Продаю витрішки• Изменено 28 марта в 07:10
Моя хата скраю… ТЦК
Живе собі сім’я. Чоловік, дружина, дитина. Стільки часу в країні війна. Дитина їй народилася (або вже була)теж за умовний війни, батьки, рідні. І от вони «стурбовані» і нічого не роблять. Поки інші жінки чоловіків не бачать, дітей самі виховують, а хтось і не дочекався…. А тій сім’ї хочеться миру, звичайно…, за рахунок чужих людей, сімей, дітей що отак без батька …
А потім в цій сім’ї дещо стається. ТЦК забирає чоловіка і понеслося…. Жінки такі за справедливість відразу стають, розказують як це зроблено ьуло не чесно, як же їм дитину виховувати, що у них особлива ситуація, у низ же дитя росте, як же без тата…… А до цього? До цього зручно було мовчати? Лише зараз відчуття справедливості за дії тцк прокинулися, відчуття що так не чесно, що дінка без чоловіка лишилася, а дитя як же буде. Це погано, звісно. Але як же ьуло зручно до цього, коли за рахунок чужих сімей вашу сім’ю і вашого ж чоловіка інший захищав???!! Вибачте, полице прийнято мовчати, такі думки засуджуються суспільством, але всі розуміють, що воно так і є. Накипіло.
Губной рояль• 28 марта в 07:46
Ответ дляМальчижка
А Вы хотите, чтоб Ваш муж воевал? Если и не погибнет, вернётся с поломанной психикой и превратит Вашу жизнь в ад. О чем Ваша тема?
Ее муж в тцк. Надо упростить мужу ж работу, а то бегает бедненький, силой прививает любовь в Родине. Она за мужа переживает.
Забрала і не сказала• 28 марта в 07:46
Ответ дляХочу наколоти губи
Вот тут вы правы. Большинство людей думает не моего же сынка или мужа забрали, ничего страшного главное моего не трогают.
Ті хто проии війни так не думають, і не хотять щоб за них хтось воював. Просто в них нема можливості визволить ні чужого, ні свого ( вчора он вже і дитина півтора роки з черепномозговоми , після дій тцк була). Жінки як можуть фізично визволять на вулиці і чужих також, глобально вплинути на це не можуть. Так само як і чоловіки, якби їх не катували то вони б і не давали згоду брати зброю.
Пліткарка• 28 марта в 07:46
Ответ дляПродаю витрішки
Наголошую!!!!! Це важливо!!!!! Пост не про виправдання тцк!!!! Ні!!!!!!!!!!!!!!! Ще раз ні!!!!!!!
Пост про те, які люди байдужі до чужого горя, роками!!!! А коли їх торкається, то відразу прям про справедливість говорять, пости пишуть, тут теми, такі активні відразу. А до цього роками мовчали собі тихенько?? Їм байдуже було на інших? Ну то шо зараз очікують???
Скільки уже воює ваш чоловік?
KROX@• 28 марта в 07:46
Ответ дляГубной рояль
Правильно.
Когда был ковид, решали с паспортами
Война, решаем с паспортами
Жить когда в северной Корее?
Такие бравые здоровые бугаи бегают по стране и ломают людей. А может этим бугаям, раз они такие нацеленные и настроенные, идти защищать?
Рождённые в нашей стране или ложатся под систему и умирают за бабло властьимущих, или прислуживают властьимущим.
Скотный двор. Оруэлл.
Когда был ковид, решали с паспортами
Война, решаем с паспортами
Жить когда в северной Корее?
Скотный двор. Оруэлл.
Страна рабов,страна господ
Маргарита и Мастер• 28 марта в 07:46
Ответ дляХочу наколоти губи
Согласна. Тцк выполняют свою работу. А как иначе? Мамины корзиночки все думают что пересидят под юбкой.
Інакше по закону. Ніхто права тцк на насильство, вбивство і примус, не надавав. В Україні вже є справа яку виграли у верховному суді по незаконні мобілізації.
