Советничаю тут• Изменено 26 мая 2024
Як би ви відреагували, якщо б ваша невістка хотіла мати все окреме?
Син з невісткою закінчують ремонт в квартирі, ще 3 місяці житимуть у мене. Я помітила, що невістка така собі «собствєнніца» - і продукти окремо собі купує, наші не їсть, і посуд, просить навіть пакети її не чіпати (я один раз взяла зі столу в залі подарунковий пустий пакет, так вона ще й сердилась). В нас завжди було все спільне, а тут вона й сина так привчила, він на нас з батьком теж злиться, коли ми щось беремо, хоча раніше такого не було. Як їй сказати, що в сімʼї має бути все спільне? Чи не варто вже намагатись домовитись?
Нафаня Маня• 26 мая 2024
Ответ дляВероятненько
Причем здесь это ?
Речь идёт , о том что невестка хочет так как она считает нужным для своей семьи, а не так как хотят родители мужа , и муж я вижу не против. У них своя семья и что делать им , это только их решение, даже если это касается продуктов. Ну я так считаю
Простой вопрос, если вы будете у своей мамы, вы так же будете делать? Мама на гречке, а вы хамончиком будете запихиваться и говорить что у каждого свои продукты? Ответьте
ВсеПроВсехЗнаю• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так вона і сина так налаштувала
Він раніше мене і підвозив, і купував усе в дім, а тепер тільки їм на двох
Раньше у него семьи не было. Надеюсь вы троллите, а то жалко вашего сына и невестку.
ВсеПроВсехЗнаю• 26 мая 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Сочувствую вашей невестке, поскорее бы ремонт закончился и пусть заживут спокойной семейной жизнью
Если это не тролль, то мамо их в покое не оставит.
100pudov• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну до чого тут труси?
Я ж кажу за продукти і авто
Чоловік зараз не працює в мене, я отримую трохи більше мінімалки
А вони з сином делікатеси собі накупляють, а я ніяк не можу їм донести, що треба ділитись в сімʼї
Я ж кажу за продукти і авто
А вы им что?
С каких радостей кормить взрослых работоспособных людей?
Хотите колбасы- купите себе.
100pudov• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну що я можу зробити, як він працює пару місяців, а потім йде? Йому всюди не подобається
Машина наша зламалась
А за ремонт поки нема чим платити
Я просила сина поремонтувати, а він знов відмовився, хоча невістці ремонтує завжди
Машина наша зламалась
А за ремонт поки нема чим платити
Вы можете кормить своего мужика той едой, на которую лично он заработал.Нет денег на колбасу- ест перловку.
Апрель Ивановна• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Чоловік тимчасово не має змоги возити
А в них дві машини, а вони відмовляють обоє
А вы постоянно просите? Или может не удобно на работу в одну сторону, вам в другую. Просто если иногда, странно , что сын отказывает. А если каждый день, с неудобствами , я бы тоже отказала
ПробілНеПрацює• 26 мая 2024
Ответ дляРегионщица
😃😃
А мій свекор дулі тиче нам - я збудував сам собі
І ви самі будуйте )))
Ну що поробиш, має право :)))
Регионщица• 26 мая 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ну що поробиш, має право :)))
Так
Має
Що поробиш - жити щасливо
Що і робимо ))
Має
Що поробиш - жити щасливо
Що і робимо ))
Апрель Ивановна• 26 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Навіщо ви влазите в їх сім´ю
В них тепер своя сім´я, свої правила.
У вас своя. Все.
Не лізьте. Зробите лише гірше
В них тепер своя сім´я, свої правила.
У вас своя. Все.
Не лізьте. Зробите лише гірше
Но живут -то они у свекрови. Хоть и временно . Но почему-то не пошли на съем
Неначасі• 26 мая 2024
Может она достала тот пакет подарок упаковать, а тут вы схватили то, что плохо лежало.
А кремами/шампунями ее мажетесь/моетесь?
Найщасливіша• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так вона зараз живе в моїй сімʼї, але не хоче дотримуватись цих правил
Невже важко, якщо готуєш собі, то і всім наготувати?
Чи сиру/ковбаси більше купити, а не нарізку?
