Ждун с Нибиру• 27 мая 2024
Проблема с месячным
У дочери месячные идут раз в полгода, то появляются, то пропадают. Это уже не переходный возраст (будет 20). Меня это смущает капитально, не могу заставить её пойти к врачу. Что это может быть?
Дикая Роза• 27 мая 2024
ви поясніть дочці, що хоча б на УЗД потрібно сходити. абдомінально . ніхто її зразу на то крісло садити не буде
Любовь Калистратовна• 27 мая 2024
Що завгодно. Щитовидка,гормони, кіста, мала вага і дієти, велика вага, дисфункція яєчників, полікістоз. Який сенс гадати. Чи жіночно виглядає ваша дочка,багато зайвого волосся на тілі, а на голові мало, гарна шкіра чи дуже погана? Може андрогени підвищені.
Лгин• 27 мая 2024
Ендокринолог,УЗД щитовидки +ТТГ аналіз.
Гінеколог огляд +УЗД .
Місячні повинні бути стабільні в такому віці.Не жартуйте з цим
Гінеколог огляд +УЗД .