Заела_пластинка• 22 мая 2024

Бакалавр - це повна вища освіта?

Байрактара• 22 мая 2024
Ответ дляСhanelKa
Це базова
В мене в дипломі бакалавра написано саме базова освіта і спеціальність
А в дипломі магістра - вже науковий співробітник
Ви ж давно отримали свого диплома, тепер все переграли і діють нові терміни. У мене так само написано, як і у вас. Проте це втратило актуальність.
Байрактара• 22 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Взагалі то взято з Закону України про вищу освіту
Читайте отут https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1556-18#Text
Герцогиня• 22 мая 2024
Базова вища освіта. Якща ви захочете працювати в вузі - вас з нею не візьмуть.
Шкідлива молекула• 22 мая 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Да
Ні, і ніколи не була. Магістр це повна освіта
автор Заела_пластинка • 22 мая 2024
Поставлю питання так. Чи може були людина з дипломом бакалавра помічником адвоката?
Болтушка Му• 22 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Якої редакції? :)
Болтушка Му• 22 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Може
автор Заела_пластинка • 22 мая 2024
Враховуючи що має мати повну вищу юридичну освіту.
Повна вища юридична освіта - повна вища юридична освіта, здобута в Україні, а також повна вища юридична освіта, здобута в іноземних державах та визнана в Україні в установленому законом порядку
Автопортрет нурофена• 22 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Якщо ви маєте юридичну освіту, то повинні вміти самостійно знайти таку інформацію і не довіряти форумам.

Раніше тільки спеціаліст/магістр треба був для помічника (щоб офіційно посвідчення дали). Можливо щось змінили зараз
Заместитель Анонима• 22 мая 2024
Це один зі ступенів вищої освіти.
Неповна вища - це молодший спеціаліст (випускник коледжу).
В дії в дипломі бакалавра пишеться ступінь саме вищої освіти - не неповної, не якоїсь там іще.
Там все розмивчато• 22 мая 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Там все розмивчато• 22 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
И адвокатом, и судьей, и нотариусом
автор Заела_пластинка • 22 мая 2024
Дякую. Розібралася
Баба Йога• 22 мая 2024
Бакалавр - неоконченое высшее, магист - конченое
Мовчу, але хочу• 22 мая 2024
Магистратура считается полным высшим образованием, бакалавриат - не полное
Заместитель Анонима• 22 мая 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ким вважається?)
СhanelKa• 22 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Може
СhanelKa• 22 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Так, давно
Байрактара• 22 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
фото
Тепер ви виставили інший документ, актуальний, де нема поняття повна чи неповна вища освіта.
Lydmila408• 22 мая 2024
Бакалавр -це зараз повна освіта.
.
Це ’старпьори’ тільки рахують ,що бакалавр -це неповна,бо це раніше так було.
А зараз бакалавр -це повна освіта
Зараз все скажу• 22 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Хто оримав раніше, тепер це один рівень з магістерським.
Але якщо хтось почне ностріфікувати спеціаліста закордоном, то скоріш за все прирівняють до бакалавра((
Байрактара• 22 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Точно ні. В Україні як раз прирівняли до магістра, щоб було як в Європі.
Басноплетка• 22 мая 2024
Ответ дляПлакулька
Ранее полученные дипломы приравняли к магистру
А в мене за кредитами не виходить магістр.
Гопница-Советчица• 22 мая 2024
Вы неправильно вопрос задаете. Нет понятия полное или не полное относительно дипломов вузов. Есть базовое и полное ВО. А неполное - это если вы проучились 3,5 года, к примеру, и отчислились, вот это неполное у вас будет.
Байрактара• 22 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Вже і базової нема:)
Гопница-Советчица• 22 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Вже і базової нема:)
Чего это?
Зараз все скажу• 22 мая 2024
Ответ дляБайрактара
В теорії, а на практике не равняют