Маргарита и Мастер• 28 марта в 07:47
Ответ дляПродаю витрішки
Ви якось себе проявляли ,з приводу насильства тцк?
Фляшунька• 28 марта в 07:48
Ответ дляПродаю витрішки
А вашого хорошого мужа що, виключно погані захищають??? Там такі самі хороші і порядні чоловіки!!!!!!!! так що не треба оцього, що «мій хороших, тому хай твій воює і захищає мого, то мій же хороший»
Удалено администрацией...
Забагаловка• 28 марта в 07:49
Ответ дляДа Щас же
Мы эту войну начали?
’вы’ по приказу патлатого джонсонюка запустили эту кровавую мясорубку с новой силой, вместо того чтобы это закончить. И наши мужчины должны теперь умирать за приказы бритов и распроданную ’партнёрам’ Украину?
Ну так идите умирайте, адекватные люди понимают, что важнее жизни и здоровья - своего и близких, ничего нет, а все эти лозунги, которыми зомбируют на смерть, выгодны заказчикам и выгодополучателям
Продаю витрішки
• 28 марта в 07:50
Ответ дляПліткарка
Скільки уже воює ваш чоловік?
З першого дня війни. Зараз на Донеччині
Маргарита и Мастер• 28 марта в 07:50
Ответ дляПродаю витрішки
Ви займаєтесь маніпуляціями. Хтось людей рятує, лікарі, хтось пожежу гасить, завали розбирає. А хтось утримує армію. На кожного воюючого потрібно 4 працюючих. Їх хто має утримувати? Тільки для вас хороші лише військові і цінність мають для суспільства лише вони. Це маніпуляція
Губной рояль• 28 марта в 07:50
Ответ дляМаргарита и Мастер
А толку. Сколько видео в сети избиений и убийств этими уродами?
Тцк- преступники. Урод, живший в правовом государстве, боялся пустить овце кровь. Когда поставили Конституцию и права всех на паузу, волк снял шкурку овцы и показал свою морду. Какой нормальный человек будет бить ногами другого, что б научить Родину любить?
Они преступники!
Продаю витрішки
• 28 марта в 07:51
Ответ дляФляшунька
Удалено администрацией...
Не перекручуйте !!! Поїдьте на Донбас, подивіться як там по вашому «ніхто нікого не захищає». А або в Харківський напрям. Або на Херсонщину. Може очі відкриються.
Да Щас же• 28 марта в 07:51
Ответ дляЗабагаловка
Какие бриты? Поедьте на линию фронта и посмотрите, что происходит за что воюют и против кого. Картина станет реальнее, чем то, что вы где то нахватались ипцовского
ПлакалаВАвто• 28 марта в 07:52
Ответ дляФляшунька
Удалено администрацией...
И если взять теоретического мужа инженера. Такого умного очкарика. Если бы он был уверен, что попадет в инженерные войска, то может бы он и пошел. Но теплые местечки все давно заняты и далеко не инженерами, а теми у кого папа-мама-брат-сват приближенные люди.
А очкарик пойдет в штурмовики, считай на верную смерть. Проживет там, в лучшем случае, месяц, а потом на его место будут ловить нового сантехника.
Маргарита и Мастер• 28 марта в 07:52
Ответ дляГубной рояль
Они преступники!
Так, я згодна з кожним вашим словом. Але мовчання породило систему. Хтось судиться, робить бодай щось, хтось тікає в сзч, тільки автор срачі розводить.
Маргарита и Мастер• 28 марта в 07:53
Ответ дляПлакалаВАвто
Сто відсотків.
Губной рояль• 28 марта в 07:54
Ответ дляЗабагаловка
Обнимаю Вас
Я хочу мира. Я хочу, что перестали умирать люди.
Что б каждый преступник и враг страны понес наказание.
Но этого не будет. Власть получила стало Гайдуков, которое просто убивает и режет неугодное население. Что б другие боялись. И боятся.
