ЯспАкойнаЯ• 26 мая 2024

А пингвинов за 463 миллиона уже обсуждали? Или я что-то не пойму....

Девочки, это ИПСО, фейк или как???

Комплексна послуга з матеріально-технічного забезпечення Українських антарктичних експедицій із використанням науково-дослідницького океанографічного судна «Ноосфера» (IMO № 8904496).
очікувана вартість
USD

Украина выделила 463 миллиона гривен на изучение пингвинов в Арктике....
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Є програми для тих, у кого житло зруйноване.
Висуньте свої пропозиції для ВПО, але так, щоб чесно, а не так, що вони і там продали і тут отримали.
Так только хитрожопые депутаты делают.
Вы из их лагеря, знаете схемы, вижу🤣

Миловидна леді• 26 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
а ви думаєте обслуговування судна антарктичного та місії безкоштовне?
Тим паче що Ноосфера ще й заробляє нам гроші, бо виконує доставку вантажів і для інших станцій.
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
А що з вами не так? Давайте вашу галузь на нуль помножимо. Це ж треба пащеки розкривати на тих, кому і так всі роки незалежності копійки платили і вони ще хоч щось намагалися робити, хоть якось на плаву науку тримати… ні совісті, ні знань, порохоботня смердюча дала фас - і погнали скажені пси шматувати науковців… фу, хайпожери
На фронт ваших науковців. Чим вони кращі за інших. Лише тим, що судячи з меню , жрати привикли не хіло за рахунок держави.
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
где эта программа?
Мої ВПО з Бахмуту вже купили будинок з землею на Черкащині по програмі е-оселя, займатимуться тим самим чим займалися розведенням вічнозелених .
Миловидна леді• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Вас на фронт би, але пороховійсько в лондонах сидить і звиздить на чолі з синками ухилянтами Льошкою і Мішкою. Вояки 🤢🤢🤢
Танцепесенная• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
А залишатись живим виходить повинен не кожен? Тільки вчора в Харкові було вбито 16 людей,та близько 100 поранених. Питати через 2.5 роки війни де ПВО Харкова мабуть не актуально? Головне, щоб науковці шоколад жерли за державний рахунок. А інші то нехай помирають.
Ви думаєте, що якби можна було, пво б не купили? Не так все просто і справа не в грошах(
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
то вы со своим императором перепутали)выздоравливайте

ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
100%
І головне — закрили б станцію, то ті ж самі б волали: караВууул, науку нищать!!!
Для того і тема . Тема вихідного дня
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
То покинути? Як свого часу покинули укр впк? Що вже берези повиростали в цехах, де раніше збирали ракети...
А чого ж впк покинули?
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
верю,я поверил)
Блиск думки• 26 мая 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
вы серьезно? А эти 11 лямов из нашего бюджета или откуда?
Ви якась причарована. Життя не зупинилося. Наукові дослідження спонсуються, необхідне обладнання закуповується. Всі витрати зменшені до мінімуму, премій немає. Але науковці продовжують працювати, і не тільки в Україні.
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Удалено администрацией...
Миловидна леді• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Для того і тема . Тема вихідного дня
Краще б борщу зварили, чим так ганьбитися. Не знати, що за Станція ім. Академіка Вернадського, чим вона займається і навіщо існує — це рівень просто амеб. В мене дитина в 2 класі про це знала. А тут баби під 40 про пінгвінів ржуть
Миловидна леді• 26 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
Удалено администрацией...
КарамбОлька• 26 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Якщо гроші на науку. То нехай ця наука зробить нам ППО, ракети танки, дрони, арт снаряди. Літаки та гелікоптери. І нема питань.
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
у вас борщ закипел
ДелиВерка• 26 мая 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
так може пінгвіни будуть бункер будувати для ухилянта****
Зовсім подуріли
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Удалено администрацией...
а вы,вояка?
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Так за 2.5 роки замість збільшення популяції пінгвінів можно було фінансувати оборонний комплекс. Але кому я це говорю зелебобіків лише Євробачення та інші фігні цікавлять.
За два роки заводи не відновити, на жаль, їх 30 років розкрадали, в мене близьку людину запросили на один з таких заводів працювати, консультувати потпроектам: кажуть,ну, що можна реанімувати? (гниле в цехах все від даху до каналізації) Мій: найкраще бульдозером оце все зрівняти і збудувати нове виробництво.

всемВсёИмного• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Які пінгвіни ппц!!!
Це забезпечення діяльності нашої арктичної станції.
Нехилое такое обеспечение . Здесь дело не в пингвинах , а в том ЧТО закупают для жирных «исследователей». Хоть бы не позорились тут писать свою чушь
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
пофиг на ту науку когда завтра ты можешь не проснуться.думаете харковчане ссутся от умиления от мыслей,что такие бабки будут потрачены на непонятно что? что с вами не так?
Що за жаргон?
sahkana• 26 мая 2024
это классная тема.там 5 стран и мы.нам англичане отдали.это будущее.это наука.деньги.даже австралия и канада туда доступ не имеют.мы не может исследовать космос.а станция вернадского на весь мир престиж.плохо что русня там из 6ти стран и китаезы.а так мы и сша и британия.метереология.исследования.это край света https://kpi.ua/ru/11-05-20-photo
Бутербродница• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
100%
Наука ,нам какой толк с неё .
Когда у людей , которые остались в Украине ,каждый день как вылить ,чем накормить детей ,как оплатить коммуналку ? .
А не чем какают пингвины и погода в Антарктиде .
Я понимаю наука это изобретения лекарства от рака ,деменции , карликовости ,нельзя останавливать ,но не пингвины ,черт возьми !!!
Мамина корзиночка• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
при чем тут манька ванька.это супер классная тема для украины.вы сначала прочтите.многие страны сумасшедшие бабки вываливают абы попасть в те дослидження.много писать,но только 6 стран мира вместе с нами имеют туда доступ.это все равно что космос покорить типа такого но тема бомба!
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Нет, лучше всех на станцию, там икра, шампанское и дартс.
И милые пингвины

Это лучше, чем фронт.
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляПописанная парта
Без вина та дартс на станції проростуть берези?
Дивина..
Дивний Ваш допис
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляКарамбОлька
пока одни гибнут от бомб,другие пингвинам жопы чухают и называют это громким слово ’наука’.не забывая конфетами закусывать
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Що за жаргон?
Пописанная парта• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Дивний Ваш допис
Та дійсно
Куди ж без цього
То вже буде не експедиція, а знущання
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Хто Вам повірить, рашаботи чи що?