энциклопУдия• 26 мая 2024
Куди податися? Хочеться щоб завжди були гроші
Працюю спеціалістом на держслужбі, житло орендую (ВПО), маю дитину.
Допомогу від держави з лютого не отримую, додому повертатися нікуди.
Придивляюсь роботу в Києві.
До зими треба вирішувати щось, бо місто без опалення і часто без світла.
Маю сертифікати, закінчувала курси масажу і курси з нарощування вій.
Маю вищу освіту економічного спрямування.
Розглядаю варіанти щоб завжди були гроші, хай невеликі, але ж треба щоб вистачало на життя (оренду, продукти, якийсь одяг, дитині додаткові заняття).
Придивляюсь роботу в Києві.
Результат:
вже голосів:
20 (38.46%)
Масаж
14 (26.92%)
Результати
9 (17.31%)
Вії
7 (13.46%)
Офісна робота
2 (3.85%)
Свій варіант
энциклопУдия
• 26 мая 2024
Виїхати можна, але бажання немає, страшно від невідомого і немає знання мов (ні англійською, ні німецькою не спілкуюсь)
Молчавочка• 26 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Мову вивчите , а в Україні просто час змарнуєте
Карма хамелеона• 26 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Увы, согласна полностью.
ОноВамнадо• 26 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
А куди краще? Європа чи Америка?
Брехушечка• 26 мая 2024
Коліжанка мала два салони краси, західна Україна, вії, нігті, масаж і т.д під час війни закрила один салон, другий зменшили площу, клієнтів дуже мало, багато виїхало, + раніше було багато туристів зараз ясне діло нема, виживають
Помилуйте мадам• 26 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
В банк идите. Стабильная зп около 25 тыс будет
Молчавочка• 26 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
А куди краще? Європа чи Америка?
Ну це важко радити, мені ближче європейський спосіб життя, комусь краще в Америці
БлинчикБезСметанки• 26 мая 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Плюсую. Только не райф
Баба_Воля• 26 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Ничего, за год на курсах будете знать )))
ХвилювАллочка• 26 мая 2024
офисная работа это что? по специальности экономиста, или скамером на бабки людей разводить?
энциклопУдия
• 26 мая 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ну типу економіст/бухгалтер/спеціаліст у ЦНАПі чи офіс-менеджер
Забобонний фрукт• 26 мая 2024
Мне очень жалко когда толковые люди выезжают из страны.
Скорее всего большинство из них уже не вернётся.
Но я прекрасно понимаю что люди у кого жильё осталось на неконтролируемой или в префронтовой зоне - просто не имеют другого выхода.
Снимать жильё в Киеве и пилить ногти... Ну такое.
Возможно вы сможете тянуть от зарплаты до зарплаты, не больше.
ХвилювАллочка• 26 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
тогда я за нее. если не получится, пробуйте массаж
энциклопУдия
• 26 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Власне мені це і треба, тягнути поки не буде можливості повернутися додому
энциклопУдия
• 26 мая 2024
Ответ дляНаизнанку
А почему помощь от государства не получаете?
Отменили уже?
Бо вважають що я багато заробляю, відмінили бо дохід більше ніж 9450грн(грязними) на особу
Наизнанку• 26 мая 2024
Я тоже за выезд в Европу.
Например, в Польшу.
В Польше наших уже почти столько же, сколько и поляков.
Бьюти услуги востребованы, как никогда.
В салоны постоянно требуются мастера.
На ребенка платят 800 злотых ежемесячно.
Не знаю, действует ли еще программа 40+, это нужно уточнить.
И близко к Украине. Что тоже немаловажно.
И главное, всегда есть работа, да, часто тяжелая, но если сидеть, мониторить, не хапаться за первую попавшуюся, то можно и неплохую найти.
Например, в Польшу.
Бьюти услуги востребованы, как никогда.
В салоны постоянно требуются мастера.
А вот недавно• 26 мая 2024
Ответ дляНаизнанку
Я тоже за выезд в Европу.
Например, в Польшу.
Бьюти услуги востребованы, как никогда.
В салоны постоянно требуются мастера.
Например, в Польшу.
Бьюти услуги востребованы, как никогда.
В салоны постоянно требуются мастера.
А що за програма 40+
Носки на подтяжках• 26 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я вернусь , мне Испания с испанским банком в печени сидит .
энциклопУдия
• 26 мая 2024
Ответ дляКоплю на груди
Курси з нарощування вій триденні?
Типу того, відпрацювання на двох моделях (2 дівчинки з класикою, 2 з обʼємним нарощуванням)