У скільки вам обійшлося будівництво будинку з нуля, в перспективі одноповерховий (по типу американки) +-100 м.кв.
Дюйм оф о4ка• 27 мая 2024
Дурные деньги.
Где-то видела, что только проект и коробка с фундаментом более 35 000 у.е.
Мрію про пончик• 27 мая 2024
Дорого , чи враз практично нереально через нестачу робітників і матеріалів
Альфасамка• 27 мая 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дурные деньги.
лиш матеріали в епіцентрі будуть 40к$, а робота логістика ітд. Перестаньте занижувати реалії
Дюйм оф о4ка• 27 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Я не спорю, я уверена, что больше, чем я написала.
То я видео на ЮТ смотрела, где парень-инженер озвучивал примерные сметы.
Lady luck21• 27 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
7 м. глубины. это вы? где пропадали?
Альфасамка• 27 мая 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
він певно сам усе робить. Тому його цифри треба множити на 2
Альфасамка• 27 мая 2024
З власного досвіду я робила дах. Початкова ціна 6000$, заплатила 10000$
ТАК ШО ОСЬ ТАКІ ПИРОГИ.
Дюйм оф о4ка• 27 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Спасибо, я так и подозревала.
Хорошо, что выбрала ремонт старого дома, а не постройку нового.
Смешнюча• 27 мая 2024
Ответ дляМрію про пончик
За робітників підтверджу. До мене бригада приїздить з Житомирської області, то їдуть якимись чигирями, щоб без блок постів.
А в магазин у них їздить «дядя Серьожа» - як вони на нього кажуть - людина не призовного віку
Copy-Paste• 27 мая 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дурные деньги.
есть готовые проекты
Янгол в камуфляжі• 27 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
ТАК ШО ОСЬ ТАКІ ПИРОГИ.
О так, я хоч і не будинок будувала, а лише робила ремонт в новобудові, то завжди: обійдеться в 2000$ плюс мінус (приклад), потім завжди з´ясовується, що треба додати ще і ще. І так майже на кожному етапі роботи.