Чего ждём? Время есть! Возможности выехать Германия даёт. Даже учиться в университете бесплатно. Помощь
Кого потом винить и кому плакаться?
Ответ дляDiamond_777
сподіваємось що перемога не за горами......
Увы
Ответ дляaramat_kyiv
о, В2 це вже досить гарний рівень. Якщо він вчить німецьку, то впевнена, для себе він вирішив, що навчатись буде в німецькомовних країнах.Хай йому щастить
Дуже дякую ♥️🙏 але ще два роки-може закохатися, передумати або і ще щось. Тут не може бути правильних відповідей. В мене у знайомої є дочка в вона в 22 роки заробила на квартиру в Києві (працює с 17 років, навчається), з війною почала займатися нерухомістю в Буковелі і дитина сама заробила (знаю цю сімʼю багато років)! Пишу це до того, що правильних відповідей не має, хтось і в Україні себе реалізує, хтось і з міждународною освітою не може. І я б на відміну від автора не засипала людей порадами)))
Ответ дляOlenaMriya
Увы
Автор, но если так как Вы рассуждать и сидеть на «немецкие деньги» то да -увы! На опережение -сидя на немецкие деньги так же, я отправляла нормальные сумы в Украину (1000 € на школьное укрытие), в каждый из 5 дронов я положила свои 500€ по 5000 и 10 тис грн (я это даже не считаю)
Лучше сидеть в белом пальто и умничать ((((
О и еще напишу, вчера уваствовала в школьном ярмарке (дети и родители готовили еду и продали)! Вчера с 1-го по 6-й класс было собрано более 174 тис грн и сразу оплаченно 2 дрона! Это все наш директор, которая с начала войны открыла двери для военных и кормила и собирала деньги. Я верю в людей и в эту страну очень ♥️🙏
Вы автор -просто фу 🤮
Вот заскриню для вас (не уважаемая автор)
Вы автор -просто фу 🤮
Leeloo_aloha• 23 мая 2024
Ответ дляЮлия1585
Автор, я вернулась из Германии, при том что сдала В1 и получила сертификат на В2 на сентябрь и вот в сентябре вернулась с двумя детьми, сыновьями 15 и 10 лет ! При том, что мне нравилось в Германии и у меня там осталась моя новая немецкая семья ♥️.
Знаете, кому хорошо в Германии, тем кто в Украине ничего не добился и ничего нет -они в шоке от пособия (они таких денег не видели, а по сути это гроши с их ценами ) и в Украине ничего нет (Мариуполь и людей, которые спасались -это исключение)! Вы представляете в Украине и бизнес работают и люди на машинах ездят и кафе и рестораны заполнены (кончено тревоги и т.д)
P.s: Вы себе ведете так не красиво и вот это « что Вы себе думаете сидя в Украине», у меня к Вам вопрос «что Вы себе думаете сидя на пособиях», я знаю реально отношение немцев к людям которые не здают немецкий и не работают! Вы прям такой «наставник» и «учитель», смотрите за собой и своими детьми и не суйте нос со своими «ценными рекомендациями»
Ви якась дивна. У багатьох Україні все було, своя нерухомість, машина з салону, гарна робота. Але сини, котрі через пару років стануть в чергу на ВЛК... змушують все те покинути. Знизити рівень життя, піти на роботу ступінню нижче, чужою мовою розмовляти...
Я собі не пробачу, якщо сина призовуть, зате я могла як і раніше щотижня ходити в ресторан і на манікюр.
Leeloo_aloha• 23 мая 2024
Ответ дляЮлия1585
Так, у нас у знайомого син вчиться «безкоштовно» в Німеччині -2000€ +- в місяць (це проживання, їжа і інше)! Ви враховуйте вартість громадського транспорту, і інших моментів, яких масса, ну наприклад одна стрижка (і це дитяча в стрьомному барбер шопі у турків коштує 35€) от і рахуйте
Так послуги в Европі дорогі, бо висока оплата праці. 1000 в місяць студент легко заробить на вихідних офіціантом. А стрижку можна і самому собі робити, машинка 30 Евро коштує.
