Мозговая пилочка• 21 мая 2024

Чи є шкода від частого використання сухого шампуню?

Мию волосся через день. На другий день використовую сухий шампунь. Сьогодні зустрілися з подругою, яка вранці миє волосся, а ввечері ніби корова облизала. Я їй розказала, чим користуюся я, що виручає. А вона мені, що я скоро лиса буду. Невже справді є шкода? Для мене він просто бомба. Я блондинка.
Червона рута• 21 мая 2024
Это нормально, но если будете надолго оставлять, то да, это может усилить выпадение волос

автор Мозговая пилочка • 21 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
Завдяки йому, я відійшла від щоденного миття. Зараз, навіть пробую перший, другий день без, а на третій використовую.
Танцепесенная• 21 мая 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Трихологи кажуть мити волосся по типу шкіри голови. Вам потрібно мити щодня
Котогосподиня• 21 мая 2024
Это ваша подруга скорее будет лысая ;) От глупости, злоязычия и нелеченной гиперсеборреи скальпа (скорее всего гормональной).
автор Мозговая пилочка • 21 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
В мене значно менше жирніє волосся коли я перестала мити щодня, а перебиватися сухим шампунем. Деколи на другий/третій день я вдома і я вже не прилизана.
автор Мозговая пилочка • 21 мая 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ги:)))
Танцепесенная• 21 мая 2024
Ответ дляМозговая пилочка
В мене немає такої проблеми, можу і 3 дні не мити. Але відчуття немитої голови для мене це жесть. Тому мию через день, інколи щодня
Злюка-закусюка• 21 мая 2024
даже от одного раза есть вред
нужно по возможности как можно раньше после его использования помыть голову нормальным способом
он очень сушит волосы
автор Мозговая пилочка • 21 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
В мене немає запаху ітд. Оце щоденне миття мене добивало. Вранці миєш, ввечері вже фсьооо. Мила голову вчора вдень, зараз голова свіжа. + мій блонд щоденним миттям ’висушувався’ касітально(довжина), зараз якість волосся значно краща.

автор Мозговая пилочка • 21 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
даже от одного раза есть вред
он очень сушит волосы
Я лиш на корені, які жирніють.довжину не чіпаю
Злюка-закусюка• 21 мая 2024
Ответ дляМозговая пилочка
так волосы по длине мертвые, им пофиг
а вот из корней они рвстут, плюч кожа головы страдает
автор Мозговая пилочка • 21 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
так волосы по длине мертвые, им пофиг
Навіть не знаю((
ЯниЯ• 21 мая 2024
Для мене сухий шампунь це знахідка. Навіть не думала що з ним настільки зручно. Але намагаюся ним не зловживати, лише коли немає часу на миття, а не коли просто ліньки. Шкода що ці балончики швидко закінчуються, тому завжди маю один в запасі
автор Мозговая пилочка • 21 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Для мене це просто відкриття всього мого життя:)
Котогосподиня• 21 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
даже от одного раза есть вред
он очень сушит волосы
Ну что он может сушить, если его задача впитывать себум? Его поглощающая способность очень ограничена. При правильном применении нет такой проблемы вообще.
Мадам Подлинник• 21 мая 2024
Мене більше турбує його запах . Який тільки я не пробувала - всі мають хімічний аромат.
Я затамую подих і тікаю з ванної кімнати . Фу.
А так зручно, іноді виручає.