Юзык вон в Испании спокойно живёт. Кто его тронет?) зато Петро был избит и брошен на фронт.
Попадалочка• 28 марта в 07:54
Ответ дляПродаю витрішки
Потому что курвы.
Пліткарка• 28 марта в 07:55
Ответ дляПродаю витрішки
З першого дня війни. Зараз на Донеччині
Чого він не демобілізувався?
Зазвичай так роблять, коли немає куди/чого/до кого вертатись)
До вас не сильно спішить по ходу. Мій рік тому демобілізувався (по слуху), ми дуже прагнули цього й він зараз НЕ хоче, щоб люди йшли на фронт, працює над тим, щоб працевлаштовувати ветеранів на цивільні роботи
Маргарита и Мастер• 28 марта в 07:55
Ответ дляПродаю витрішки
З першого дня війни. Зараз на Донеччині
А мій чоловік утримує сина з інвалідністю і мене. Він єдиний наш годувальник. То чому ви вирішили що ваш для вас має цінність, а мій для мене ні? Чому ви ділете людей на хороших і поганих лише за приналежністю до війська?
Попадалочка• 28 марта в 07:55
Ответ дляЧекаю завтра
кто донатит кто рабоатает на армию.равнодушных нет
Полно равнодушных.
Забрала і не сказала• 28 марта в 07:55
Ответ дляПродаю витрішки
Пзц….. Як свого заберуть, так ви по іншому заговорите. Не просили…самі пішли…. Як у вас язик повертається?? Як би вони самі не пішли, то вже б ваш пішов, але вже від іншої країни, бо захопили б змусили вашого вже від них захоплювати інших, як вони роблять з усіма!
Удалено администрацией...
Бабка-ежика• 28 марта в 07:55
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
рашистам не спится, и утро к них не доброе. Хочется ж уже болота гнили своей расположить у нас, они уже выбрали себе домики, которые будут грабить, а тут мы, все не сдаёмся. То Зеленский виноват, то тцк
Маргарита и Мастер• 28 марта в 07:56
Ответ дляtala-li
все уже поняли, что идти воевать бессмысленно - выполнять бредовые приказы наполеончика - курская область, ну шо там?
цель операции - ослабить участки фронта и уложить в землю тысячи подготовленных бойцов
дальше Сибирь пошлет штурмовать?
Сто відсотків. Лише сліпі не бачать.
ОдинРазНадетое• 28 марта в 07:56
Ответ дляЧекаю завтра
а маме донецкой луганской в кайф сына на убой отправлять на ес ве оу??
О, там отдельный кринж. На тему, что бывает, когда пофиг, какая страна, а сына и мужа все равно нет. Но некоторые на чужих граблях не учатся.
Губной рояль• 28 марта в 07:56
Ответ дляПродаю витрішки
З першого дня війни. Зараз на Донеччині
И что? Уважение к военному, который принял решение защищать. Это его право. Не я, а лично вы вышли замуж за выбранного человека. А топтать других мужчин за их выбор другой - это не ваше дело и право. Никто не давал вам таких прав!
Бабка-ежика• 28 марта в 07:57
Ответ дляХочу наколоти губи
На рашке поначалу все так думают. А потом смотрят нс соседей, ой и ладу дали и пельмени, и сами гонят своих сыновей на бойню
Ласкове телятко• 28 марта в 07:57
Ответ дляПродаю витрішки
Ну это естественно. Например, мало кого волнуют военные действия в других странах, а волнует только в своей стране и то, как это скажется конкретно на нас. Ничего удивительного
Бабка-ежика• 28 марта в 07:58
Ответ дляМальчижка
Пусть этого никто не делает, я никого не заставляю. Давайте честно - Вам дороже Ваша семья или название государства, в каком Вы будете жить? Я за свою семью прежде всего.
Можете смело поехать в Чечню. Погуляйте там, раслабьтесь