САМ_ТАКОЙ• 26 мая 2024

Чи підійшли б ви до дівчини яка б плакала на лавці

Ви при цьому ні куди не спішили.
Чи підійшли б ви спитати, можливо потрібна допомога?Чи пройшли б мимо
Бритоножка• 26 мая 2024
Сама була такій ситуації, не хотіла, щоб підходили
Даха-сваха• 26 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Так. І я не хотіла. Але ситуації бувають різні. Можливо реально потрібна допомога?
Там-тарарам• 26 мая 2024
Бувало пару разів, відмовлялися від допомоги. Але не шкодую, що питала.
Та_шо_ж_таке• 26 мая 2024
Навряд-чи я чимось допоможу. Дівчина явно плаче не тому, що в неї нема на автобус грошей, а з більш серйозної причини
ЗабежАЛОЧКА• 26 мая 2024
Я завжди підхожу й не тільки до дівчини.
Смешнюча• 26 мая 2024
Я питаю в таких ситуаціях чи потрібна допомога
ЗабежАЛОЧКА• 26 мая 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Іноді просто послухати та поспівчувати достатньо.
dulenok• 26 мая 2024
Подхожу , спрашиваю...если говорят , что не нуждаются в помощи, то иду дальше
Рассказница• 26 мая 2024
Ответ дляДаха-сваха
да , конечно
меня так спасли когда-то
В моїй хаті моя правда• 26 мая 2024
Я бежала на секонд, завоз
Поэтому прошла мимо
Само_достаточная• 26 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я бежала на секонд, завоз
Поэтому прошла мимо
Промчались мимо вы хотели сказать.
Звездолётчица• 26 мая 2024
Нет, не лезу в душу и не лезу с помощью если не просят.
В моїй хаті моя правда• 26 мая 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Промчались мимо вы хотели сказать.
Да
автор САМ_ТАКОЙ • 26 мая 2024
Можливо люди соромляться попросити про допомогу?
Я йшла сьогодні з магазину, дівчина плакала, сильно плакала.
Я підійшла,спитала про допомогу,вона ще сильніше заплакала і відмовилась.
А я от думаю,правильно я вчинила, що не настояла чи ні?
Там все розмивчато• 26 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Це вже занадто, слухати?) допомогти це можливо запропонувати кудись подзвонити, чи провести до найближчої зупинки
Ластоноша• 26 мая 2024
Я когда-то так спасла одну женщину, хотела себя убить((( понимаю, что может и не убилась бы она, но я с ней говорила 2 часа, довела ее до дома. Оказалось мы жыли в одном доме, просто там было 800 квартир)
Я пані прохана...• 26 мая 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Правильно ) Наверное, это было что-то личное. Но все равно правильно.
автор САМ_ТАКОЙ • 26 мая 2024
Ответ дляЛастоноша
Вона сама захотіла з вами поговорити,чи ви настояли?
Ластоноша• 26 мая 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я настояла, бо побачила, що з нею щось дуже погано. Вона просто сиділа плакала, і видно було що це вона не ніготь зламала(( спочатку вона відмовилась, але я присіла біла неї на лавці і просто розказувала про себе, щоб її не напружувати. Так, може це дійсно не ввічливо так робити як я, але ввічливість при такому - недоречна
Прагматик флегма• 26 мая 2024
Ні. Я мала такий стан, що плакала постійно тривалий час, звісно, трималася, але іноді зовсім накривало. В автобусі, просто на вулиці дорогою додому тощо, дуже рада, що ніхто в душу не ліз, бо все одно б не розповіла, що сталося.
Тому я б поспівчувала в думках, поглядом, але не докучала б, якщо не просять.
ВерСаСе• 26 мая 2024
Сегодня этой девушкой была я. И поняла, что мне и выговориться некому. Все родные остались на той территории. Я здесь одна с дочкой. Накрыло. Прорыдалась на лавочке.
автор САМ_ТАКОЙ • 26 мая 2024
Ответ дляПрагматик флегма
А чому б не розповіли, можливо легше стало б.
А можлиао хтось хоч порадою допоміг
автор САМ_ТАКОЙ • 26 мая 2024
Ответ дляВерСаСе
Тримайтесь.
Вам є ради чого жити, триматись,у вас є дочка
Винник• 26 мая 2024
Нет, не подошла бы
Сомневаюсь, что я смогла бы ей помочь
ВерСаСе• 26 мая 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Тримайтесь.
Дякую ! Так, моя донечка та кіт. Все, що вдалося вивезти з дому. Моє головне.
Цвірінь• 26 мая 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Правильно ви все зробили. Запропонували, людина відмовилась, все
Прагматик флегма• 26 мая 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А можлиао хтось хоч порадою допоміг
Мені не потрібні були поради та й говорити про свою біду не хотілося, бо більшість осудили б швидше, ніж зрозуміли.
Через півроку розказала кращій подрузі, допомогло, стало легше. Вона підтримала, але, навряд чи зрозуміла. Дякую їй.
Українська Мрія• 26 мая 2024
Я бачила такі ситуації і коли нікуди не поспішала, то сідала десь неподалік і спостерігала за цією людиною. Якщо вона заспокоювалась, то я зникала, а якщо ні, то підходила, запитувала, чи потрібна допомога.
Скажений гудзик• 27 мая 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Чем вы ей можете « нематериально» помочь ?
У девушки явно нематериальные причины

Я подошла к плачущей бабушке, ей не хватало денег на лекарство, я дала и проводила до аптеки
Другой предложила помочь тяжеленную сумку поднести
Но в « нематериальных» вопросах я помочь бы не смогла