Ну шо не так?• 22 мая 2024
Герпес на губе
Герпес не заживает уже больше недели на губе. Подсыхает, а потом трескается когда ем и кровит. Что делать? Мажу ациком
Прикуси Язика• 22 мая 2024
Та він довго заживає, то вже не герпес, а ранка, ацик вже ні до чого. Беру Аевіт і мажу частенько за можливості
Rocka Rolla• 22 мая 2024
Мазати то фігня, пийте відразу як відчуваєте таблетки з ацикловіром і він навіть не встигне вилезти
Ну шо не так?
• 22 мая 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую. Спробую
Ну шо не так?
• 22 мая 2024
Ответ дляRocka Rolla
Та вже пізно. Як зараз заживити?...
Прикуси Язика• 22 мая 2024
Ответ дляRocka Rolla
В людини вже рана/слід від герпеса, до чого ваш комент про таблетки
Бабайко• 22 мая 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Так он не проходит у неё вот что об этом говорит. Ей изнутри его нужно а не снаружи только.
Прикуси Язика• 22 мая 2024
Ответ дляБабайко
Це рана від герпесу і через ніжну шкіру губ, при ’розтягуванні’ (їжа, позіхання наприклад) ще не загоєна шкіра на рані тріскає і кровить...характерна картина герпеса саме на губах...ацикловір в будь-якій формі вже ні до чого