Железобетон• Изменено 24 мая 2024
Блог про життя в будинку
Добрий день, порадниці!
Можливо, Ви спостерігаєте за чимось подібним в інстаграмі - мене цікавить блог про життя в будинку за містом, якісь ідеї і лайфхаки, організація простору і подібне.
Також цікавить тема саду/городу біля будинку, мається на увазі не гектари городу, а типу високих грядок, квіти, кущі - як це все організувати, щоб було гарно і доступно.
Сама пробувала шукати в інстаграмі, але чомусь видає тільки різні рос. сторінки…
Железобетон
• 24 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Дякую, забула за ютуб написати 🙈 теж підійде))
З царем в голові• 24 мая 2024
класна тема
підпишусь
я спостерігаю лише за переробкою старої хати на хуторі
підпишусь
Мавка• 24 мая 2024
Shima bty очень нравится , давно смотрю. Это в ютубе. Есть и в инстаграм shimaShome
Фіфачка• 24 мая 2024
На Ютубі багато каналів на подібну тематику, українських. Гляньте один, і вам буде підсовувати аналогічні в рекомендаціях.
А в інстаграмі мені дуже подобається сторінка Тані ? igsh=MWpvaHdwanVmMmN0aw==
Железобетон
• 24 мая 2024
Ответ дляМавка
Дякую, все ж цікавлять саме в Україні такі блогери.
Железобетон
• 24 мая 2024
Ответ дляЗ царем в голові
класна тема
підпишусь
Теж такий контент подобається, підписана на одну сторінку. Але таке дивлюсь більше заради цікавості, сама на такі подвиги точно не наважусь і чоловік проти реставрацій, каже, що немає в цьому змісту (для нього це так).