Ответ дляLeeloo_aloha
Ну от ви спробуйте заробіть легко 1000 € офіціантом ( в мене у подруги дочка підробляє в перукарні 540 € в місяць), коли люди вчаться і отримують освіту, щоб працювати кожного дня і отримувати 3000-4000€ в місяць! Ви себе стригли хоч раз сама? А я один раз підстригла дитину в це було жахіття, не просто так люди і перукарі отримують кошти за свої послуги і не стрижуть я в дома.
Ответ дляLeeloo_aloha
У кожного свій вибір і не на сходинку нижче, а треба починати з самих низів
Є знайома дівчина, яка в Німеччину виїхала на початку війни з рівнем мови В2 , але реальним . Зараз працює в офісі заводу фольсфаген. То говорить що дуже важко, не вистачає мови - тому що купа скорочень, спец.назв, сленгу і т.д. Зараз на курсах здала на С1-С2. І тільки на порадниці походили на інтеграційні курси , купили хліб в кауфланді і вже вважають себе носіям.
Olenka_bum• 23 мая 2024
Ответ дляbegovelik
ну да, есть знакомые, решившие дойти до уровня немецкого С1, а потом идти на работу )
Их ДЦ не просит выходить на миниджоб и тд пока учат язык? У нас даже с А2 уже отправляют на работу на пол дня.
Olenka_bum• 23 мая 2024
Ответ дляРыбуся
а какие есть варианты для 15-16 летних подростков? с немецким слабо, англ отлично
хочется вывезти до 16 лет.
спасибо за ответ
хочется вывезти до 16 лет.
спасибо за ответ
1. Искать англоязычную страну
2. Изучать ещё и другой язык и жить в той стране
3. Жить в Украине
4. Ехать ’в никуда’ и там уже по обстоятельствам
3. Жить в Украине
Aksinia 111• 23 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
А это ещё зима не настала! Когда свет будет по пару часов в день
Ясно ’ Сыновья, зима , свет, вода, тцк’ . Про коррупцию уже было ?
Очередная тема ’Всё пропало’ и ’ виновата зелень’ .
Уныло как то .....
Ответ дляAksinia 111
Уныло как то .....
Ну то едьте в Мариуполь и не пропадайте
Olenka_bum• 23 мая 2024
Ответ дляvetka
Не сравнивайте приехали в феврале марте 2022 и сейчас. И многие вернулись уже обратно)
Ну можно сидеть и ждать, а можно начать что-то делать. Для тех, кто приехал в марте 2022 тоже было не совсем ’как по маслу’, а сейчас хоть есть информация и наши в разных странах, которые могут и помогают землякам
Ответ дляOlenka_bum
Все верно
Ответ дляmila_bg
ну написав автор, що сидячи на попі рівно 2000 євро в місяць.
Чудєса.
Я навіть не уявляю скільки тоді грошей як поворушитись?
Это уже от ваших мозгов зависит
Ответ дляmila_bg
звичайно. Але про 2000 євро і нічого не робити це вас понесло. Я не виключаю що можна переїхати в 4-ох, але ж і їсти і одягатись треба, транспорт, електрика, телефон з інтернетом.
В 3 тоже дают 2000
Ответ дляmila_bg
Вдягатись треба... а то в Украине можно вдягнутись на 30 тысяч грн сильно
Ответ дляOlenaMriya
В 3 тоже дают 2000
і не треба ходити на курси? А дітям в школу? А сину в 17 років без знання мови прямо в університет? У нього навіть освіти не хватає для навчання в універі , про мову я мовчу. Тому перед виїздом треба думати і прораховувати ,не ’ехать на пособия в Германию’.
Ответ дляmila_bg
Слухайте, прям 1000%! я була в Німеччині, здала В1, кожного дня спілкувалась з німцями і це взагалі ні про що! Моя подруга після В2 живе в Німеччині (в Україні була головним редактором на провідному каналі в Україні-дуже розумна ), вона зараз навчається на курсах підвищення кваліфікації-вона просто вішається, як це важко! Плюс живе з німцем ……і тільки на порадниці все легко!
Зараз вона приймає в комісії экзамен В2 і всі після В2, працюють або в магазині, або в кафе і не детекторами, а офіціантами і продавцями (а українців багато і коло спілкування в неї велике)! Якось так )