукаю трусики
• 19 мая 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Они не хотят что бы жили с ними
И оформляться в нашей квартире тоже не очень хочется, еще и когда без спросу просто перед фактом поставили. Они уже из нашего холодильника едят и горячей водой пользуются, стоять в очереди в свой туалет и не походить по квартире голышом тоже не вау, простите за подробности.
Вся в кредитах• 19 мая 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
В Испании платят 6 месяцев
Что в Испании платят? Там же нет пособий?
Упругая попка• 19 мая 2024
Ответ дляЛовлю капці
Там тоже не так просто получить, это надо дополнительно с бумажками ходить, и каждый месяц подтверждать, и без долгов по коммуналке, и..., и..., и....
У мене хозяйка, де мешкає мама , оформляла. Зайняло трохи часу в перший день оформлення і потім да - щомісяца підтверджує, що вони досі там мешкають.
КаРаКаТиЦа• 19 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
Уже кушают за нас счет и заявили, что мы завтра обязаны их на своем машине отвезти в админ центр ВПО оформлять. Я в шоке с наглости, без спросу да еще и на машине их по их делам катать. Девочки, не совершайте наших ошибок((
Ви троль чи просто по життю така розумна?
ЕлькиПальки• 19 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
Да, скажите в лоб,что бы съехали в течение трёх дней или недели,вам не комфортно жить с чужими людьми
Пусть снимают комнату в другом месте
ЕлькиПальки• 19 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Почему, мы когда то сдавали комнату, так наш квартирант ел нашу еду пока не видем, разные люди есть
Каркуша Клара• 19 мая 2024
Ответ дляСладко-соленая
Чому ви не зв´яжетесь з їхніми дітьми і не вирішите питання їхнього проживання? Хай діти сплачують зйом для них, а ви допоможете знайти їм квартиру.
Ці далекі родичі не в стані, кому реально допмогти нема кому. У них є, хто зобов´язаний законом турбуватися про батьків.
Цікаво тільки, чому це має робити автор, а не самі баба з дідом чи їх діти? Наче тим це все не треба, вони знайшли свою нішу для життя, а якщо когось не влаштовує, то бігай, шукай нам квартиру, тряси гроші з дітей, а грошей не буде, вони там самі ледь виживають, вам шо, жалко, нам нікуди дітись...
Каркуша Клара• 19 мая 2024
Ответ дляГуби до вух
Никаких дополнительных плат за коммуналку нет. Вам это вообще ничем не грозит, если только они не настроены жить за ваш счет. У меня зарегестрированы, я в теме.
По разрешению смотрите сами. Неудобны - просите на выход. Но помните, что возможно и вам когда-нибудь придется обратиться мало ли с чем, возможно даже к их детям в Испании. Многие харьковчане в 14ом переселенцам с Донбасса не хотели сдавать жилье, а вот в 22ом самим хвост прижало, поехали на зу, а там им тоже были ’рады’. Так что закон бумеранга, короче, смотрите сами.
Ага, тільки бумеранг дивно працює. У нас є родичі в Німеччині, років з 10 кожного літа вони мимо нас із зупинками на пару днів у мене, їздили до України на Батьківщину на села. Як почалася війна, вони зникли з поля зору повністю. На повідомлення не відповідали, хоча їхати я до них і не планувала. Вже більше 2 років мовчать.
А як авторка може потім розраховувати на тих дітей в Іспанії, якщо вони навіть своїм батькам в Харкові не допомогли, а просто кинули.
Сладко-соленая• 19 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
Я так догадываюсь, что они своим детям не очень то и нужны. Во всяком случае на уровне финансово содержать их, но это догадки, мы пока не общались лично, я их вообще в жизни один раз видела еще как подростком была. Сейчас еще от шока не отошла, не знаю за что хвататься.
Якщо не потрібні, це буває.
На цей випадок є аліменти, які можна стягнути в судовому порядку.
Зв´язуйтесь з дітьми, повідомляйте, що їхнім батькам нема де жити і нема на що. Ви надали тимчасовий притулок, але він тимчасовий, при живих і працездатних дітях ви не вважаєте справедливим брати на себе і вішати на маму догляд за двома пенсіонерами. Діти можуть забрати батьків до себе або налагодити їм життя в Україні - зняти житло, допомагати фінансово.
Далі за обставинами.
Будь-як за них не вирішуйте і не додумуйте. Пасуйте проблеми на бік тих, хто до них причетний.
