ПлакалаВАвто• 26 мая 2024

Хто виводив ноткоіни і зараз грає в хом´яка?

Скільки вдалось заробити на ноткоінах?
Тапаю другий день хом´яка, цікаво, шо з того вийде)
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Як цьому навчитись?
Прочитати статті в інеті, що до чо6о. Відео подивитись на ютубі.

Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
пока 215 тыс
У мене за добу 237 тис на годину
Але на балансі, звичайно, пусто
Зараз закінчується друга жолоба, вже майже 10 млн на балансі)
Г@Л@В@ломка• 26 мая 2024
Китайська грамота і то легше
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Вклада нічого не треба.
В наступному місяці мають вийти на ринок і тоді можна буде отримати гроші. Напевно
З квітня обіцяють
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Могу вам ссылку на игру скинуть, зайдете и сразу буде 2500 монет в подарок и дальше будете тапать хомяка и забирать монеты
Ну і ви заробите 25 тис. Тут посилання неможна кидати.
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
У мене за добу 237 тис на годину
Але на балансі, звичайно, пусто
У меня 65 млн на счету и 215 тыс в час) У мужа почти 500 тыс в час и почти 70 млн
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Курс, сестра))))
1 до 1 млрд ий усі ці мільйони ніщо
Мене не напрягає це. Я поставила програму, аона тапає сама все. Зайшла тільки картки купила, і повідкривала комбокарти. Ні тоі ні. Я ж нічого не втрачаю. На ноткоїні без напрягу 200 дол , сума не велика, а приємно.
Свої гроші не вкладаю, то де я в убитку? Часу не витрачаю.

жар-птица Нюра• 26 мая 2024
А как вы деньги выводить где кошелек открывали?
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Ахаха, жесть
Не жесть. Тільки в червні буде лістінг, по чому ті хом´яки. І той пост ні про що. Її ще не продають до чнрвня. Хто пише, 1 дол це 1 млд , той придумав це. Може бути все , що завгодно, немає зараз відповіді, одні фантазії.
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я хочу підняти заробіток на годину, щоб не тапати
Ввечері буде 2 доби, як я тапаю.
Думаю, скоро дійду до 600-800 тис на добу і можна тільки заглядати
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Автоклік у мене теж є))) не секрет
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ввечері буде 2 доби, як я тапаю.
Но вы не забывайте что тап идёт только 3 часа, потом не считает, по этому каждые 3 часа нужно заходить и забирать прибыль.
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я в курсі
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Автоклік у мене теж є))) не секрет
Я про секрети не пишу, а навпаки написала, в інших постах , як що робити. Які тут секрети, якщо все є в ютубі.
Смешнюча• 26 мая 2024
А який смисл цієї гри взагалі?
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так і я пишу, це не секрет
bespe4na_mavpa• 26 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
На ноткоїні маю 60 тисяч, не виводила, застейкала. Хом´яка не тапаю, його тапає кожен школяр, не думаю що там будуть гроші, які варті мого часу.
О, у нас во дворе все друзья сына 9-12лет его наяривают
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Его сейчас все наяривают)))
Смешнюча• 26 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Его сейчас все наяривают)))
Я вперше з дитиною чую про це🙈

Не служанка• 26 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Автоклік у мене теж є))) не секрет
А як його поставити?
Крем для арбуза• 26 мая 2024
Ответ дляНе служанка
А як його поставити?
Качайте додаток
Їх багато в магазині
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляНе служанка
А як його поставити?
Плеймаркет. без реклами саме цей.
Не служанка• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Плеймаркет. без реклами саме цей.
Дякую!
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
В мене син 11 років теж в школі на перервах цим займаються. Я не знала. Вчора тільки дізналась, заходжу до нього в кімнату і питаю, ти чув про таке. Сміється, що вже декілька днів цим займається. В нього 24 млн , і прибутку в годину 500 тис.
bespe4na_mavpa• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
А толку?
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
ОГО, молодец)
Смешнюча• 26 мая 2024
Дайте посилання на групу в телеграмі та ссилку де грати будь ласка ☺️
Мамзелькіна• 26 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Плеймаркет. без реклами саме цей.
Автокликер опасно ставить, потому что могут аккаунт заблокировать.. Например на Авакоин золото, была чистка на днях и у кого был автокликер удалили из приложения.
Я-ваш шанс• 26 мая 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
А толку?
Не буде то і не буде)) Що ми втрачаємо?
Смешнюча• 26 мая 2024
Дівчата і я в телеграмі знайшла тепер я з Вами. Боже дурна тітка, в хаті треба прибирати, а я пузо чухаю хомʼяку 🤣