Kristina-e606• 19 мая 2024

Як з таким хлопцем бути?

Мені 23, хлопцеві 25
Зустрічаємося три місяці, ні на що не жаліюсь, регулярний палкий секс, увага і турбота, машина, власна квартира, але є одне велике АЛЕ! В нього специфічний гумор, його веселять відео з афроамериканцями і гомосексуальними чоловіками, іноді і те і інше одразу, говорила багато разів про аморальність таких жартів, не доходить, показує і пересилає такі відео мені і нашим друзям. Зачасту може на декілька годин "залипнути" на цьому, нічого не чує і не баче в ці моменти, доводиться силою забирати телефон і змушувати поговорити зі мною. Спробувала вже купу варіантів, все даремно, остання надія на вас(
Ушла и Пришла• 19 мая 2024
А які жарти? Що за відео? Незрозуміло.

Веккy• 19 мая 2024
А у вас какой юмор??
Зоркая Зорро• 19 мая 2024
Які саме жарти? Вони когось принижувати і ображають? І мене є друг гей, він з Куби, такий темний латвнос, то ми часто такі жартівливі відео один одному надсилає, аля,проблем блєк піплс, про геїв, щось смішне, де прям такі стереотипи чи реально от відео де хтось поводиться один в один як він
Винник• 19 мая 2024
Удалено администрацией...
автор Kristina-e606 • 19 мая 2024
Ответ дляУшла и Пришла
А які жарти? Що за відео? Незрозуміло.
Відео м@стурбації афроамериканців, поцілунки гомосексуалів під похорону музику (з останнього)
Веккy• 19 мая 2024
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
🤣🤣🤣 это мне говорит дамочка с тупоюмором??
автор Kristina-e606 • 19 мая 2024
Ответ дляВеккy
А у вас какой юмор??
Кардинально відрізняючий
Десь так, але...• 19 мая 2024
Он деган?
автор Kristina-e606 • 19 мая 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Вони найбільш аморальні, мерзотні, цинічні, токсичні та жорстокі...

автор Kristina-e606 • 19 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Он деган?
Ой не знаю дівчата... все ідеально окрім цього...
ГороховаЯ• 19 мая 2024
Латентный гей, что ли? Мечтает, чтоб его афроамериканец оприходовал.
автор Kristina-e606 • 19 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Намагалась обережно підійти з цим запитанням, сміється, каже що не більш аніж жарти, теж починаю задумуватися, але дивлячись на його інтимні викрутаси..... голова кругом
ГороховаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляKristina-e606
Что значит на его интимные выкрутасы?
Он почитатель анального секса?
Зоркая Зорро• 19 мая 2024
Ответ дляKristina-e606
Ну це капець. Чи він сам латентний чи просто повний покид%^^к. Вибачте
автор Kristina-e606 • 19 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Что значит на его интимные выкрутасы?
Он почитатель анального секса?
Ні! Ні в якому разі! Лише пропонував один раз риммінг, щоб я йому (хто не розбирається-загугліть)
ГороховаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляKristina-e606
🤦‍♀️точно что-то есть от заднеприводного, он, может, и сам не осознает. А, может, и знает, но прикидывается.
Не соглашайтесь на то, что вам неприятно.
Подвійна веселка• 19 мая 2024
Ответ дляKristina-e606
Якщо хоче анал, то гей точно
Ушла и Пришла• 20 мая 2024
Ответ дляKristina-e606
Так це порно, а не жарти. Де тут сміятися?