Лика-прилипка• 23 мая 2024
5% воєнний збір, замість 1,5%
Як вам ?
Результат:
вже голосів:
616 (70.24%)
Забагато!
152 (17.33%)
Нехай забирають
109 (12.43%)
Свій варіант
парИла я парИла• 23 мая 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ну ок, значит больше никаких донатов
Вы донатите? Серьезно?
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляПописанная парта
А я рахую що це нормально . В країні війна .
Але я б добавила нюанс - у кого мінімалка - я б залишила 1,5 %. О ось у кого більше 20т і фопи - я б підняла до 5.
У кого більше 70 т - можна і 10 сплачували , ну а що , це було б справедливо .
А
П.С. У мене офіційно трошки більше ніж 100. Я донатами докидаю більше ніж 10%, але я впевнена що не всі так роблять .
А з мінімалки це просто соромно забирати
А
так народ чого кіпішує?
бо все на плечі нас, простих людей
можновдлаждці - ні-ні
бо все на плечі нас, простих людей
можновдлаждці - ні-ні
парИла я парИла• 23 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
І 2% за бездітність ненуачо
Як раз вийде четверть зарплати на податки
И пенсию потом никто не даст
Фуліганка• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
ігнорте пости цієї особи
Ви можете ігнорити мене скільки завгодно, тільки факт залишається фактом. Ви ні на що не здатні, окрім болтовні в інтернеті.
Физрукая• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
які ’з власних ЗП’?
вони НЕ МОЖУТЬ, їм треба більше грошей
вони собі премії охрєнітельні виписують
вони НЕ МОЖУТЬ, їм треба більше грошей
вони собі премії охрєнітельні виписують
Фу твари какие, хуже чем при зеленых не жили люди
Пописанная парта• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
так народ чого кіпішує?
бо все на плечі нас, простих людей
можновдлаждці - ні-ні
бо все на плечі нас, простих людей
можновдлаждці - ні-ні
А ви звідки знаєте ? Може я можновладець .
парИла я парИла• 23 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
У меня нет слов. Покращення за покращенням. Каждое утро заходишь почитать новости и становишься на Х % беднее.
Выживают людей из страны просто в открытую.
Нужно, чтобы женщины с детьми выехали и пенсионеры, инвалиды, а мужчины призывные остались?
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляФизрукая
угу, вже не прикриваються, відверто наїпалово нас
Ответ дляТвоя подружайка
Земли проданы Блэк року , задача теперь их очистить от населения , кого убить на войне , кого выгнать невозможностью жить в стране , пенсионеры сами от голода умрут .
Заморские хозяева освобождают земли , руками власти и рашистов
А кто работать будет на этих землях, обрабатывать?
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляпарИла я парИла
так і чоловіків викосять((((((((((((((((((
Помогалочка• 23 мая 2024
Ответ дляПописанная парта
А
шановна, у нормальних країнах діє прогресивний податок. Згадайте,що у нас.
парИла я парИла• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тогда мужчин будет легче ловить, если пенсинеры с женщинами и детьми выедут
Физрукая• 23 мая 2024
Ответ дляYula_PP
Вы, виборці зеленської влади
Кто вы? Я на выборы не ходила вообще.
Так что свое мнение при себе держите
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляпарИла я парИла
я готова жити і працювати, платити ті 5-10% податків (так-так), але знаючи що мої близькі і рідні будуть поряд живі-здорові
а так - геноцид до чоловіків і геноцид до жінок
ТаПрямТам• 23 мая 2024
цікаво, що б обрала більшість - зі своєї кишені платити 5%, чи економічне бронювання і без змін розміру податків для всіх інших.
А ну?))
Помогалочка• 23 мая 2024
Ответ дляФизрукая
...’зробимо їх разом!!’
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляТаПрямТам
А ну?))
я чесно - за економічне бронювання
довели сцуки до того що вже пофігу на блага - аби рідні і близькі були поряд живими і здоровими
Ответ дляMs. Искренность
Обычные жители Газы, тоже не верили наверное, что в наше время, можно умирать от голода и жажды, потому что их закроют со всех сторон и будут бомбить. И весь мир будет делать вид что так и надо.
И не надо говорить, что мы же белые, и не такие, и мы не террористы... Миру плевать на эти ’ньюансы’, как видите.
Жители Газы гуляния радостные устраивали после новостей об убийствах в Израиле. Теперь уже не радуются.
И да, ’нюанс’ пишется без ’ь’
Помогалочка• 23 мая 2024
Ответ дляТаПрямТам
А ну?))
)). там знову за економічне бронювання пішли роззмови, - платиш 20 шт в місяць і маєш .
Физрукая• 23 мая 2024
Ответ дляПомогалочка
...’зробимо їх разом!!’
ага ’вільний народ, не раби’
ТаПрямТам• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
я чесно - за економічне бронювання
але ж це нерівність? може краще зі всіх 5%?) і з пенсіонерів також?
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляТаПрямТам
а я не виступаю за ’социалістічєскоє равенство’
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Кац предлагает сдаться. И открыть границы.
... і багато хто офігіє, побачивши СКІЛЬКИ лишиться
Все буде• 23 мая 2024
Ответ дляИнфотуфелька
В мене відчай
З нас зробили рабів
Сидите в тепле,сытости и в квартирах,не муляет ничего?Не обеднеем.Нас защищает наша армия
Кайдашева дочка• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Никого не останеться
Кайдашева дочка• 23 мая 2024
Ответ дляВсе буде
Думаете деньги пойдут на армию?