Дама с собачкой• 19 мая 2024
Розлучення через суд
Підкажіть, чоловік подав документи на розлучення до суду. Є дитина. Яка процедура далі? Мені прийде лист по пошті чи на електронну адресу? Як довго чекати? Через який час зазвичай судове засідання? Мені щось потрібно робити?
Плету корзинки• 19 мая 2024
можете подати заяву про визнання позову, і вас розлучать швидко і без зайвих рухів.
Забобонний фрукт• 19 мая 2024
Подав заяву. Через місяць назначать склад суду. Через 1.5 засідання. Я розлучаюсь. Подала в кінці квітня. Засідання назначили на кінець липня. Київ.Дарн.суд.
Дама с собачкой
• 19 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ого. Довгенько. А як ви дізнаєтеся про дати? Лист приходить?
СпайдерВумен• 19 мая 2024
Я подавала. Від моменту подачі док до засідання пройшло більше 3х міс. Дату та час засідання перевіряла на сайті. Листи прийшли на укрпошту, але з запізненням.
Засідання тривало близько 10 хв, відповідач не проти, поділу майна немає - все ок
Забобонний фрукт• 19 мая 2024
Ответ дляДама с собачкой
Сайт Стан судових справ у вільному доступі. Вбиваєте прізвище своє і все
Дама с собачкой
• 19 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дуже дякую