Советничаю тут• Изменено 26 мая 2024

Як би ви відреагували, якщо б ваша невістка хотіла мати все окреме?

Син з невісткою закінчують ремонт в квартирі, ще 3 місяці житимуть у мене. Я помітила, що невістка така собі «собствєнніца» - і продукти окремо собі купує, наші не їсть, і посуд, просить навіть пакети її не чіпати (я один раз взяла зі столу в залі подарунковий пустий пакет, так вона ще й сердилась). В нас завжди було все спільне, а тут вона й сина так привчила, він на нас з батьком теж злиться, коли ми щось беремо, хоча раніше такого не було. Як їй сказати, що в сімʼї має бути все спільне? Чи не варто вже намагатись домовитись?
автор Советничаю тут • 27 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Треба вам з чоловіком більше заробляти, щоб людям до рота не заглядати.
Скікі вам з чоловіком років?
Мені 55, чоловіку 58
Немає змоги заробляти більше, я і так доньці старшій допомагаю, вона в декреті 3-й рік
Розраховувала, що син зможе мене на цей період підтримати
Каркуша Клара• 27 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Якщо донька з сім´єю поживе пів року з чоловіком в батьківській хаті і їй чоловік розкаже , що не буде їсти спільно з її батьками, не хоче щоб вона за СВОЇ гроші купила більше продуктів і мама з батьком могли щось з´їсти, заборонить доньці на її ж машини пізвезти матір на роботу, то це ок??!!
Люди, агов. У вас є діти? Ви для них зірки з небі дістаєте, а потім з´являється чоловік або жінка і каже вашій дитині ти що?! Живемо в твоїх батьків, але нехай вони не беруть ’наших’ продуктів, і матір на роботу підвозити зась, хай пішки лазить поки їх авто не на ходу. Це такий сучасний світ? Де одружується і батьки партнера мають зразу здихати?
Продукти вони, я так розумію, купують. І проблеми вирішкють в міру сил. А так, якщо я пропоную дітям у мене жити, щоб вони зекономили, то не чекаю, що відкладене вони на мене витратять. Може десь інакше то я не знаю, може хтось вважає, що їм ті діти до скону винні. - то ж і їх питання. І так, я мама сина. Нормальний син одружується і живе зі своєю жінкою, а не з мамою. Таке буває
Каркуша Клара• 27 мая 2024
Ответ дляМорковку дай
Так и знала, что кто-то так скажет.
Но важно другое, я тоже чья-то невестка, и я не представляю такого отношения к матери моего мужа. Она ему важна, она ему дорога, какое моральное право я имею настраивать его против или рассказывать, что он теперь со мной и должен только мне? К слову, почему-то и свекровь ко мне добра, может, конечно, потому что я не пилю мужа за помощь родной матери и считаю ее также частью семьи.
Вам пощастило зі свекрухою, тільки й того) Це не ваша заслуга, вибачте. Моїй теж фіг всунеш ще щось (що теж нездорово). Але... мені не 16, я рііівзних бачила і невісток, і свекрух, і свекрух з невістками. Якби з вашої родини тягнули понад ваші можливості ви б теж міцненько задумались про свої права і обов´язки.
Каркуша Клара• 27 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Ну ви ж будете класно свекрухою. Доречі, я теж майбутня свекруха, це щоб заперечити ваші коментарі в мою сторону.
Ви ж не допускаєте думки, що на вашу думку, нормальне ваше прохання, невістка буде вважати дивиною. Та і взагалі, може у вашої невістки будуть свої ’ квіточки’ в голові. А вони будуть полюбому, бо це класика, це різниця у віці і воно дає про себе знати
. Навіть якщо свекруха каже щось нормалье, то сприймаєтьс як ’ херня’ , а якщо мама невістки херню радить , то це ніби вищий розум і треба то робити.
В 98% це так і є, бо у нас чомусь мама чоловіка то ніби ворог!
Ну от автор, в сина 2 машини, і прям проблема відвезти кудись при потребі свою матір? То гімно той син, я вам так скажу!
А я вам скажу, чому таких свекруз не ’підвозять до магазину’. Бо підвізши до магазину маму з карти сина раптово зникає сума, необхідна на заплановані і незаплановані мамині покупки))) і вилать видатки почали сильно перевищувати розумні межі
Каркуша Клара• 27 мая 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Так.
Але автор має право подати на аліменти з сина за законом.
А от з чоловіка стягнути без неповнолітньої дитини - такого закона я не знаю.

З якого дива? За законом.

Хай би як нам це не подобалося чи не здавалося несправедливим.
Має право. По досягненню пенсійного віку чи втраті працездатності. Якщо їй не буде вистачати а молоді зможуть це тягти. Ну і то ще треба в суді довести, що ти потребуєш
Морковку дай• 27 мая 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Да, естественно, свекровь золотой человек сама по себе.
Просто в голове не очень укладывается эта женская схема, моя мама - наша семья, ей мы и поможем и огород вспахаем и крышек на закрутки отвезем на рынок купим, и деньгами поможем и в отпуск с внуками отправим, а свекровь изначально позиционируется как какой-то монстр, чужая тетка и прочь ее из семьи, ее просьбы и ее пожелания обременительны. Почему женщины взяли на себя эту роль, решать чья мама для семьи вдруг становится лишней?

С другой стороны грошь цена тем мужикам, которые поддаются на эти манипуляции, таких вот сыновей мамки воспитали…
Вероятненько• 27 мая 2024
Ответ дляНафаня Маня
Они не живут вместе, они в гостях.
А что им родителей слушать все время?
Это то же не нормально
Нафаня Маня• 27 мая 2024
Ответ дляВероятненько
А что им родителей слушать все время?
Это то же не нормально
Колбасой демонстративно запихиваться и рассказывать про отдельное питание. Думаю у своей матери она вряд-ли бы так себя вела
Вероятненько• 28 мая 2024
Ответ дляНафаня Маня
Может . Не знаю.
Ну мы же не знаем историю невестки. Ми только знаем одну сторону
Нафаня Маня• 28 мая 2024
Ответ дляВероятненько
Может . Не знаю.
А при чем здесь невестка, вопрос к сыну. Если ему глубоко пофиг на родителей, которые не могут себе позволить вкусняхи, а он есть при них и устанавливает границы, то здесь даже не интересно что то знать
Вероятненько• 29 мая 2024
Ответ дляНафаня Маня
Так пусть родители работают , там отец по моему не работает толком писал автор . Почему они должны давать свою еду ? Они сами на нее заработали .
Нафаня Маня• 29 мая 2024
Ответ дляВероятненько
Вы своей матери тоже так скажете?
Вероятненько• 29 мая 2024
Ответ дляНафаня Маня
Вы своей матери тоже так скажете?
А вы ?