Поліцейський патруль• 27 мая 2024

Щз (3гр) і тцк звітую

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3534323 - попередня тема
Влк - пішов сам
Терапевт відправив на дообслідування в обласну лікарню
Сьогодні заніс документи в тцк , які відправлять у Львів на виключення з обліку
Якщо є питання відповім
Альфасамка• 27 мая 2024
нема питань!
Освічую темряву• 27 мая 2024
Так у него все равно будет отсрочка
Гигиенишвили• 27 мая 2024
Автор, теме почти 15 минут, а Вам ещё никто не написал, что врете, что в ТЦК всех избивают и заставляют подписать добровольный уход на фронт, что все, в том числе и инвалиды, годные. Не порядок!
А если серьезно - пусть Ваш муж за здоровьем внимательно следит, это не шутки.
Аноним_• 27 мая 2024
Автор,он пошёл обновить данные по новому закону?
автор Поліцейський патруль • 27 мая 2024
Ответ дляАноним_
Так , пішов 14 числа
Зразу в першому кабінеті де дають бланк з обхідним листом відправили до хірурга він зразу сказав на списання , потім ще з 10 лікарів і останній терапевт відправив на дообслідування і на 27 число була повістка
Сьогодні ще було потрібно було зробити записи 2 лікарів , і сказали подзвонять коли прийти
Дали повістку де вказано до виклику
Милота• 27 мая 2024
Автор , я не дуже зрозуміла , він пішов сам обновити дані? В мене чоловік теж інвалід 3 групи вже 10 років
Рожева юбка• 27 мая 2024
При папілярній карциномі йому 2 групу не дали? Мамі обіцяють другу з таким же діагнозом, якраз тільки записались на обласну
Ответ дляРожева юбка
Давали перші 3 роки але постійно проходив перекомісію , а в січні 2022 сказав щоб давали довічно і дали тільки 3 групу
Ответ дляАноним_
Так
Був знятий з обліку 2006 році як виявилось, після цього там не був
Малинка• 27 мая 2024
Рано радієте. Львів ще нікому з цивільних документи не затвердив. З вересня 2023 люди чекають відповідь.
Я не радію , я даю інформацію людям яких схожа ситуація