Нульовий сантиметр• 22 мая 2024
Як зберігати ватяний матрац
Дівчата, потрібна порада.
Купила матрац, щоб можна було під час тривоги в коридорі спати. Матрац як на фото. І от тепер тягаю його по всій квартирі і не можу придумати, як розмістити, щоб не заважав. Просто змотати і поставити у куток - не гарно. Думала, може чохол зшити який, але знову ж таки, як продумати, щоб менше місця займав і гарно було.
Варіант з кладовками і антресолями не підходить, місця там немає. Тому треба його саме в кімнаті розмістити.
Може хтось підкинути ідею?
Оченьценная• 22 мая 2024
я на такой пошила наматрасник на змейке пестренький, скатываю и ставлю в угол, вариантов тоже других не нашла ((( далеко ж не засунешь, иногда надо оперативно раскладывать, когда ночью тревога и надо детей быстро переложить в коридор. у нас просто тревоги почти каждую ночь, поэтому далеко прятать вообще не вариант (
Нульовий сантиметр
• 22 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
В диван, в ящики під ліжком не влазить?
Не влазить((
Нульовий сантиметр
• 22 мая 2024
Ответ дляАноним_1858
В наших реалиях не до красоты. В углу улиткой норм.
Від початку війни пунктик з´явився - якщо щось не на місці або не по феншую, бісить, аж око тіпається 🥴Треба ще й нерві підлікувати, але до закінчення війни сенсу немає 😵💫 А поки вигадую, як зліпити з г... цукерку 😂😂😂
Кукусик• 22 мая 2024
Вам надо было два квадрата спортивных матов купить. Их и хранить удобно, и места мало занимают. Есть возможность сдать покупку?
Аноним_1858• 22 мая 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
В минулому році, коли активно вимикали світло і блекаути були. То в нас квартира виглядала не дуже. Бутлі і відра з водою. Є діти, то ліжка переставляли. Посуд у вітрині в коробці,зняті скляні дверцята і тп. Вигляд квартири жах. Тривожні рюкзаки, коридору по суті немає. Зараз трохи краще... Купили взимку нові стільці на кухню, хоч щось .
Нульовий сантиметр
• 22 мая 2024
Ответ дляКукусик
Вже ні, пару місяців користуємося. Доречі, спати на таком матраці зручно 😁
Нульовий сантиметр
• 22 мая 2024
Ответ дляАноним_1858
В нас так само було. І от десь посеред такого срача в мене і виліз цей маленький тривожненький розлад. Тепер ходжу і на всіх гавкаю, щоб нічого не розкидували)))
Аноним_1858• 22 мая 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Я вас розумію