в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters
Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Що скажете?
Результат:
вже голосів:
985 (64.17%)
треба домовлятися
379 (24.69%)
інший варіант
171 (11.14%)
до кордонів 91
demicandum• 24 мая 2024
Давно пора такой опрос на улице проводить. Хочешь границы 91-ого года, велком в ТЦК, прям на месте. А то многие хотят пить кофе в Крыму , но чего-то перепутали и уехали в другую сторону
Julia -e9ee• 24 мая 2024
Ответ дляMila228
З путіним домовитись себе обманути. Якщо хоче домовитись то справи в нього не дуже. Я б додушувала б до кордонів 91. Але ще потрібно оцінити наші шанси ( чи точно будуть ф16, чи є мобілізаційний запас и т.д.)
В мене просто молоді сини і я не хочу щоб через декілька років це падло знову полізло в Україну.
Пусть пока другие сыны отбиваются пока ваши не подросли... Ну мы поняли
ДевочкаКрасавица• 24 мая 2024
Ответ для Juliana R
Всі опитування на порадниці останнім часом які про війну,завжди +- 78 відсотків за договор
через два с половиной года, люди прозрели, не все еще, но прозрели. Хотя те 22% это скорее те кто заграницей. Чем дальше в Европу тем больше за войну
Julia -e9ee• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цікаво. Хто вам сказав зо буде можливість виїхати?
Не транслюйте лозунги. А то немає послідовності. Перемир’я злю підготуватись і паралельно щою чоловіки виїхали?
Можете заскринити. Но при підписанні перемир’я
1 кордони не відкриють!
2. Мобілізація буде продовжена не меньшими темпами.
3. Демобілізації не буле.
4. Європа зверне всі програми підтримки біженців. Більшість таки вернеться додому.
1 кордони не відкриють!
3. Демобілізації не буле.
А где эти правила почитать?
Хитрый Лис• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як цікаво. Люди «піднімають» шум по певній команді. Місяць назад стамбульських мир тягали ці «люди» тепер китайській.
Після 17 червня який буде?
И только вы и другие заграничные ’воюют’ без команды, так?)
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
Мій 24. 02 пішов добровольцем. Мій будинок в 50 км від кордону з Білоруссю і в 70км від кордону з кацапами . Так шо не налякаєте.
Як підуть, то з обох боків як в лютому 22
ДевочкаКрасавица• 24 мая 2024
Ответ дляКокоСина
Не всі це розуміють.
А може й розуміють. Дуууууууже ’хочуть’ переговорів, щоб настала заморозка, відкрили кордони і здриснути за кордон разом з чоловіками. Самій же зараз сцикотно їхати
да, люди хотять жить и спасти свои жизни, это плохо?
dressa_lux• 24 мая 2024
Не хочу нагнетать обстановку.
Но, не исключаю открытия российско - беларуского второго фронта.
И дело не в Януковиче.
Вместе с Путиным в Минск приехали все. Просто все.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
Ответ дляdressa_lux
Не хочу нагнетать обстановку.
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
Так тут багато хто хоче рухбатися до останнього
Графиня Шезвездицкая• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
А хто ці 10%, які йдуть до кордонів 91року?
Видимо, сидящие на пособиях
Ответ дляElliaz
те кто так усердно хотят конец войны, переговорами на любых условиях прекрасно понимают что никаких гарантий нет. им нужно перемирие чтобы открыли границы Украины, собрать манатки и свалить от сюда. а то что там будет через пару лет, война или мир им вообще плевать.
Тільки першими треба випустити тих,хто воюють і тих, хто воювали. Дати термін наприклад місяць. Потім вже всі решта, якщо встигнуть...
Тут вже закидають про пеоедишку в 2 роки. Не буде ніяких двох років. Як тільки ЗСУ відведуть з позицій, туди зразу ж зайде армія рашки.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляХитрый Лис
Без команді від хуйла? Так.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Після підписання здачі територій хто буде допомагати зброєю?
Я вам більше скажу, половину санкцій знімуть, бо ніхто не буде втрачати гроші і руйнувати економіку, після того, як Україна підпише капітуляцію.
После того как мы потеряем весь живой ресурс, кто будет воевать? Кто будет поднимать экономику и будет ли вообще что поднимать. Вы бы сказали, что мы успешно провели контрнаступление , но увы этого нет и уже не будет потому что мотивированые закончились, а те кого тянут насильно то не бойцы.
Ответ дляdressa_lux
Не хочу нагнетать обстановку.
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
Я про це теж пишу. Але деякі сліпі вірять у хуйлове перемир´я
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляdressa_lux
Не хочу нагнетать обстановку.
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
У того Шевченко з українського тільки прізвище. Кацапська підстилка. Воно оашанаративи з 2010 року впроваджує
Ответ дляcoch100
Там же є закон. Мігрантів трудових завезуть
Julia -e9ee• 24 мая 2024
Ответ дляMila228
Якщо зараз домовитись, а воно через декілька років полізе знову, то виходить що смерть всіх хто зараз гине була даремною.
Ой, какое же вы лицемерище. И границы 91го ей подавай и моб ресурс шоб не закончился и все сразу, пока сыночки не подросли)))
Ответ дляcoch100
Если даже это будет так, у нас тоже будет время укрепиться и вооружиться. А с тем подходом, что идёт сейчас мы теряем территории, людей и конца этому не видно. За то время передышки, что у нас будет может многое измениться и в мире и у нас.
Ви серйозно це пишете? Пуйло хоче перемовин щоб дати нам час озброїтись???
Який дивний чувак, той путін...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляcoch100
Ну тоді треба хлопців з фронту розпустити. І хай буде як буде?
Чи вам зручно виключно в них за спинами про капітуляцію мріяти?
Julia -e9ee• 24 мая 2024
Ответ дляdressa_lux
Не хочу нагнетать обстановку.
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
И дело не в Януковиче.
Новый министр их обороны и сам Лавров.
Это плохо. Очень плохо!
Евгений Шевченка
А яныка тогда чё притарабанили?
dressa_lux• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вы серьнзно?Если не уверенны в ваших словах,то лучше бы не шутили с этими ребатами))