Ананомчикус• 27 мая 2024
Квартира. Договора з поставщиками послуг - ?
Дівчата, хто нещодавно купував або переоформлював квартиру (тобто новий власник тепер). Чи можна зараз перезаключати договора з водоканалом, теплоенерго та ін. через електронку? На іншу особу? Відіслати фото документа? Чи як раніше, обов´язково особисто їхати і підписувати?
Люблю порядок• 27 мая 2024
Нещодавно також цікавилася. Через ЦНАП можна перезаключити декілька організацій. Решта потрібно оббивати пороги.
Наивная Хо• 27 мая 2024
треба особисто ходити (водоканал, світло, газ, гаряча вода і опалення, ук, сміття- в цнапі) . в нас так у місті. ви не написали, автор, з якого ви міста.
Люблю порядок• 27 мая 2024
Ответ дляДо
А з ким можна переукласти угоди через ЦНАП? Може ЦКС?
Декілька організацій - це які?
Мені сказали, що вивезення тпв, водоканал, обслуговування і ще щось одне ( забулася). Газ і світло точно окремо.
Николай-b526• 27 мая 2024
ясно и нафтогаз принимают документі в личном кабинете, осбб- мусор-поменяют хоть через вайбер, дадите віписку из реестра, отопление тоже подїехать поменять - 5 минут, а с водой - геммор....
Бабульція• 27 мая 2024
Ответ дляНиколай-b526
все, кроме водоканала, там геммор со справкой о составе семьи(
эта справка берется за 5 мин в ЦНАПе.
я брала прямо на рецепшене, без предварительной записи.
нужны только паспорт и может быть код.