Хитрушка-чекушка• 24 мая 2024
А як вам таке взуття?
Вибираю собі.
2500 правда коштують
Хитрушка-чекушка
• 24 мая 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Замшеві чорні подобаються
І мені вони подобаються. Але мала замшеві, і за сезон втратили вигляд трохи
Добротная• 24 мая 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Покажіть свої якісь варіанти
Зачем? Мне ваше мнение не интересно
Хитрушка-чекушка
• 24 мая 2024
Ответ дляДобротная
Зачем? Мне ваше мнение не интересно
Та я не для поязвити питаю😉
А про варіант взуття
Тень льва• 24 мая 2024
Мені 40 і я вважаю себе стильною дівчинкою, но навіть в 20 таке жахіття не купила б.
Автор є такі подібні актуальні моделі, але підошва не така громіздка. Зверніть увагу.
Малинка• 24 мая 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Все-таки роздумовую про ці
С практической точки зрения для меня
Плюс- возможность регулировки ширины
Минус - сложная форма Массивной перепонки - могут натирать
Плюс- возможность регулировки ширины
Уси Пуси• 24 мая 2024
Ніби непогані, але підошва дуже масивна, але це на мій смак. Чи зручні вони при ходьбі, оце б краще знати. А то ще будете в них як в ластах ходити
рукиЖимолости• 24 мая 2024
Ну мода сейчас такая, в какой магазин не зайти, везде эти сандали а-ля дедушка, только модернизированые от спорта до Шанель
Я натуралка• 24 мая 2024
Мені подобаються у замшевому варіанті. Але таке краще міряти, бо підошва може бути не надто зручна при ходьбі. А таке взуття я полюбляю саме тому, що полюбляю гуляти годинами і не відчувати усі камінці та ямки під ступнею.