Щастя-здоровля• 23 мая 2024

Чоловік каже, що я навіжена. Є ще такі?

В мене густе красиве волосся, яке трішки завивається і я його випрямляю. З´явилася сивина і зараз ще і освітлюю його технікою.
Отже маю купу засобів для волосся, аби зберегти його. Більше, навіть, ніж для догляду за обличчям.
Два шампуні (фіолетовий і для пофарбованого волосся), два кондиціонера, відповідно, маска, олія, термозахист.
Чоловік не розуміє нащо так багато. З його точки зору, шампуню і кондиціонеру цілком достатньо. І це ще він не знає вартості всіх цих засобів.
Називає мене жертвою маркетингу. Сиджу от це і думаю: а може він правий?
Результат:
вже голосів: 74
44 (59.46%) Ретельний догляд треба
23 (31.08%) Жертва маркетингу
7 (9.46%) Тиць
Секс-Бомба• 23 мая 2024
Оце і все що Ви маєте, в мене всього і рази більше. І не вважаю себе жертвою, мені не вистачає.
ТаПрямТам• 23 мая 2024
Так а где куча- то?
Обычное наполнение полочки в ванной
автор Щастя-здоровля • 23 мая 2024
Ответ дляСекс-Бомба
О, то я ще не найгірший варіант)))
Так, мені вистачає. Я стайлінговими засобами не користуюся. Хочу ще спрей з УФ купити. Літо, все ж...
Бабка_в_кедах• 23 мая 2024
Если Виталька говорит, что ты красивая и без той сумочки, и без того кремика, и без тех бусиков, то знай- ты красивая и без того Виталька)
Муууумие• 23 мая 2024
Мой не может такого в слух произнести, у него только 10 видов удочек и до 100 разных насадок...
Майданщица• 23 мая 2024
Обычный нормальный уход. У меня и того больше. То просто муж у вас с приветом, а если вы еще и на все это сами зарабатываете, то шли его лесом
ежик_на_скутере• 23 мая 2024
Возможно.У меня для волос шампунь,кондиционер,маска,спрей.И все.Просто проверенные средства я искала годами, только недавно пришла к маске Цубаки.Молочко от Давинес дошло до меня когда я спросила в метро у девушки чем от нее так пахнет.Кондиционер у меня вообще можно сказать дешманский,эльсев, но он совсем недавно стоял на полке с Рекден.Мужу все равно, у него свое у меня свое.
Стриптизерка• 23 мая 2024
У кожного свої пріоритети. Можливо, в скрині для хоз.інструменту вашого чоловіка набагато більше всього за овердофіга грошей. І якщо ви хоч запропонуєте якусь задрипану дідову викрутку викинути,він буде в істериці, що ви нічого не розумієте. Та і він не експерт у б´юті.
автор Щастя-здоровля • 23 мая 2024
Ответ дляМайданщица
Та ні. Чоловік нормальний. Просто не розуміє всіх цих баночок.
Доречі, ще не розуміє, як так виходить, що я купу всього мажу і наношу, а волосся, після всього цього, не злипається))) Особливо його дивує олія.
БоВжеВільна• 23 мая 2024
У меня намного больше. Только масла три, два несмываемых бальзама и штук пять разных спреев. Плюс укладочные средства. Про маски вообще молчу.
Майданщица• 23 мая 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
У вашего мужа наверно очень много свободного времени чтобы вам мозги ’полоскать’)))))
автор Щастя-здоровля • 23 мая 2024
Ответ дляСтриптизерка
О, доречі, треба буде до нього в гараж завітати і також дивуватися )))
Стриптизерка• 23 мая 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Ідеально. Не лізь у мої баночки - і я не залізу у твої. А що там в тебе, любий, може й заначка?!!!
Стебель березы• 23 мая 2024
Я пробовала сократить количество средств и даже пробовала более дешевые варианты, чем привыкла. Ну разница огромная. При чем тут жертва маркетинга?
бифидобактерияЖоржик• 23 мая 2024
У меня когда шт 10 шампуней и 8 кондиционеров и масок стало быть одновременно в употреблении сама решила сворачивать немного.
Спішу - перекидаюсь• 23 мая 2024
Мого давно не дивують мої банки склянки, тільки трішки дивує кількість парфумів) він мене підколює что всі смердять котами. Он каже сьогодні ти рудим напшикадпсь вчора сірим 😀
Вся в кредитах• 23 мая 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
а нашо він взагалі туди внікає, він мужик чи ’оленамрія’?)))
в мене чоловік і не в курсі скільки чого й для чого
у вас до речі цілком стандартний набор і ще й мало
я маю волосся другої довжини - 3 шампуні, 2 кондиціонери, маска, 2 олійки, крем для волосся, лак, пінка, пшикалка для обєму, пшикалка для легкого розчісування і пшикалка для кінчиків.
і НІКОЛИ мені навіть в голову не приходило, шо це багато
тю карочє)
о, і ще незмивашку забула)
Стриптизерка• 23 мая 2024
Я вам ще вигадала. Давайте вам зберемо фоточки косметичних шаф з +- цінником. І як він буде репетувати ,- тиць йому підборочку, нехай зрівнює. Так ви ще Попелюшка на тлі більшості будете
автор Щастя-здоровля • 23 мая 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
З парфумами в нас повна іділія )))
Обидва маємо окремі полички для них.
З вишневого садка• 23 мая 2024
Мій жартує на цю тему, але нічого проти не має. Автор, у вас зовсім не багато всього, це базовий набір я б сказала
Звездолётчица• 23 мая 2024
А де ваша купа? Стандартні засоби. А є ще філлери, флюїди, концентрати, пілінгі. У вас ніякої купи не бачу.
лаМпочка• 23 мая 2024
У меня миллион средств для лица и практически столько же для волос. Я планомерно скупаю все продукты фирмы брае 🤣( в основном) мне нравятся очень. Но волосы от природы не айс и я всегда к ним придираюсь. Для тела поменьше средств и попроще
автор Щастя-здоровля • 23 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Так, це, саме база, як я вважаю. Суто найнеобхідніше.
Але, от, замислилася.
Пішла спрей обирати. Доречі, якщо хтось користується, то порадьте, будь ласка.
Разгуляшка• 23 мая 2024
Автор,ваш набор мне не кажется чрезмерным. Тем более, что у вас не самые простые волосы (густые, пористые, вьющиеся), которые вы подвергаете агрессивным процедурам: окрашиванию и выпрямлению. Тут сам Бог велел инвестировать в красоту.
Короче, все эти баночки вам жизненно необходимы. Даже не думайте мужу верить в этом вопросе.
Відповів всім• 23 мая 2024
Ответ дляТаПрямТам
Так а где куча- то?
Обычное наполнение полочки в ванной
Обычное?!
Сижу_и_плачу• 23 мая 2024
В мене один шампунь за 50 гривень і грива густа на голові,не розумію цього всього маркетингу
Сижу_и_плачу• 23 мая 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Я дивуюся,якось пробувала саше дорогих проф різних,голова як жиром намагання.З першого разу не можна було відмити.І закрила цю тему
Єдине що я роблю,це після миття,полоскаю голову чистою водою під краном,щоб змити залишки будь якого шампуню. Мені здається так довше волосся чисте
Сижу_и_плачу• 23 мая 2024
Чотири дні можу ходити без миття
автор Щастя-здоровля • 23 мая 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Чотири дні можу ходити без миття
Я, хоч місяць, можу ходити без миття. Але свіжим волосся залишається добу. Чистим виглядає три доби.
Щодня я голову не мию, але раз в два-три дні, так, бо люблю, аби волосся виглядало гарно.