МатьЧасть• 27 мая 2024

Интересно, а какие самые нелепые подарки дарили учителям?

Навеяно темой про шоколадный набор и рекламой в инсте каких-то наборов "Лучшему учителю"
Муууумие• 27 мая 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
В глечиках запекают в духовке порционно блюда. Нормальный подарок, я хотела себе когда то купить.
Не, не горшочки, а узкие. И не в духовку и не для цветов. Типа чтоб стояли, и не красивые а так

Твоя космішна• 27 мая 2024
Кілька років тому одна знайома показувала фото, який вони ’класний’ портет по фото вчительці замовили. На холсті, в музейній такій рамі з позолотою, вражаючого розміру. Фото взяли те офіційне для альбому, в ’діловому стилі’ в півоберту.
Я якось не змогла проявити достатнього захвату Досі цікаво, що за уявленням батьків вчителька мала з цим щастям робити? Повісити під рушники над дошкою, чи на шкільну дошку пошани, чи, може, зберегти ’на смерть’ (тьху-тьху-тьху)....
Капитошечка• 27 мая 2024
Хлібниця, казали наче плакала керівник
fialka123• 27 мая 2024
У меня подружка учитель. У нее в квартире как в музее сптиного. А в семье никто не пьет.
Тро Нью-Йорку• 27 мая 2024
картину с ладошками
скульптуру с ладошками
Одні думки• 27 мая 2024
Ответ длякороткопамятна
а чем он нелепый? чашка и чашка
Отличный подарок своему мужчине на работу!
Тем более, фото, наверное, со школьной фотосессии взяли, где автор с серьезным видом, в деловом костюме

А то с утра говорим-говорим что-то купить, а он взял и забыл
А так взял на работе чашку кофе попить, а с неё строго смотрит автор
Страаашно мужчине стало не послушаться , всё купил, всё сделал!
Кондуктор автобуса• 28 мая 2024
Керамічну фігурку китайського Хотея (якому пузо треба терти) - викинула відразу. Рожевий важкий махровий халат (після того, як сказала, що ненавиджу рожевий колір) - трохи поносила, потім зробила ганчірки для підлоги. Величезну свиню-скарбничку - подарувала кумі, вона збирала колекцію свинок. Величезну жестяну тацю, як таз, - віддала мамі, вона не розуміла, чому мені такий ’скарб’ не подобається та потім подавала на ній гостям бутерброди зі шпротами. Набір білизни, босоніжки... Взагалі застала у вчителюванні 1999 рік та початок 2000-х, там багато барахла було. Порівняно із ним букети з мила та зефіру - суперподарунки