Щоб всі поїли, а не тільки вона
Ладу з нею не буде, ви не домовитеся
Моя сестра з мамою жила, так на ничку їли, маму не пригощали
Найщасливіша• 26 мая 2024
А взагалі на чужій території живуть по правилам господині, а свої на своїй влаштовують
Девальвация• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
В вашей семье свои правила, в ее семье свои
Так она в семью автора пришла и живет в ней уже 3 месяца.
Бачу_майбутнє• 26 мая 2024
Ответ дляАдминко
Да прям
невестка живёт в чужом, а в чужой со своим уставом не ходят. Мой дом, мои правила
Смотрю любите вы своего сына...
Бачу_майбутнє• 26 мая 2024
Ответ дляРаспутница
только непонятно, почему ’ее семья’ живет в месте ’не ее семьи’. Шуровала бы со ’своей семьей’ на съем.
Так своему сыну потом и скажете
Админко• 26 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Смотрю любите вы своего сына...
У меня нет сына
мимо. И я всегда против свекруни, но не тут. Пусть живут отдельно и не морочат голову
Пугачиха• 26 мая 2024
О, ще одне ’свекрухнуте’ на всю голову.
Якщо не троль, то треба їх подружити з отією другою, що на хрестини збиралась. Сиділи б, вдвох отрутою бризкали на невісток.
ротцвеники• 26 мая 2024
Положительно отреагировала бы. Я и сама бы хотела , чтобы всё было отдельное.
ротцвеники• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну до чого тут труси?
Я ж кажу за продукти і авто
Так пусть ваш муж работать идёт и хотя бы вам двоим на гормальную еду зарабатывает.
Дона Ко Ко• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну до чого тут труси?
Я ж кажу за продукти і авто
Що буде, коли вони з´їдуть і приходитимуть в гості 2 рази на рік?
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляДевальвация
И что, это отменяет правила ее собственной семьи?.я уже писала - там мамо могла настаивать со своей гостеприимностью
Девальвация• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Правила собственной семьи оставляешь в собственной семье. В гостях принимаешь правила хозяев или живешь в отеле.
Дона Ко Ко• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну буває, що холодильник пустий, а тут гості
То я і беру в них, не позоритись же перед людьми
Тобто, коли вони з´їдуть, щойно там ремонт до фінішу піде і не купуватимуть, та не платитимуть за ваші комунальні ні копійки, то як ви жити будете?
Дона Ко Ко• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
В нас комуналки, як такої, нема
Син зробив скважину і бойлер
Газ заправляє у балон також він раз у 3-4 місяці
Платимо за світло тільки
Але це не привід розділяти на «моє-твоє» такі дрібниці і сваритись через них
Син зробив скважину і бойлер
Платимо за світло тільки
З´їздуть вони і не заправлятиме син балон, що тоді?
А як бойлер/септик / дах потребуватимуть ремонту, то як ви з вашим чоловіком плануєте це оплачувати і робити?
Топтунша• 26 мая 2024
собствєнніца - це якась хвороба, так писати, чи ви просто переклад не знаете?
Гравіцапа• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, не вважаю
Невістка колись злилась, що ми її хліб зʼїли за вечір посиденьок
Казала, що не буде бутербродів з чого на роботу зробити
Так їй важко тих бутербродів купити по дорозі десь? Чи в кафе поїсти?
Вона достатньо заробляє
А як в мене гості були, то я їм пустий стіл покажу?
Вона достатньо заробляє
вы днно, а не мамо, еще и воруете
Вероятненько• 26 мая 2024
Ответ дляНафаня Маня
У нашей семье другие порядки, я живу отдельно, и если родители мои приезжают или мужа , или мы ездим то у нас проблемы с едой нет, или с мисками. А они живут все вместе , и она хочет своего пространства и хочет есть то что она приготовила, и да она не обязана готовить на всех если она с мужем так договорилась .
МАМА НИКИТКИ-2• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну до чого тут труси?
Я ж кажу за продукти і авто
Донесіть своєму чоловікові, що забезпеченні власної сім’ї це його обов’язок, а не сина чи невістки. Займіться власною сім’єю. Залиште дітей в спокої. Ви вже купу всього наробили, що син вимушено спілкується з вами.