ПлакалаВАвто• 26 мая 2024
Хто виводив ноткоіни і зараз грає в хом´яка?
Скільки вдалось заробити на ноткоінах?
Тапаю другий день хом´яка, цікаво, шо з того вийде)
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Як цьому навчитись?
Прочитати статті в інеті, що до чо6о. Відео подивитись на ютубі.
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
пока 215 тыс
У мене за добу 237 тис на годину
Але на балансі, звичайно, пусто
Зараз закінчується друга жолоба, вже майже 10 млн на балансі)
Але на балансі, звичайно, пусто
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Вклада нічого не треба.
В наступному місяці мають вийти на ринок і тоді можна буде отримати гроші. Напевно
З квітня обіцяють
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Могу вам ссылку на игру скинуть, зайдете и сразу буде 2500 монет в подарок и дальше будете тапать хомяка и забирать монеты
Ну і ви заробите 25 тис. Тут посилання неможна кидати.
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
У мене за добу 237 тис на годину
Але на балансі, звичайно, пусто
У меня 65 млн на счету и 215 тыс в час) У мужа почти 500 тыс в час и почти 70 млн
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Курс, сестра))))
1 до 1 млрд ий усі ці мільйони ніщо
Мене не напрягає це. Я поставила програму, аона тапає сама все. Зайшла тільки картки купила, і повідкривала комбокарти. Ні тоі ні. Я ж нічого не втрачаю. На ноткоїні без напрягу 200 дол , сума не велика, а приємно.
Свої гроші не вкладаю, то де я в убитку? Часу не витрачаю.
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Ахаха, жесть
Не жесть. Тільки в червні буде лістінг, по чому ті хом´яки. І той пост ні про що. Її ще не продають до чнрвня. Хто пише, 1 дол це 1 млд , той придумав це. Може бути все , що завгодно, немає зараз відповіді, одні фантазії.
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я хочу підняти заробіток на годину, щоб не тапати
Ввечері буде 2 доби, як я тапаю.
Думаю, скоро дійду до 600-800 тис на добу і можна тільки заглядати
Ввечері буде 2 доби, як я тапаю.
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Автоклік у мене теж є))) не секрет
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ввечері буде 2 доби, як я тапаю.
Но вы не забывайте что тап идёт только 3 часа, потом не считает, по этому каждые 3 часа нужно заходить и забирать прибыль.
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я в курсі
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Автоклік у мене теж є))) не секрет
Я про секрети не пишу, а навпаки написала, в інших постах , як що робити. Які тут секрети, якщо все є в ютубі.
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так і я пишу, це не секрет
bespe4na_mavpa• 26 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
На ноткоїні маю 60 тисяч, не виводила, застейкала. Хом´яка не тапаю, його тапає кожен школяр, не думаю що там будуть гроші, які варті мого часу.
О, у нас во дворе все друзья сына 9-12лет его наяривают
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Его сейчас все наяривают)))
Смешнюча• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Его сейчас все наяривают)))
Я вперше з дитиною чую про це🙈
Не служанка• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Автоклік у мене теж є))) не секрет
А як його поставити?
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляНе служанка
А як його поставити?
Качайте додаток
Їх багато в магазині
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
В мене син 11 років теж в школі на перервах цим займаються. Я не знала. Вчора тільки дізналась, заходжу до нього в кімнату і питаю, ти чув про таке. Сміється, що вже декілька днів цим займається. В нього 24 млн , і прибутку в годину 500 тис.
bespe4na_mavpa• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
А толку?
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
ОГО, молодец)
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Плеймаркет. без реклами саме цей.
Автокликер опасно ставить, потому что могут аккаунт заблокировать.. Например на Авакоин золото, была чистка на днях и у кого был автокликер удалили из приложения.
Смешнюча• 26 мая 2024
Дівчата і я в телеграмі знайшла тепер я з Вами. Боже дурна тітка, в хаті треба прибирати, а я пузо чухаю хомʼяку 🤣