Непозбувна Бентега• 21 мая 2024
Який пологовий обрати
в Києві?
2й чи 3й?
У кого є нещодавній досвід родів в цих пологових, поділіться будь ласка. Можливо порадите конкретних лікарів?
Відгуки плюс-мінус одинакові, є як позитивні так і негативні. Хочеться почути реальні відгуки. Буду вдячна 🙏
2й чи 3й?
ЗаведУющая• 21 мая 2024
Народжувала в 2, все сподобалось. Хоча було за часів пандемії. Зараз там керівника змінили, якщо все залишилося, як було, то раджу.
У 2 наче зараз є екскурсії для породіль, сходіть подивіться
Непозбувна Бентега
• 21 мая 2024
Ответ дляЗаведУющая
Дякую. По домовленості чи з чергового бригадою народжували?
ЗаведУющая• 21 мая 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні, не домовлялася, бо попередили, що якщо тест при госпіталізації підтвердить ковід, то відвезуть до 4 пологового на Оболонь. Але потрапила на зміну Давида Зауровича.
Пасти Ла• 21 мая 2024
В третьому, з Манжулою, двічі народжувала, у 2021 та 2023 роках, мені сподобалось (є з чим порівнювати).
А ще я після кесарського розтину ( в Адонісі неправильно простимулювали), народжувала самостійно (природньо)
Непозбувна Бентега
• 21 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Дякую. Теж читала за неї і ще одну лікарку з 3го. Як вона, відповідальна? В плані без проблем приїжджає як тільки потрібно?
Пасти Ла• 22 мая 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вона і як людина класна, і як лікар - спеціаліст, фанат своєї справи, поспілкуйтеся з усіма «кандидатами», хтось вам дійсно сподобається