ЯспАкойнаЯ• 26 мая 2024
А пингвинов за 463 миллиона уже обсуждали? Или я что-то не пойму....
Девочки, это ИПСО, фейк или как???
Комплексна послуга з матеріально-технічного забезпечення Українських антарктичних експедицій із використанням науково-дослідницького океанографічного судна «Ноосфера» (IMO № 8904496).
очікувана вартість
USD
Украина выделила 463 миллиона гривен на изучение пингвинов в Арктике....
очікувана вартість
USD
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Станція фінансується щороку! Ваша порохня також її фінансувала. Тоді про пінгвінів норм жерлося?
Тоді також було зруйнована третина країни? Та побирались на кожен дрон? Щось не пам´ятаю такого.
Танцепесенная• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Ні,давайте краще пенсіонерам які залишились без житла - зелень нехай хоть модульні будиночки побудує. Чи пенсіонери для вас та зеленою шолби гірше чім пінгвіни?
Є програми для тих, у кого житло зруйноване.
Висуньте свої пропозиції для ВПО, але так, щоб чесно, а не так, що вони і там продали і тут отримали.
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ну давайте всіх науковців припинимо фінансувати… фу яка мерзенна тупість - розганяти зраду на рівному місці. Ви хоч поцікавтеся, що ці люди роблять, який авторитет мають в науковому світі, завдяки станції було визначено озонову діру, всі в світі посилалися на це, що наші вчені найперші це помітили і описали…
В 1985 году?
Украинские науковци находились в составе группы британских ученых?
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Де продали? Сотні тисяч людей, втратили свої будинки, бо вони зруйновані. Кому вони їх продадуть, вашим науковцям, чи вам?
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
где эта программа?
Ответ дляОдні думки
Так це манька під анонімом. Наступний пост буде що ціни виросли в три рази по селам Житомирської області і від покупців відбою нема, економіка на піку, а ми тут копієчку пінгвінам жаліємо.
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляШеллар
ага,покупайте хатку,заводите курочек
Танцепесенная• 26 мая 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ну уж если работу потеряют 10 исследователей пингвинов в военное время, то украинцы это точно даже не заметят.
Кстати чего это они выездные? Все на фронт должны идти как и другие специалисты.
Я не знаю, чого вони виїзні, а ще спортсмени, далекобійники… Заздрю по доброму.
Соображалочка• 26 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Приймайте думку інших достойно.
Нет зеботы не достойны принятия их точки зрения,я вчера видела ребенка у которого брали материал на ген.экспертизу,у него семья в эпицентре была.Так что ваши пингвины и икра для дикого -это пир во время чумы и танцы на костях людей которые сейчас гибнут
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
маня, верх цинизма писать про то как якобы впо наварились на этой войне. у вас там совсем ничего святого нет?
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Приймайте думку інших достойно.
Недостойні думки тримайте при собі. Так буде краще для всіх.
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Які пінгвіни ппц!!!
Це забезпечення діяльності нашої арктичної станції.
Тут темні люди, вони не розуміють нічого окрім картинок з абетки де намальовані пінгвіни.
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Ага. Куди то нам до зелебобіків.
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Ага. Куди то нам до зелебобіків.
курочки,пингвины,хатки
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
накуй она нужна сейчас?
То покинути? Як свого часу покинули укр впк? Що вже берези повиростали в цехах, де раніше збирали ракети...
Миловидна леді• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
100%
І головне — закрили б станцію, то ті ж самі б волали: караВууул, науку нищать!!!
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
отлично,британцы могут сделать жест доброй воли и спонсировать ее сейчас. у них денег хватит
Так і буде, навіть не сумніваюсь.
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Так за 2.5 роки замість збільшення популяції пінгвінів можно було фінансувати оборонний комплекс. Але кому я це говорю
зелебобіків лише Євробачення та інші фігні цікавлять.
Пописанная парта• 26 мая 2024
Кордони 91
Перемога
Воюємо до останнього
Воювати будуть всі
Це все ІПСО
Матрьошкі
Автор бан!!
Крим наш
Перемога
Воюємо до останнього
Воювати будуть всі
Це все ІПСО
Матрьошкі
Автор бан!!
Крим наш
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляКарамбулкул
Може хоч без ікри?
Хай самі закусь собі ловлять. Ти диви, які балувані.
Нет.
Полноценное питание необходимо для развития умов украинской науки.
Танцепесенная• 26 мая 2024
Ответ дляМаурита
Да, давайте! Война либо у всех либо ни у кого, а не так как сейчас. Одних утилизируют, а другие, которые (или их друзья) утилизируют первых, вкусно жрут и сладко пьют рядом с пингвинами.
Ви відхилилися від теми. Я не знаю, як вчинити з тим, що одні в окопах, інші ні. І я не хочу, щоб воював той, хто не хоче, або не може, але як таке зробити, коли добровольці закінчилися - не знаю.
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
сдать в аренду, а не пускать миллионы на ветер
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Звичайно в минулого і позаминулого років, і набагато раніше. Але ж треба порозганяти зрадоньку
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
100%
пофиг на ту науку когда завтра ты можешь не проснуться.думаете харковчане ссутся от умиления от мыслей,что такие бабки будут потрачены на непонятно что? что с вами не так?
Пописанная парта• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Без вина та дартс на станції проростуть берези?
Дивина..
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
а раньше у нас кабы на эпицентры падали?
Миловидна леді• 26 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
А що з вами не так? Давайте вашу галузь на нуль помножимо. Це ж треба пащеки розкривати на тих, кому і так всі роки незалежності копійки платили і вони ще хоч щось намагалися робити, хоть якось на плаву науку тримати… ні совісті, ні знань, порохоботня смердюча дала фас - і погнали скажені пси шматувати науковців… фу, хайпожери
Дівчина заглядєніє• 26 мая 2024
а ви думаєте обслуговування судна антарктичного та місії безкоштовне?