Не хочуть знімати і допомагати, нагадайте, що за законом батьки можуть стягнути аліменти в судовому порядку, і ви обов´язково проконсультуєте за цю опцію батьків.
З родичами теж говоріть відкрито. Тимчасовий прихисток - це вже є, але у них є місяць, щоб розбіратися із житлом, залучаючи дітей. У вас двокімнатна квартира, яка не розрахована на ще двох дорослих.
Далі за обставинами.
Сладко-соленая• 19 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Чому вона має зв´язуватись з їх дітьми? Що за цирк? Це їх зона відповідальності. Якщо могли приїхати і почати права качати, то вони дієздатні самі розібратися зі своїми дітьми і внуками.
Ні в якому разі не потрібно влізати в ту санту Барбару.
На даний момент батьки живуть у автора, а не у дітей. І планують далі лишатися у автора. А діти щасливо живуть за кордоном. У них проблем нема.
Нема Санта-Барбари, паралельні всесвіти є. Спочатку треба ці дві реальності поєднати у просторі, а потім відійти в сторону.
Сладко-соленая• 19 мая 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Тому що просто указати песінонерам на двері автору складно, автор хороша людина.
Тут не треба трусити гроші, чи бігати. Треба повідомити, шо у дітей з´явилася проблема - батькам нема де жити. Хай вирішують.
Бавовнятко• 19 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
Автор, як справи? Не затягуйте з цією ситуацією. Чим швидше скажете, тим легше вам стане. Не получиться зробити вигляд що все розсосеться само.
Губи до вух• 19 мая 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Да, и так бывает, к сожалению. Но вот странная вещь какая. Своих родичей вы критикуете в таком отношении, а автору советуете поступать так же, как они. Парадокс какой-то
Радуга-дуга• 19 мая 2024
Я сдаю квартиру ВПО почти 2 года. Они там зарегились
Никаких начислений за них не приходит.
Ловлю капці• 19 мая 2024
Ответ дляСладко-соленая
А що робити автору, поки діти невідомо скільки часу з Іспанії будуть ’вирішувати’?
Ловлю капці• 19 мая 2024
Ответ дляГуби до вух
Одни родичи регулярно пользовались добротой, а как возникла вероятность, что доброту надо будет проявить им, так сами сразу исчезли с горизонта.
У автора родичей годами на горизонте и не было, а как им стало надо, так мы к вам пришли навеки поселиться.
Сладко-соленая• 19 мая 2024
Ответ дляЛовлю капці
Переговорити із родичами, сказати, що їм треба вирішувати із житлом, окреслити терміни гостинності. Щоб вони зі свого доку теж думали і з дітьми вирішували.
Шукаю трусики
• 19 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Обрабатываю целый день маму решать как их выселить, она стесняется им что-то сказать. Спасибо в теме отписали много вариантов и мозги поставили на место. За ужином будет «приятный» разговор, что никуда завтра мы не едем их оформлять. Неудобно такое говорить и внутренне чувствую себя с*укой, но нужно, иначе жизни нам больше не будет с этой общагой.
Замрійлива• 19 мая 2024
Ответ длязабиякина
вони підуть в цнап і зареєструють своє впо за твоєю адресою. і питать не будуть.
Ну зареєструють, і що станеться?
Найдуть собі якусь хату та будуть окремо жити, зможуть потім туди перереєструватися.
забиякина• 19 мая 2024
Ответ дляЗамрійлива
Ну зареєструють, і що станеться?
нічого для власників житла.
забиякина• 19 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
ви повторюєтесь вже
про холодильник було
мало драми?
про холодильник було
мало драми?
Каркуша Клара• 19 мая 2024
Ответ дляГуби до вух
Так авторка до цих своїх родичів роками не їздила, вона їх кілька разів за життя бачила. Вони її обманули ще на старті і хотять використовувати дуже довго.
П.С. я своїх не критикую) я просто розповідаю факти.
E-n-t-o-n-i• 19 мая 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Грозит это вам частичной компенсацией коммуналки. Если оформите.
Так они жить там должны. Физически. Проверяют.
Я оформила ВПО с компенсацией коммуналки.
Из собеса проверяют
Губи до вух• 19 мая 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Я своих дальних 30 лет не видела, да и вообще видела 1 раз в жизни в детстве. А с началом войны именно они нам предложили помощь. А те, с которыми всю жизнь бок о бок были, тоже ничего не спросили. Так что не близость влияет на отношения