Трейдер кріпти• 25 мая 2024
Тест на РДУГ
Порекомендуйте,будь ласка,клініку в Києві, де якісно протестують на РДУГ(направив невролог), та визначать подальші шляхи для вирішення проблеми. Для підлітка 15 років. Дякую.
Королева Сарказма• 25 мая 2024
Забийте в гугл тест Conners.
От вам його треба.
Дивіться, де роблять і записуйтесь.
Це не складний тест, мега спец не обовʼязковий.
От вам його треба.
Дивіться, де роблять і записуйтесь.
Меряю линейкой• 25 мая 2024
Нажаль не маю контактних даних. Але до війни їх взагалі 2 було (в Києві і Харкові). Вони придбали дуже дорогу ліцензійну методику і там було комплексне тестування. Також буду вдячна за ссилку..
Трейдер кріпти
• 25 мая 2024
Читала про ’коло сім´ї’, та й лікар рекомендувала туди,просто хотіла почути реальні відгуки чи рекомендації
Гола з конопель• 25 мая 2024
Нам його робив спеціаліст з ІРЦ. Заповнювала один блок я, інший - дитина, інший - вчителька початкових класів. Моя дитина тоді молодша була.