хутряна володарка• 26 мая 2024
Парфюм с ароматом натурального пиона. Есть такой?
Буду очень признательна, если порекомендуете такие.
Пустощі-веселощі• 27 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Яке я пошле...🙈
Я прочитала замість піона - пісюна...
Пішла я спать після такого позору...
Я прочитала замість піона - пісюна...
Пішла я спать після такого позору...
Це виходить ви прочитали ’парфум з запахом натурального пісюна’? Я подстолом)))
хутряна володарка
• 27 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Мис Диор Блюминг букет.
спасибо большое
Замороженная селедка• 27 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Яке я пошле...🙈
Я прочитала замість піона - пісюна...
Пішла я спать після такого позору...
Я прочитала замість піона - пісюна...
Пішла я спать після такого позору...
Давно секса не было?
Все будет, но потом• 27 мая 2024
Ответ дляБаба на горошині
А мені він навпаки з тих, що зовсіс не сподобався, я більше чую троянду, але таку трохи давучу, солодко кислі давучі фрукти. От моє повне розчарування, при свій моїй любої до джо, мені дуже дешево тв притоно, заздрю тим хто чує піонію. З тих що саме пахнуть піонами колись був Локсітан, то найближчий до натурального аромату. Звісно на мій смак
Мені теж не сподобався((
Бджолина королева• 27 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Говорят ещё, что у Lancome Idole есть пион, но я его там не слышу, мне они тошнотно сладкие
Для мене шикардос,дуже сподобалися,але я тільки с пробніка сужу
ТигрЛьвович• 27 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
И я. Добавлю к этому еще сирень и ландыш. Вообще все весенние цветы люблю.
Мне Армани бикауз итс ю напоминает запах тюльпанов. В Броке на полосочке тестила, было ни о чем, а в гости пришла и обалдела))))
С пионами тоже хочу)