Зайканалужайке• 26 мая 2024
зраджую чоловіку. Відчуваю себе твариною
Завжди засуджувала таких як я.
І от тобі.
Чоловіка просто безмежно кохаю, так сильно, що у мене слів не вистачить описати. Він мене так само. Надійний, турботливий.
Але у сексі ніякий. Заліз - зліз. Не кінчає швидко, але я хочу якихся ласк, він до цього не звиклий.
Пробував мене задовільнити - куні він робити не вміє. Мінет не любить. Анал - взагалі табу (‚ти що, тобі буде боляче‘)
Просто знаходжу чоловіків на один раз, ніколи двічі не зустрічаємось.
У мене робота така, що я завжди з кимось знайомлюсь. По моїм підрахункам, у мене вже з початку року було близько 50 чоловік.
Не можу без сексу, просто не можу, життя не миле. І найстрашніше те, що мені не соромно. Взагалі. Я просто не придаю цьому значення.
Можливо хтось зіштовхувався з такою проблемою, як її вирішити?
Чоловік у мене ще й першим був, одружились в мої 22.
Кінчаю від сексу, німфоманії немає. Просто дуже високе лібідо
І от тобі.
Борщик• 26 мая 2024
1. Відчуваю себе твариною.
2. Мені не соромно.
Як вирішити проблему?
Какую проблему вы хотите решить?
2. Мені не соромно.
Як вирішити проблему?
Какую проблему вы хотите решить?
Впораюсь зі всим• 26 мая 2024
Ответ дляТепличная
Сьогодні сексуальний тролік чи тралік розважається
Тему за темой клепает))
Білий Лосик• 26 мая 2024
Чого це,то ж має бути весело.Ще щось підцепите через багато одноразових звʼязків,стане ще краще.
Админко• 26 мая 2024
Ответ дляТепличная
Тролік-трудоголік
Ну пише ж, що чоловік не любить мінет. Де це таке існує? Типу не люблю масаж спини.
все по ГОСТу!• 26 мая 2024
Ну то навчіть його чи ви як рибка - тільки рот відкриваєте, а звуку нема? І я дивуюся коли ви все встигаєте?
ЖующаЯКонфету• 26 мая 2024
Автор, я вас поддерживаю! Если муж никчема и не дает эмоций, не может вас удовлетворить ищите яркие краски. Что в этом плохого? Если бы он давал вам все, то 50 мужиков бы не возникло.
Холодная каша• 26 мая 2024
купите себе вибратор, не будете рисковать какую-то гадость подхватить и не будете себя чувствовать животным. хотя уже наверное поздновато...
Холодная каша• 26 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
ну плохое то, что это измена. перевернем ситуацию: женщина не варит вкусный борщ, и ее муж идет по бабам, и трахаться и борща поесть. это норм, не измена?
Лукава Кішка• 26 мая 2024
И что, прям все 50 мужчин вас удовлетворяли? Зная наших мужиков, есть большие сомнения. Старайтесь лучше.
ЖующаЯКонфету• 26 мая 2024
Ответ дляХолодная каша
Муж озвучивает - настя, твой борщ не вкусный, делай с этим что-то. Иди на курсы, к бабушке учись. Учись. Настя ничего не делает, клепает кастрюлю изжоги и дальше. Муж имеет право идти по соседкам
Мамин тріль• 26 мая 2024
Ми і є тварини, попри те, що цивілізація намагається якось це приборкати.
Насолоджуйтеся сексом, не гризіть себе.
Ні з ким не обговорюйте свої походеньки, впіймають на гарячому - заперечуйте, кажіть, що їм привиділось, сміливо називайте чорне білим і перекручуйте факти.
Шлюб - соціальний конструкт, а лібідо - природна річ.
Користуйтесь презервативами.
Хай щастить
Насолоджуйтеся сексом, не гризіть себе.
Користуйтесь презервативами.
Хай щастить
ЖующаЯКонфету• 26 мая 2024
Ответ дляХолодная каша
А кто сказал что измена это плохо ?
Холодная каша• 26 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
А кто сказал что измена это плохо ?
большинство людей (по крайней мере те, кому изменяют) так думают
ЖующаЯКонфету• 26 мая 2024
Ответ дляХолодная каша
У каждого поступка есть причина. Когда все ок то не изменяют, не ищут др
Холодная каша• 26 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
имеет право, если жена согласна. иначе это измена
Холодная каша• 26 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
всегда можно развестись и не обманывать друг друга
Оновлена версія• 26 мая 2024
Постель перестаньте делить с мужем, не хватало ему ещё от Вас заразу подцепить.
Тепличная• 26 мая 2024
Ответ дляАдминко
Я по тексту зрозуміла, що чоловік не любить робити мінет.
Тепличная• 26 мая 2024
Ответ дляАдминко
В мене чоловік не любить масаж в принципі, це не заважає йому бути розбещеним
Админко• 26 мая 2024
Ответ дляТепличная
І анальний секс після такого мінета йому не подобається. До груповухи не придатний.
Тепличная• 26 мая 2024
Ответ дляХолодная каша
Але друга більшість людей зраджує.
Як кажуть : с*Ка не схоче, пес не скоче.
Холодная каша• 26 мая 2024
Ответ дляТепличная
Але друга більшість людей зраджує.
эм.. все смешалось, кони, люди))