тогдалия• 19 мая 2024
Якої національності Ваш партнер?
Поділіться у коментарях, якої національності Ваша кохана людина?
З якими національностями зустрічались?
Хто цікавий у стосунках, спілкуванні, сексі тощо?
Просто поділіться своїми роздумами щодо цього.
З якими національностями зустрічались?
тогдалия
• 19 мая 2024
Ответ дляНоунэйм
Спочатку ви
Зустрічаюсь із німцем, у нас тільки початок відносин. Побачення, букетний період.
До цього зустрічалась лише з українцями.
Кто крайний?• 19 мая 2024
Ответ дляКоханозадовільна
слобожанської
Це схоже тема для переселенців
тогдалия
• 19 мая 2024
Ответ дляКоханозадовільна
а які повинні бути про це роздуми?
наскільки впливає різниця менталітетів, наприклад.
як ведеться побут, розподіл бюджету тощо.
Как_б_не_так• 19 мая 2024
Ответ длятогдалия
І яка різниця?
Коханозадовільна• 19 мая 2024
Ответ длятогдалия
ні наскільки
ми обоє слобожанської національності
Поліцейський патруль• 19 мая 2024
Ответ дляОмлетик
Месхетинец
А кажуть, що вони тільки зі своїми.
Бабулька• 19 мая 2024
Муж - полу-итальягец полу-испанец. Вообще в жизни были итальянец, француз, израильтянин, литовец, вроде все.
Омлетик• 19 мая 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А кажуть, що вони тільки зі своїми.
Чаще всего да.
Но мой муж родом из Украины, здесь вырос, поэтому в большинстве вопросов проблем не возникало.
Княгиня пітьми• 19 мая 2024
Курд. Трохи важко, менталітети зовсім різні. Є я, а є його друзі. Точніше, ДРУЗІ і я)))) Але я кохана і щаслива. Українці так любити не вміють.
тогдалия
• 19 мая 2024
Ответ дляКак_б_не_так
І яка різниця?
рівне ставлення до жінки, як до особистості, повага до всього, це відчутно у деталях, дуже спокійний, стабільний розвиток відносин, немає відчуття недомовленності, менше примх до зовнішнього вигляду, допомога у всьому. трохи прижимистий, скупий порівняно з українцями.
просто я відчувала себе надавачем послуг, наче мене на ринку розглядають, обирають собі товар для майбутнього життя, коли з нашими зустрічалась.
зараз такого немає.
Совбез• 19 мая 2024
Румун. Зустрічалася невеликий час з нідерландцем. Була також заміжня за українським напів угорцем та українцем.
Нідерландець був нетерплячий. Кидай все і перебирайся до нього прям зараз
тогдалия
• 19 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Немец, 19 лет оф брака, вместе 21😉
ух ти!
а я якраз з німцем почала зустрічатись, трохи переживаю, бо говорять, вони для життя важкуваті.
ЗавЛабСнаб• 19 мая 2024
О национальности понятия не имею, исключительно о гражданстве. Кстати, и о своей национальности имею смутное представление.
Княгиня пітьми• 19 мая 2024
Ответ длятогдалия
зараз такого немає.
Я взагалі в Німеччині відчула, що в принципі тут усі чоловіки ставляться до жінок нормально, з повагою. І ніхто не розглядає, в чому ти одягнута, і чи не обліз у тебе манікюр. Українські чоловіки дуже зажрані в цьому плані, дуже! Тут жінки набагато щасливіші.
тогдалия
• 19 мая 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Тааааак
Я згодна з Вами. Дуже зажрані.
Я відчуваю себе тут жінкою-людиною, а не жінкою-лялькою.
Я згодна з Вами. Дуже зажрані.
Самая СоветЧиваЯ• 19 мая 2024
Ответ дляБабулька
Хоч не русофашист?
Громадянин України з народження.
Поліцейський патруль• 19 мая 2024
Ответ дляОмлетик
Чаще всего да.
Просто в мене подруга родом з села де спільнота турків-месхетинців проживає, то вона казала що в дитинстві разом гралися всі діти, а років з 14-15 вже ні. І одружуватися тільки зі своїми.