Работать надо• 26 мая 2024
Доймають родичі
Доброго дня! Ситуація така, що продовжується уже роками. Але останні кризові роки війни то просто бере за душу. Родичі з ближнього кола споріднення ( старші) говорять мені відкладати з моєї зп на своє житло. Вхідні дані: я зараз одна працюю (на утриманні 3), отримую 10-12 тис. грн. Наполегливо хочуть, щоб я відкладала по 1-2 тис. Мені реально не вистачає на саме необхідне, економлю навіть на їжі, мінімум 7 тис . вона виходить... Так кожна розмова, про це. Як на мене це якась іздівка чи це уже старечий маразм проявляється? Родичі ще працюють, ціни мали б знати. Якщо уявити, що я ще більше обмежу нас в продуктах, то може 1 тис. відкладу , не кожен місяць(. Я порахувала, мені на іпотеку на перший внесок потрібно так щонайменше 30 років відкладати, якщо ціни стабільні.... Як розуміти такі нелогічні пропозиції? Просто тріпають нерви? Повторююсь, це відбувається роками, але якщо раніше мій чоловік працював і можна було хоча б таке казати, в цьому бцла якась логіка, де логіка зараз? Вони знають ким я працюю і приблизно скільки заробляю можуть оцінити. При тому чоловікові це не говорять, ні що він не працює, ні щоб думав про житло... Можна вважати таких родичів токсиками ?
Результат:
вже голосів:
44 (89.8%)
Так
5 (10.2%)
Ні
Рогнеда Карповна• 26 мая 2024
Если они тоже работают, почему вы пишите что вы одна на 3 ? И куда они тратят , если всю еду вы покупаете ? Или как понять?
Отжигающая• 26 мая 2024
Якщо відкласти непрацюючого чоловіка та витрати на його утримання, то оті 2 тисячі зможете відкладати. Або на спідницю нову вистачить. Я б скоріше про цей варіант думала
Мизимец• 26 мая 2024
Тут все чудно
І доросла людина яка слухає родичів
І чоловік який сидить на шеї
І яке житло з з/пл 10 тис? Тут би з голоду в трьох не померти
І доросла людина яка слухає родичів
І чоловік який сидить на шеї
Не гавкаю- но охраняю• 26 мая 2024
Вважаю заощаджувати потрібно з будь-якої зп. Можливо не на кв, а просто під подушку. А там гляди й підвернеттся яка нагодв з житлом, чм не дай Бог по здоровю що.. всю зп просирати в унітаз-такоє
Ванна Тазиковна• 26 мая 2024
А кого вы содержите и какие родичи вас прессингуют? По теме- откладывать нужнг с любой зарплаты, с любой, а вдруг болезнь и тп, заначка должна быть у любого человека
Виниловая пластинка• 26 мая 2024
Вони токсики. Але ситуація повністю нам не відома.
Ви живете в їхньому житлі?
Борисфенка• 26 мая 2024
Варіть тричі на день перлову кашу, 5 тисяч відкладайте.
Чоловік стане дибки, але перлова дієта дуже стимулює до пошуку роботи.
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Я , чоловік і дитина, я готую на всіх (4, ще мама , тобто є запасна 4 порція часто) , але я це не рахую. 7 на 3. Мама купляє їсти собі, точніше вона не любить більшість страв, що я готую, і їсть на роботі. Вечерю пропускає.
Стопясят раз обсуждала• 26 мая 2024
Вам на первый взнос, как Вы говорите - копить 30 лет. Ну так и говорите родственникам, что откладываете 1000 грн, каждый месяц, вот такая Вы молодец. Ну и все. Зачем перед кем-то отчитываться про то, что есть на самом деле? Через 30 лет, если квартиру не купите - признаетесь в обмане.
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляСмячиком
Якщо ви живете у них, то це натяк, щоб жили окремо.
Я живу з ними, але на своїх квадратних метрах, маю половину. Якби могла це змінити, давно б уже(
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляРадість моя
Сорян, а Вы мужа в родительскую квартиру привели?
Ну ми впо, довелось.
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляСмячиком
Я тільки за, але навіщо добивати людину, яка і так ледве вигрібає(
Мамин тріль• 26 мая 2024
У Вас чоловік -інвалід? Хоча запитую і розумію,що ні,інакше б була у нього виплата по інвалідності,а Ви промовчали про це. Чому чоловік не працює,а Ви одна все тягнете?
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Доречі , останнім часом саме так і відмазувалась, що відкладаю ці копійки. Але тут де поступають запитання, а скільки уже назбирала🥹
Рогнеда Карповна• 26 мая 2024
Ответ дляРаботать надо
Тогда понятно почему они так говорят, потому что хотят чтоб у вас вое жилье было, а не до конца жизни так сидели. Если вы впо, у вас хотя бы выплаты 2+3 тыс на ребенка должны быть. Может их на аренду лучше
Стопясят раз обсуждала• 26 мая 2024
Ответ дляРаботать надо
ну так прибавляйте тысячу каждый месяц) иногда можно приврать про две. Я всю взрослую жизнь вру родителям в таких вопросах, чтобы меня никто и ничем не донимал. Они считают, что я слушаю их советы, я делаю по своему - все довольны. Все равно ничего не докажешь, так зачем пытаться и тратить энергию. А так: да, конечно, спасибо, обязательно воспользуюсь.
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляМамин тріль
Ні , він сильно боїться воювати, типова ситуація зараз. По спеціальності нема роботи , на інше іти не хоче, то оф боїться влаштуватись (та і не дуже любить фізичну працю) , не оф, то в принципі шарахаєтьс тцкашніків.
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Ці 6 міс я таки добилась їх. Але наступні ми уже не проходимо. Чоловік не впо. Але він фоп 3 група і за нього нам рахують 3*8000 , так і пролітаємо через нього на ці виплати.
Смячиком• 26 мая 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну, автор, ви їм заважаєте, тому думайте, можливо зняти хоч кімнату окремо, бо будуть вас клювати до тих пір, поки живете разом.
Смячиком• 26 мая 2024
Ответ дляРаботать надо
Ця половина вам належить офіційно? Якщо так, то забити на іх вимоги.
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляСмячиком
Так
Тётя Хрюша• 26 мая 2024
Ответ дляРаботать надо
В 21 пості
А служив би, то в зарплата була б нормальна. Ховайте далі…
Работать надо
• 26 мая 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Тут більше саме ці родичі і ховають, ще і його родичі теж трісуться. Тобто я за , щоб він воював, але не маю морального права здавати батька моєї дитини тцкашнікам, та і чужого б дядьку не здала... вважаю, що це або випадок ( призвали) , або злапали (неповезло) , або добровільно пішов. Але за спиною такі підлості провертати, моя мама перша мені випише...(
Ответ дляРаботать надо
Всё ясно, и тут троляка
Блин , тут есть хоть одна настоящая тема сегодня? Куда не зайди , везде как под копирку