Банан-барабан• Изменено 22 мая 2024

Здаю в подобову оренду. Люди заплатили залог, відмовились- повертати?

За 3 дні вони сказали що не можуть приїхати
Оплатили мені на рахунок ФОП передоплату 2000 грн
Тепер питають чи можу повернути
Зазвичай ніхто нічого не повертає
Сьогодні мені подзвонили інші люди які точно приїдуть і я планую їм сказати ціну на 2000 грн менше щоб ці дати не простоювали..
але тоді не зможу повернути першим людям 2000
Ацетилсалициловая кислота• 22 мая 2024
Повернути, спрос є
На границе• 22 мая 2024
Ну они заранее предупредили. Верните половину в таком случае, объяснив, почему не можете вернуть полную сумму. Хотя тут тоже.. предоплату обычно не возвращают, она за этим и берется.. Ну такое, неоднозначная ситуация. Я бы наверное вернула, это если чисто по человечески
автор Банан-барабан • 22 мая 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Повернути, спрос є
Як би ви поступили на моєму місці?
Всього один дзвінок був
Шаленого спросу немаю
автор Банан-барабан • 22 мая 2024
Ответ дляНа границе
Просто якщо не поверну, перші можуть приїхати і сказати - а ми ось забронювали
На границе• 22 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Так они же сказали что не приедут) а в чем проблема вернуть? Если нашлись другие заинтересованные?
автор Банан-барабан • 22 мая 2024
Ответ дляНа границе
Бо новим я хочу сказати дешевше
Щоб точно забрали дати
автор Банан-барабан • 22 мая 2024
Ответ дляНа границе
І то вони сказали за 3 дні…
На границе• 22 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Бо новим я хочу сказати дешевше
Щоб точно забрали дати
И? При чем тут это? Вам же оплатили 2000 первые, верно? Ну изменились планы, люди предупредили заранее. Объясните что можете вернуть столько и столько, так как отмена брони за 3 дня это мало, чтобы найти новых людей и всё
Дуняша• 22 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
І то вони сказали за 3 дні…
а надо за год? на букинге есть периодотмены
vecya• 22 мая 2024
А у вас в условиях, как прописано или как вы договаривались? Если, прописано, что залог не возвращается при отмене, это одно, а если вообще этот нюанс не оговаривался, то и залог возвращается
Лагшмивара• 22 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Як би ви поступили на моєму місці?
Всього один дзвінок був
Шаленого спросу немаю
Верните половину
КонхфЭдкаТузик• 22 мая 2024
Ответ дляДуняша
На букінгу також є без поверненнч оплати.
Надо не морочити людям голову
КонхфЭдкаТузик• 22 мая 2024
А скільки доба проживання?
Поверніть за мінусом вартості 1 доби
Спілий баклажан• 22 мая 2024
Якщо було обговорено, що не повертаються кошти, то можете не повертати. Якщо є інші люди на ці ж дати, то повернути буде по людськи, бо ви не втрачаєте кошти за простій,але це на ваш розсуд. Якщо відміна і було обговорено, що кошти повертаються, то повернути.
Не любовница• 22 мая 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Надо не морочити людям голову
Что значит ’не морочить людям голову’? Обстоятельства могут измениться
Країна мрій• 22 мая 2024
Ответ дляДуняша
Не завжди
Відкушу все що стирчить• 22 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
І правильно зроблять.
Тоді неустойку будете вже ви платити другій парі
Ангел-предохранитель• 22 мая 2024
Я в таких випадках казала - якщо будуть клієнти на ці дати, то поверну. Зазвичай, клієнти були - і з чистим сумлінням гроші повертала.
Рассказница• 22 мая 2024
Які умови бронювання були?
Я нещодавно бронювала, з мене взяли за першу добу і сказали, що у разі відмови у строк менший за 2 тижні передплата не повертається далі моя справа погодитись чи ні.
Умови обговорюють на берегу.
Коко На Страже• 23 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Бо новим я хочу сказати дешевше
Щоб точно забрали дати
Поверніть першим 2000, а новим знижку 1000 зробіть
КонхфЭдкаТузик• 23 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
Повернути 2000, взяти 2000 залога з других.
Замурмишка• 23 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Бо новим я хочу сказати дешевше
Щоб точно забрали дати
Зачем?
Не возвращайте ничего первым, залог не возвращается, если меньше недели до заселения, так везде.
Вторым сдавайте за полную стоимость. Если сдадите дешевле, то будут думать ’в чем проблема’
Замурмишка• 23 мая 2024
Ответ дляДуняша
Минимум за неделю
Замурмишка• 23 мая 2024
Ответ дляНе любовница
Даже за билеты на автобус деньги не возвращают. Людям все равно на обстоятельства других, это бизнес
Не любовница• 23 мая 2024
Ответ дляЗамурмишка
Зато возвращают деньги за билеты на поезд. И даже за билеты на самолет (если предоставить справку, что в день вылета ты лежал в больнице)
Ноунэйм• 25 мая 2024
Ответ дляНе любовница
І до чого тут авторка, цікаво?
Ноунэйм• 25 мая 2024
Ответ дляНе любовница
100% не повертають ніде. Лише якусь частину суми.
Не любовница• 25 мая 2024
Ответ дляНоунэйм
В случае с билетами на поезд возвращают. Если сдать билет не позднее чем за 8 часов до отправления поезда. Но это не в Украине
Ноунэйм• 25 мая 2024
Ответ дляНе любовница
Ну і до чого нас ваш приклад не в Україні, якщо він дійсно існує? Нема в нас повернення 100%го, навіть якщо здаєш за тиждень.
І бронь за кордоном в першу чергу знімається з житла зі штрафами або взагалі не повертається.
Це поодинокі випадки, щоб на тому ж Букінгу було скасування за 3 дні без жодного штрафу.
Не любовница• 25 мая 2024
Ответ дляНоунэйм
Вы написали ’нигде не возвращают’. Я опровергла ваш коммент. Вот и все