в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters
Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Що скажете?
Результат:
вже голосів:
985 (64.17%)
треба домовлятися
379 (24.69%)
інший варіант
171 (11.14%)
до кордонів 91
Кизилове варення• 24 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
в кінець епохи бідності теж вірили?
кто? и с чего вам смешно, с того что молодые парни вместо радоваться жизни рвут на себе волосы - что же делать когда закончится учеба в магистратуре? где взять десятки тысяч уе на выезд? где найти работу, когда заказчики не хотят украинцев-харьковчан, у которых каждый день обстрелы? смешно, да, очень.
мне жаль моих друзей, которых лишили выбора, и я за любой шанс дать им возмодность не просирать своб молодость
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Да да, треба быть беспристратным. Особенно если есть личный интерес. Россиянам и беларусам дают политическую защиту, а от украинцам не дадут. Кого вы лечите?
Вас, наприклад. Білорусам і кацапам загрожують політичні переслідування владою на батьківщинах, на відміну від українців..
ООН ще півтора року тому виступило і сказало, що мобілізація не привід для політичного прихистку. Но таким як ви це не цікаво. Краще з сирійцями чи білорусами порівняти себе.
Wendy Rhoades• 24 мая 2024
Ответ дляlith_oops
От (не дай боже) вирізаєш ракову пухлину і питаєш: а які гарантії того, що через пару років не доведеться вирізати ще раз?
А немає гарантій. Бо рак, як і росія, не буває колишнім. Треба ліквідувати що є, фіксувати збитки, готуватись до рецидиву, але радіти ремісії.
Тільки так, нажаль.
если вы привели пример рака, тогда я бы сказала, что это когда предлагают рискованное оперативное вмешательство, которое позволит от него избавится.
Или медленно развивающееся заболевание, которе приведет к смерти. Но может наука пойдет вперед и до этого времени изобретут лекарство.
Ни один вариант не идеален.
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляВпереди Тапок
Давно пора заканчивать этот треш. Фиг с теми границами, главное жизни наших людей
угу, а він все виконає, що пообіцяв, звідки ви такі чарівні беретеся? хоча враховуючи 0 рейтингу зрозуміло звідки
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляNathalie27
То хай путін сам це і скаже. Бо ці сцикливі викиди з невідомих російських джерел виглядають сумнівно
а йому можна вірити? нарізку скільки робили з його висловлювань, що каже одне, а потім діаметрально протилежне
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Кацапи не виконають. То ви хочете змусити їх виконати Будапештський договір? Яким чином?
Ви читаєте якесь своє бачення в моїх дописах.
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляМиззери
Я думаю лучше я ситуация которая есть она сегодня , вернее была в 22 но просрали и вот то что сегодня это лучший вариант и будет только хуже если затягивать
Но могу поспорить наши откажутся от переговоров и будут вешать лапшу про контр наступление
вам за кордоном норм? чого ви вирішуєте що тут має бути? повертайтеся, поговоримо
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Він говорив уже
ага, 80 тис наша армія, без важкої зброї, нейтральний статус, ніякого НАТО та ЄС, та інша чухня
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляElliaz
’Що скажете? ’
скажу це чергова тема для срача і що таке точно не буде вирішуватись на свовєтчицЕ
яку створила матрьоха з 0.00 акаунтом та свіжою реєстрацією
Надоели ТП, которые сидят где-то в США или Германии с мужем, живы и здоровы и сунут свой рубильник в Украину, рассказывая, что надо и дальше воевать.
При этом если они донатят, то считают что это охренеть как супер, а вы сидите и умирайте, лишаетесь домов, оставайтесь инвалидами.
Идите гуляйте.
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Згодна з вами
От до чого приведе продовження цієї війни? Ну от хоч один реалістичний сценарій у якому буде краще ніж зараз, приводить хто небуть?
кокошник не жме? скільки фублів за тему заплатили?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А, так ви проти насильної мобілізації і вважаєте, що вона є приводом для надання політичного притулку?Так чого ви ж зразу не сказали? Я тільки за.
Julia -e9ee• 24 мая 2024
Ответ дляМиззери
Хоть бы у народа спросили, почему решает только верхушка, которой война выгодна...эх
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляInci
Це буде ’пєредишка’ , а через два роки знов (
або раніше, он у них бюджет воєнний на 2025 рік в два рази менший за цей, тож грошики скінчуються, от і починає верзти щось, бо їм заморозка прям конче потрібна!
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
До збереження життя наших людей і до закінчення страждань українського народу.
тавищо? а тих, хто сидить зараз по їхніх підвалах перестануть катувати та передадуть нам?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цікаво. Хто вам сказав зо буде можливість виїхати?
Не транслюйте лозунги. А то немає послідовності. Перемир’я злю підготуватись і паралельно щою чоловіки виїхали?
Можете заскринити. Но при підписанні перемир’я
1 кордони не відкриють!
2. Мобілізація буде продовжена не меньшими темпами.
3. Демобілізації не буле.
4. Європа зверне всі програми підтримки біженців. Більшість таки вернеться додому.
1 кордони не відкриють!
3. Демобілізації не буле.
Границы не откроют ещё какое то время, то понятно. Но жить, в ожидании ракеты, и жить спокойной жизнью - чуть разные вещи. И для жителей ряда городов перемирие сейчас очень сильно бы изменило жизнь просто из-за возможности просто спокойно по улице ходить, а детям учиться. Это я говорю про самый очевидный минимум, который даст прекращение. И да, если сейчас будет подписан мирный договор, война может в будущем и не начаться - даже два три года это большой срок. Три года назад не было войны, а если отмотать ещё на три года назад - мы не знали, что такое карантинные ограничения, маски и прочее. А продолжение войны сейчас - это смерти, без какой либо перспективы, уже всем понятно, что силы не равные и о границах 91-го года речь не идёт.
Ответ дляdiamond_shop
Нам она тоже нужна. Вы же явно не их Донецкой или Харьковской области пишете. Легко сидеть в тихом месте и рассказывать, как все должны дальше воевать.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Мобілізація Не є приводом для політичного притулку.
І Да, я категорично проти того, що відбувається щас в Україні. В нас достатньо навчених, і головне, абсолютно здорових чоловіків, щоб перекрити потреби фронту. Я про це другий рік пишу
Ответ дляКузякин
Идите гуляйте.
Личная заинтересованность и выгода. Слышали о такой?
diamond_shop• 24 мая 2024
Ответ дляКузякин
в мене є друзі в Ха та області, не переживайте, вони не хочуть заморозки, хто боявся давно втікли
Asteroidea• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
а які в нас є варіанти?
Чекати поки в нас закінчатся люди?
А вони в нас закінчатся, в рашці їх у 5 разів більше
Чекати поки в нас закінчатся люди?
Правильно ви пишете. Якщо зараз придатні до війни чоловіки з онкологією, туберкульозом та діабетом, то це чітко говорить про те, що воювати вже нікому. Залишились молоді хлопці до 25 років і це тимчасово, не здивуюсь, що новим законом змінять вік до 21, на приклад.
Єдине питання, яке особисто для мене не зрозуміле, а що про кордони думають ті, хто мігрував по Україні, а їх житло в окупації? Вони згодні щоб віддати ті території як плату за мир?