Анонимус Я• 19 мая 2024
Вагаюсь щодо реєстрації на СЗ♡
Скачала собі Баду на телефон, але фото ще не виставила, вагаюсь робити це чи ні, сижу в режимі інкогніто, розглядаю хлопців, були такі, що от сподобались дійсно. В мене є гарні фото, але мені здається, що вживу я гірше виглядаю, так як зараз я не в самій кращій формі, та й до того ж живу з рідними, не сама під містом. До міста далеко добіратись, а на квартиру я піду десь через пів року в кращому випадку, через певні обставини. І думаю, от зареєструюсь я, запросить він мене кудись, наприклад о 9 вечора чи там навіть на 18:00. А я підлаштовуюсь дуже під транспорт, так як ходить він не часто, і їхати треба +-2 години. Крім автобусу додому нічого не ходить, а таксі дорого на цей кілометраж(65 км від міста). І чи буду я себе впевнено почувати, такі от справи
Анонимус Я
• 19 мая 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Оно вам так ’надо’)
Та типу і хочеться, а з іншого боку, що я рідним казатиму? Куди я нарядилась? А йому що скажу? Вибач, в мене останній автобус о 8)
МатьЧасть• 19 мая 2024
значить домовитесь пообідати разом.Автор,ви наче сама собі відмазки придумуєте.
Анонимус Я
• 19 мая 2024
Ответ дляМатьЧасть
Я негарна...треба худнути
НеКонец-Света• 19 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Вам сколько лет? Причину ’нарядилась на свидание’ они в принципе не переживут?)
Просто болталка• 19 мая 2024
Тю, нехай за Вами заїзджають. Навіщо Вам такі незручності, автобус. Зразу відсів хто бідний і не має авто, і відповідно неготовий до відносин. Любіть і думайте про себе в першу чергу! Хлопці підтягнуться до Вас.
Анонимус Я
• 19 мая 2024
Ответ дляНеКонец-Света
24 буде
Просто болталка• 19 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я негарна...треба худнути
Кохають різних. Ви гарна!!
Анонимус Я
• 19 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
Я не дивлюсь лише на тих в кого авто) я просто хочу хорошого, порядного, розуміючого
МатьЧасть• 19 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я негарна...треба худнути
То почніть з цього, але паралельно знайомтеся. Якщо ваше, то полюбить вас у будь-якій вазі. Йдіть і пробуйте. Тільки йдучи в новий досвід, можна щось отримати.
Анонимус Я
• 19 мая 2024
Ответ дляНеКонец-Света
И? Или это слишком рано?))
Не знаю( в мене нікого не було ще
НеКонец-Света• 19 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Не знаю( в мене нікого не було ще
Ну так то с таким подходом и не будет, сорри)
Просто болталка• 19 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Бачу, що молода Ви ще, розуму недостатньо. Обирайте гарного з авто. Навіщо Вам бідні і не готові до відносин?
Светка-пипетка• 19 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я негарна...треба худнути
Не треба це для чоловіка (якого ще й нема поки що) робити. Робіть це для себе, якщо хочете.
Диверсификация• 19 мая 2024
Я взагалі перший місяць- півтора лише онлайн на СЗ спілкувалась, потім вони прилітвли, аж після того вже я - до них. Але це ще до війни було ))
Хропочка з гривкою• 19 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я негарна...треба худнути
Тю, і шо? Я давно вже стрункою не була, завжди чоловіки на мене увагу звертали, на баду познайомились з чоловіком у січні, в травні вже жили разом, заміж кликав (офіційно розписалися за рік, у серпні), і це я маю 82кг ваги при зрості 168см)
Сиреневая цапля• 19 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
С иностранцами знакомились? На каком сз?
Диверсификация• 19 мая 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Да, исключительно. Тиндер
Анонимус Я
• 19 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
Але ж я не відповідаю такому гарному) бо я сама по суті бідна, в мене немає авто, користуюсь транспортом, працюю за 15к
Просто болталка• 19 мая 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Иностранцы иностранцам рознь. Не советую для отношений арабов, турков, итальянцев, индусов. Такого добра полно на СЗ. Голодранцы-балаболы
Просто болталка• 19 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Достатньо поширювати подібні дурниці! Ви жінка, Ви вже унікальна і заслуговуєте на кохання та повагу до себе незалежно від Вашої зарплати. Нехай чоловіки заробляють, Ваша роль як жінки - надихати чоловіка та створювати затишок в домі та гарну атмосферу.
Сиреневая цапля• 19 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
Спасибо) я просто потрындеть с мужским полом хочу, нет возможности для встреч, то это лучше делать с теми, кто далеко)) про баду читала, что предлагают тех, кто недалеко по геолокации, хочу знать на каком сз можно на расстоянии общаться
Просто болталка• 19 мая 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Без разницы на каком сайте с Вашими запросами. Трындеть можно везде. Только зачем тратить свою драгоценную жизнь только на болтовню? Интереснее встречаться, внимание- кружение мужчин.
Сиреневая цапля• 19 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
Та не, если мужчина рядом находится, будет на свидания звать, а я, кроме как с маленькой дочкой вместе, прийти не смогу)) не время для меня сейчас встречаться с кем-то, просто комплиментов хватит)
Просто болталка• 19 мая 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Дочку - няне, а Вы на свидание. Няню оплачивает кавалер.
Просто болталка• 19 мая 2024
Фото обязательно на сайте знакомств! Не нужно профессиональные. Достаточно 3 фото - лицо, фигура, коллективные с друзьями на отдыхе или на работе.