Если тему нельзя удалите,не нашла в правилах.
От хозяина,без риэлтора
Ответ дляflorak
Район? Цена?
Желательно Голосеевский или Днепровский. До 8000
Ответ дляСвята
Поднимите сумму хотя бы до 10000. Или будет бабушкинстайл. Это за днепровский. Голосеевский наверно еще больше
За 10 реально Голосіівський з більш-менш нормальним ремонтом. Але ж, наприклад, Жилянська - це Голосіівський, і Глушкова - теж Голосіівський, ясно, що за однакову квартиру ціна буде різна.
Джулия не Робертс• 24 мая 2024
Ответ дляanta_res
Антоновича напроти Палацу Україна теж Голосіївський, колега знімає 1к за 22к, нічого особливого, звичайна квартира
ku4eravaku4erava• 24 мая 2024
Ответ дляmalta.elena
Нет таких цен,
Ответ дляku4eravaku4erava
Нет таких цен,
Даже очень много. Сняли.